Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč tam už dávno nepostavili dálnici s hypermarketem. Nebo aspoň výtah a bufet se suvenýry......
  • No a co? Před léty zmizel ve Vysokých Tatrách celý Stalinův štít a nijak zvlášť se to nerozpitvávalo.

    Mimochodem, není už čas přejmenovat Milešovku na Milošovku?
    • Pane,jste poněkud mimo.Zlín už taky není Gottwaldovem.Tam do kopečků jste zřejmě ještě nedorostl.
  • Navrhuj autoru/autorce "šar", aby se do Himalájí na Mount Everest osobně vypravil/a a napsal/a zasvěcenou reportáž, zda existuje "Hillaryho výšvih",nebo zda neexistuje "Hillaryho výšvih". Od stolu se o tom bájí snadno - ale ohmatat si to, to je jiná.

    P.S. - rád ho/ji doprovodím, třeba pěšky, až tam! Času mám habaděj, ba dokonce několik habadějů! Co takhle příští týden v půl čtvrté?
    • co kdybych přišel já, uvařím boršč a pak by se uvidělo *14*








      WOW !!
  • .








    YEAH !!!
  • diskuze o h...ě. Jeden tvrdí, že se změnil, druhý že se nezměnil. Předložte fotky před a po a je po diskuzi. Ale to by byl prostor pro písmenka prázdný, tak alespoň o něčem a by se tam plkalo.
  • Nepochopil jsem,o čem je diskuze.Zmizel "Hillariho výšvih".No a co?Snižuje to jeho výkon se šerpou Tenzingem?Ona se taky mohla přírodními zásahy odlomit špica Čomolungmy.Pak se toho výškového rekordu po zdolatelích už nikdo nemůže zmocnit.Tak neblbněme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit