Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Makak
    Jenže Putin je prima týpek, který všechno ví, má to v hlavě srovnané a všechno má v paži *5* *1*
    • No nevím jestli je Putin prima týpek i pro tisíce rodin které díky němu přišli v jeho vojenských dobrodružstvích o děti, otce a matky. *7*
      • Vojenská dobrodružství Ruska jsou, v porovnání s americkými, školním výletem.
        • ruský školní výlet v srpnu 1968 a pak jsem jej měl možnost sledovat každý den následujících 22 let. Ten školní výlet se utábořil přímo ve městě, do kterého jsem dojížděl nejprve do školy a pak do zaměstnání. Opravdu srdíčko jen zaplesá nad takovými neškodnými neviňátky.
    • soudruhu BTW, Makak ? to tu dlouho nebylo *15* Obama už se valí ve své milionářské rezidenci a užívá si a užívat bude do své smrti, ty ruská holota tu budeš zapáchat dokud ti stát bude platit podporu v nezaměstnanosti ze které si platíš kapitalistický internet *15*
      • No jo, jenomže v té své rezidenci nemá dost stromů na to, aby se mohl trochu proskočit a banánovníky tam taky nemá, má tam jenom jednu starou opici, takže si to moc neužije.
  • Svět podle Putina od Olivera Stoneho. Pod tímto názvem vysílá již dva dny ve 20.00 Prima Zoom (i na netu: http://play.iprima.cz/ ) pro Západ naprosto nemyslytelný, průlomový seriál rozhovorů s Putinem. Západníma manipulátorama s historií a pravdou pracně budované bludy v hlavách lidí dostávají na frak. Pochopitelné pomatené, nebo zaprodané myšlení některých (nám rovněž známých) posluhovačů Západu nyní předvádějí svoji ubohost v plné míře. Pomineme li takové sluhy jako CNN, tak se stačí podívat např. na Lidovky se soudružkou Procházkovou s nadpisem: Banality, nepravdy a fráze. Ta osoba co tohle plodí opravdu musí být neřku-li mentálně, tak alespoň morálně narušená.Za banality a nudu považuje krádeže ropy Západem přes Sýrii, popravy lidí v kleče ze zadu do hlavy od teroristů, podporovaných Západem pod vedením USA a to již vůbec nemluvě o řádění západem podporovanžch fašistů na Ukrajině. Ti co doposud měli zastrčenu hlavu v písku, (vždyť přeci co já s tím mohu udělat, že?) mají alespoň nějakou příležitost na Prima Zoom shlédnout alespoň částečně co se děje.
    • Bohužel mamlasové raději budou Putina kritizovat aniž by se na tento seriál podívaly.
      • Opravdu- bohužel. Chtěl jsem sice na konci svého příspěvku ještě dodat: Pokud na to seberou odvahu. Ale pak jsem si to rozmyslel, protože k poznání musejí ("mamlasové")dojít sami. Bohudík, že i na Západě se zvětšuje procento lidí, kteří mají odvahu takhle otevřeně dokumentovat stav, jako to udělal Stone. O to hůř pro ty, kteří chtějí zůstávat v bludech.
  • všech havloidních lhářů a jejich pomatených přisluhovačů...
    • sni dál ty ruská tlamo *15*
      • z toho psychicky úplně v hajzlu
      • Klasický "kultivovaný" demokrat havlova typu.
  • Nikoliv, Stone pokládá otázky nejmocnějšímu muži planety a ten odpovídá. Otázky, na které chce znát odpověď většina obyvatel světa. Ovce z Horní Dolní jménem ČR by měly obzvlášť pozorně naslouchat.
  • A opět mažeme příspěvky že soudruzi z tiscali
  • Profesor Haller muže otázky položit, nic mu nebrání.Místo kritického psaní teda.
    • přestože už je v důchodu, který by si mohl bezstarostně užívat, právě otázky klade. Bohužel otázky už nekladou ti novináři, kteří ještě v důchodu nejsou, a kteří by je klást měli. V pondělí po skončení Posledního roku války na ČT 2 jsem přepnul na Prima ZOOM. Právě vysílali interview s Putinem vedeného oním americkým žurnalistou, o kterém se článek zmiňuje. Toho Američana mi bylo opravdu líto. Když jsem po několika málo minutách zjistil, že se o Putinovi nedozvím nic jiného, než pouze a výhradně to, co mi sám Putin chce o sobě říci, přepnul jsem opět jinam.
      • Oliver Stone není žádný žurnalista, ale jeden z nejslavnějších a nejlepších amerických režisérů a scénáristů. Možná, že o tom nevíte, ale je dost pravděpodobné, že jste mnoho jeho filmů viděl. Pokud Vám je ho líto, je to od Vás hezké, ale myslím, že zbytečné. Na kontě má za svá díla mnoho milionů dolarů.
        • v takovém případě bych se jednou rád dozvěděl, kolik miliónů přistálo na jeho kontě od Putina. I když on to Putin nejspíše z vlastní kapsy neplatil. Na to má přece lidi. Například Konstantina Malofejeva.
          • Malofejev je Obamův bývalý poradce
            • Konstantin Malofejev je jedním z Putinových oligarchů.
      • Wolfcastle
        Ten kdo nevyslechne nazory/pohnutky/plany sveho nepritele nikdy nad nim nemuze vyhrat....
        • Putin ochoten sdělit, jsem četl a slyšel mnohokrát. Mě by zajímalo to, co mi Putin nebyl ochoten sdělit. A to jsem neměl šanci se od něj dozvědět.
      • víme sajmon, Prima ZOOM
  • V době, kdy potřebujeme kritický žurnalismus, se v médiích rozšířil neblahý trend. Místo toho, aby se novináři dožadovali od politiků odůvodnění a ospravedlnění jejich kroků, raději se tak trochu přihřívají na výsluní moci. Kritické otázky na tělo jsou zřejmě passé, říká emeritní profesor Lipské univerzity a teoretik žurnalistiky Michael Haller pro rakouský deník Der Standard.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Jaká ironie. Tady se kritizuje podlézavost novinářů Putinovi a když jsem dnes ráno dal k sousednímu článku slušný sarkastický příspěvek k volbám na účet politiků, byl jsem podobnými podlézavými novináři smazán. *3* ona se asi podlézavost novinářů vůči některým politikům jako například Putinovi a Zemanovi demogratycky nesmí ale vůči jiným politikům "se naopak asi musí" *5* no hlavně že v tom máme jasno. A nemohli by nám páni novináři vydat pro jistotu seznam, které politiky máme kritizovat a které máme chválit? Aby nás chudáci cenzoři nemuseli zbytečně mazat.....

