Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prima - nejlepší televize v Evropě!!!
  • Vymrdanec Simon z redakce Tiscali může jít do prdeléé.
  • Furt lepsi 30hodin rozhovoru kde dotycneho poznate jak jedna jak uvazuje nez pokladat neprijemne otazky na ktere nedostanu odpoved pac jinak by to byl tozhovor na 30 sekund a dozvedeli by jsme se akorat "sorry jako" = k nicemu
  • mluví redakce Ti o svých zaměstnancích ?! *8* *1*
    • soudruhu BTW nebuď rozmrzelý z toho, že tě redakce pravidelně banuje za tvůj nebetyčný debilismus
      • Pane, Váš debilismuss nezná mezí!
      • Neplakej Sajmone
  • bakalo.noviny kvičí přesně dle zadání....

    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/az-sto-vlivnych-lidi-siri-myslenky-odporujici-zajmum-statu-t/r~86622924568f11e7a83b0025900fea04/?_ga=2.90984924.79971049.1498106406-432008501.1498106406
  • jsem opět těhotná *14*








    WOW !!!
    • dearputin.com
    • *14*
  • Zajímalo by mě koho ještě ten skřítek Putin zajímá *15* *15* je to odepsanej cirkusák
    • Mě tedy opravdu zajímá. Seriál na Primě přímo hltám. V českých poměrech je to prostě senzace.
  • Putler je celkem vyčpělá persona, v Rusku mu to ještě pár fanatických primitivů žere, ale normálním rusům se už zajídá to, že po okupaci Krymu a východní Ukrajiny už polovina národa nemá na splátku hypotéky a téměř co do huby.

    Nových tanků armata se těžko někdo nažere.
    • Klikáček čveráček Vám to za chvilku vysvětlí *15*
  • Tu Burlak:
    Vždyť je to ruský KGBák a trpajzlík, asi zastuzený. Také trpí napolenoským komplexem trpasličích psychopatů.
    • sobě odpovídáš *15*
    • Ha ha ha, "napolenoským" ty jsi ale pablb Sajmone!
  • Podle otazek rezisera Putinovi, musel dostat poradne zaplaceno. Samozrejme v dolarech. Blamaz, otazky na miru Putina, zadne podotazky, vyjmenovani Putinovych uspechu, zadna kritika... ubohost. Podobne jako ctyrhodinovka s obcany Ruska. Dekuji nechci.
    • Oliver Stone nemá potřebu se nechat uplácet za mrzký peníz aby se posléze musel sám za sebe stydět. Za svá slavná filmová díla má na kontě mnoho milionů dolarů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit