txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (8 příspěvků)

• jh (skrytý)

diskuze o h...ě. Jeden tvrdí, že se změnil, druhý že se nezměnil. Předložte fotky před a po a je po diskuzi. Ale to by byl prostor pro písmenka prázdný, tak alespoň o něčem a by se tam plkalo.

19.6. (6 dnů)
  • MUDr. A. Janák (skrytý)
    2 se líbí, 3 se nelíbí

Navrhuj autoru/autorce "šar", aby se do Himalájí na Mount Everest osobně vypravil/a a napsal/a zasvěcenou reportáž, zda existuje "Hillaryho výšvih",nebo zda neexistuje "Hillaryho výšvih". Od stolu se o tom bájí snadno - ale ohmatat si to, to je jiná.

P.S. - rád ho/ji doprovodím, třeba pěšky, až tam! Času mám habaděj, ba dokonce několik habadějů! Co takhle příští týden v půl čtvrté?

18.6. (6 dnů) upraveno
  • BTW (skrytý)
    2 se líbí

co kdybych přišel já, uvařím boršč a pak by se uvidělo *14*

WOW !!

18.6. (6 dnů)
  • nechápu (skrytý)
    2 se líbí, 1 se nelíbí

proč tam už dávno nepostavili dálnici s hypermarketem. Nebo aspoň výtah a bufet se suvenýry......

18.6. (7 dnů)
  • geograf (skrytý)
    1 se líbí, 2 se nelíbí

No a co? Před léty zmizel ve Vysokých Tatrách celý Stalinův štít a nijak zvlášť se to nerozpitvávalo.

Mimochodem, není už čas přejmenovat Milešovku na Milošovku?

17.6. (7 dnů)
  • rich tiscali.cz

Pane,jste poněkud mimo.Zlín už taky není Gottwaldovem.Tam do kopečků jste zřejmě ještě nedorostl.

18.6. (7 dnů)
  • rich tiscali.cz

Nepochopil jsem,o čem je diskuze.Zmizel "Hillariho výšvih".No a co?Snižuje to jeho výkon se šerpou Tenzingem?Ona se taky mohla přírodními zásahy odlomit špica Čomolungmy.Pak se toho výškového rekordu po zdolatelích už nikdo nemůže zmocnit.Tak neblbněme.

17.6. (7 dnů)
  • BTW (skrytý)
    10 se nelíbí

.

YEAH !!!

17.6. (7 dnů)