    Mimochodem na včerejší díl s Putinem jsem se díval a co tam zaznělo mělo na rozdíl od mnoha jiných politruků hlavu a patu.

    snad mne nesmažou....... *6*
    • Naprosto souhlasím, chtěl jsem napsat příspěvek v tomto duchu, ale vy jste to napsal dříve a já bych to zřejmě lépe neformuloval. V každém případě je tento vynikající dokument noční můrou amerických a proamerických politruků a jejich přisluhovačů. Oliver Stone, kromě toho, že je vynikající režisér a scénárista, je to také vynikající člověk. Je to velikán americké kultury a její velkou a nedílnou součásti. O to je to pro americké jestřáby a jejich evropské lokaje bolestnější. V každém případě z tohoto díla mít Oliver Stone žádné výhody mít nebude, jak se nám zde snaží autor článku nastínit, ale stane se terčem soustředěného vzteku a nenávisti tzv. "elit" všeho druhu, od "politiků" počínaje a servilních "novinářů" konče.
    • Buď v klidu, tebe nesmažou, ruští retarďáci mají vyjímku *3*
      • tak super americký retarďáku. to mne uklidnilo že mně před tebou dají přednost *15*
        • v pohodě, rád pomohu *3*
  • Dost dobře nechápu stále kritiku . U nás je jim všechnó jaksi jedno, buďto vybírá na Afriku, dodejte jim tedy nějaký závod, ať pracují a nesedí jen. Nebo na nějaké postižené dítě , rodiče se o ně starají. Já mám také jedno a moc postižené, ale doma bych je nenechal, má svůj svět, okolí svoje a proto raději bojuji za peníze pro toto zařízení.
    Co kdyby nějaký redaktor napsal o tomto zařízení, jak Kalous jim típl peníze a oni přežívali!!!
  • Novináři? Stále platí "Koho chleba jíš, toho píseň zpívej". Jinak by se neuživili. Proto je lepší vyzobávat perly z diskuzí, ale ne tady z těch, kde je to téměř výhradně samý provokatér a blbec. *14*
    • přééééésně, my intelienti to tu nemáme lechké








      YEAH !!!
  • U našich novinářů a reportérů to funguje podobně. Kritické a rýpavé otázky se dávají jenom politikům KSČM a prezidentu Zemanovi.
    • Máme zákon o protiprávnosti komunistického režimu a přitom máme vyznavače komunismu v parlamentu. Neumím si představit, že by v německém parlamentu byli vyznavači NSDAP(m).
      A pokud jde o Zemana, ten je podle Ústavy neodpovědný, tj. nesvéprávný. Jak může být občany volený politik "neodpovědný"? Něco takového je možné jenom v tom českém Švejkolandu.
      • Tys nemocný a zapšklí b l b občane

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit