Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....no, přece si pod sebou nebudou řezat větev, že?
  • neprošla nedůvěra v poslanecké sněmovně,vykope ji národ,kde většina tuto zkorumpovanou a zlodějskou vládu nechce.Je to slyšet všude,že tato vláda tam nemá co dělat.
    • A co se proto dělá?Nic a jenom kecá.Zatím vedou 5:0.To uměl jenom Paroubek.Příspěvky byly trefné a pravdivé.Např.proč tam nebyl Rath,když bere plat a další brebendy je v Praze.Cesta Metrem netrvá dlouho a stojí nic.To by Baxa nesměl být předsedou ÚS.Poslouchal jsem ho a nadskakoval.Jedním slovem děs.
  • mě by jen zajímalo jak a kdo opravdu hlasoval, *16* , jinak není možné aby se tam stále drželi..
    • To tam bylo.To si chce sednout a psát a tyto lidi již nepustit k lizu.Pro bylo 92 hlasů a proti odvolání 101.
  • Na takové zkurvence neplatí nic!!
  • A je to dobře. Bude ještě hůř a lidi budou muset šahat pořádně hluboko do kapes.
    Snad i poslední naivka nebo blbec si zapamatuje tuto katastrofální tzv. pravicovou vládu a nedá jim příště hlas.
    Lidi maj moc krátkou pamět. Po pádu Topolánka a odkladu voleb se také zapomnělo na všechnu tu špínu a korupci. ODS se povedl skvělej mediální tah: Nové vedení se starým svěžím Nečasem a heslo volte pravici levice vás povede do Řecka.
    A spousta lidí na to skočilo a dalo hlas ODS TOP a VV. Nyní si mohou drbat hlavu.
    Snad ji v příštích volbách začnou i konečně také používat.
    • ODS a TOP'09 je volitelna pouze pro blazny,kterych neni v tomto state malo!
      Horsi je sektostrana VV,z ktere vznikla skundystrana L{i}DEM-tu volili lide,kteri chteli zmenu,a da se rici,ze ta bezcharakterni S V I N E uplne znicila vsem temto volicum dalsi sance!
  • Na ně bude platit jenom revoluce.
    • a ty ji zacnes ? s kym a s cim ? troubo..20 let se tu jen keca u piva jak by se to melo delat ale skutek utek !!! Kdyz politici vi ze 10 mil obyvatel jen hyka jak jim tech 230 blbu veli tak to je potom tezko... Tva slova mi pripominaji Chruscova jak sadil kukurici na mesici ..Tak se nenech vysmat a uvazuj !!! nez neco tady placnes..
      • Dal jsem ti "+", ale s malou připomínkou. Ono kdyby se tu 20 let kecalo u piva, tak by se už něco dělo. Ono dneska už lidé nemají ani na to pivo, možná ve městech jsou hospody plné, tam je spousta zlodějů a grázlů, ale na venkově hospody živoří. Pivo je drahé a tak si kupují v hypermarketech laciné lahváče - německé nejhorší patoky, které by za komunistů vyblili... Kdyby byly hospody plné, lidé by se naštvali a organizovali by tvrdší protesty, byli by pospolu..to dodává víc odvahy. Ale z gauče domova ti nikdo opravdu revoluci dělat nepůjde, to máš pravdu, proto ten můj plus. Jde jen o drobnou, ale dost důležitou připomínku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit