Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • samozřejmě,že to ustojí vžyť tam má partičku užitečných idi.otů *12* *12* *12*
  • A je to dobře. Bude ještě hůř a lidi budou muset šahat pořádně hluboko do kapes.
    Snad i poslední naivka nebo blbec si zapamatuje tuto katastrofální tzv. pravicovou vládu a nedá jim příště hlas.
    Lidi maj moc krátkou pamět. Po pádu Topolánka a odkladu voleb se také zapomnělo na všechnu tu špínu a korupci. ODS se povedl skvělej mediální tah: Nové vedení se starým svěžím Nečasem a heslo volte pravici levice vás povede do Řecka.
    A spousta lidí na to skočilo a dalo hlas ODS TOP a VV. Nyní si mohou drbat hlavu.
    Snad ji v příštích volbách začnou i konečně také používat.
    • ODS a TOP'09 je volitelna pouze pro blazny,kterych neni v tomto state malo!
      Horsi je sektostrana VV,z ktere vznikla skundystrana L{i}DEM-tu volili lide,kteri chteli zmenu,a da se rici,ze ta bezcharakterni S V I N E uplne znicila vsem temto volicum dalsi sance!
  • Na takové zkurvence neplatí nic!!
  • neprošla nedůvěra v poslanecké sněmovně,vykope ji národ,kde většina tuto zkorumpovanou a zlodějskou vládu nechce.Je to slyšet všude,že tato vláda tam nemá co dělat.
    • A co se proto dělá?Nic a jenom kecá.Zatím vedou 5:0.To uměl jenom Paroubek.Příspěvky byly trefné a pravdivé.Např.proč tam nebyl Rath,když bere plat a další brebendy je v Praze.Cesta Metrem netrvá dlouho a stojí nic.To by Baxa nesměl být předsedou ÚS.Poslouchal jsem ho a nadskakoval.Jedním slovem děs.
  • ....no, přece si pod sebou nebudou řezat větev, že?
  • Obávám se že český národ už není český národ nebot tohleto by nepřipustili aby si vláda dělala z lidí blbce.
    • Tohle jsem zde taky psal a napsal sem to o hodně sprostěji,ale s Českým magorským národem, nic nehne. Český národ,stratil ůplně všechno, majetky,národní bohatství,hrdost a čest.Zaprodali sme se,podlejzáme,lezeme každýmu do pr*le.Včera to bylo přesně vidět ve sněmovně.Byl to jenom kabaret.
      • To máte pravdu,proto se na to v přímém přenosu nedívám a těším se na to,jak opět padá sníh a občas vykoukne sluníčko a ten bordel tady zakryje a ozáří.A je to tím,že ho prognostici rozdělili,aby se lépe rozkrádal.Můžeme poděkovat hujerům Masarykovi a Benešovi.
    • Z tebe ho nikdo dělat nemusí.
      • Tobě tohle,co se tu dějě nevadí? Tobě to že nás pravicoví vlády okradli a všechno co tady naši předkové vybudovali, vyhovuje?
        • Raději věnuj čas učení pravopisu,ty ko""te!!!
        • Naší rodině ukradli komouší úplně všecko; část z toho nám byla (v žalostném stavu) vrácena zpět po 89. roku. Začínali jsme téměř od začátku... Kdo tedy krade?
          • To samé naší a vráceno mi nebylo nic naopak dále ukradeno.A sice,že se udělala krátká lhůta tj.jen půl roku k soudu a dnes bych musel u soudců typu Berky platit jako mourovatý,proto tuto vládu nebudu podporovat a někteří primitivové tady mě nazývají sockou.Proto tomuto režimu již ani zrno nazmar a budu vždy volit KSČm,která mi nic 2x neukradla.Proto Zemana.
          • Komouši znárodnili majetky zlodějům. takže jsi prozradil, kým jste byli. A nedivím se, že komouše nenávidíš, oni zase úplně stejně nenávidí tebe a tobě podobné... To je totiž ten nesmiřitelný třídní rozpor, o kterém se mluvívalo za jejich vlády. A ty a tobě podobní jen dokazují, že mluvili komouši pravdu...Nám totiž jako dělníkům-a byli nás miliony komouši nic neukradli, ale dali nám práci a obživu !!!
            • Honzo máš pravdu já měl matku švadlenu a otce pekaře.Myslíš,že obchod,který měli jsou zlodějové tohoto typu jako vidíme všude dnes již 23 let?Ano takový byly a ti uznávají Masaryka a Beneše. Já ne,protože nechal střílet do dělníků za to ,že chtěli práci a uživit rodiny i toto zvěrstvo tady vraždí lidi pančovaným alkoholem ,nekvalitním žrádlem a to nejen u nás,ale i v okolních státech.Kde je ta VB a její kriminalisté nuceni odejít ze služby a tato rozvrácená policie není schopná nic vyšetřit.Kolik již bylo tvrdě potrestáno a nikde neslyším,kdo odškodní pozůstalé?Ano to má na svědomí tato vláda i ty předešlé.Jen blb může zrušit celnice a hranice.Němci by to chtěli zpět hned,ale nechce se jim do toho investovat.
            • Seš tragikomická postava.
  • Jo,koryta jsou koryta. *12*
  • mě by jen zajímalo jak a kdo opravdu hlasoval, *16* , jinak není možné aby se tam stále drželi..
    • To tam bylo.To si chce sednout a psát a tyto lidi již nepustit k lizu.Pro bylo 92 hlasů a proti odvolání 101.
  • Klaus s Nečasem mám ukázali co si myslí o českém národu: Češi jsou tupý hovada, cosi nechají všechno líbit, proto je okrademe a nakopeme do zadku. Co na tebe Nečasi ví tuneláři, že jsi to podepsal??? *12* *12* *12*
  • Na ně bude platit jenom revoluce.
    • a ty ji zacnes ? s kym a s cim ? troubo..20 let se tu jen keca u piva jak by se to melo delat ale skutek utek !!! Kdyz politici vi ze 10 mil obyvatel jen hyka jak jim tech 230 blbu veli tak to je potom tezko... Tva slova mi pripominaji Chruscova jak sadil kukurici na mesici ..Tak se nenech vysmat a uvazuj !!! nez neco tady placnes..
      • Dal jsem ti "+", ale s malou připomínkou. Ono kdyby se tu 20 let kecalo u piva, tak by se už něco dělo. Ono dneska už lidé nemají ani na to pivo, možná ve městech jsou hospody plné, tam je spousta zlodějů a grázlů, ale na venkově hospody živoří. Pivo je drahé a tak si kupují v hypermarketech laciné lahváče - německé nejhorší patoky, které by za komunistů vyblili... Kdyby byly hospody plné, lidé by se naštvali a organizovali by tvrdší protesty, byli by pospolu..to dodává víc odvahy. Ale z gauče domova ti nikdo opravdu revoluci dělat nepůjde, to máš pravdu, proto ten můj plus. Jde jen o drobnou, ale dost důležitou připomínku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit