Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezregistrace
    Tak co nám k tomu řekne tečka alias pusinka
    • Já jsem holka!!!!! A ne žádný chlap! *16*

      Jsem taková pravicová lady a jsem ráda že mé pravdivé příspěvky komunistum táák vadí.
      • ale já myslím, že nevadí, nad tak zjevnou hloupostí se musí bavit.
        • Nejsem tu proto abych dělala legraci ale abych Kremelské pohádky uváděla na
          pravou míru. *15*
          • ježiš, a já tě chápu jako komickou vložku...
          • Že ty pravicové retardované blbky chtějí mít vždycky pravdu. Je to stejné jako když se děcku bere hračka, taky začne řvát.
  • Ajdar je polovojenská soldateska, pro kterou ve jménu pilotky Savčenkové zde byla včera mailová smršť ve jménu spravedlivé UK. Bože, o té osobě jsem slyšel prvně.
    Z těch mediálních blábolů mi není moc dobře.
    Rusko není nevinné, ale Amerika se chová jako spasitel světa a podílí se na smrti lidi ve východní UK pro své EGO? A připomeňme Irák, Libyi, Sýrii a spol.
    Politikům prostě paušálně na lidech nezáleží. Banky ovládají svět, vlády se chovají apaticky a jsou v rukách těchto neviditelných vůdců.
    Vážení diskutující, zopakujte si prosím historii a současnost než něco napíšete.
    Děkuji a fakt se upřímně těším na reakce.
    Ta diskuse může být zajímavá a poučná.
  • To, že pusinka je nicotnej troll, je jasný. Ale. Ta nána, i když podle stylu psaní je to samozřejmě nějakej trotl, totiž napsal něco zajímavýho. Nevim, kym je placenej tenhle padebil - ale slyšte : Hodíme tam atomovku, von už to někdo napraví, třeba ufouni. Silně to smrdí tlamou vobamou a jeho válečnym štvaním. Už si začínaj dělat alibi pro použití atomovky : zastavíme Rusko i za cenu vašich životů - to nám vzkazuje ten přičmoudlej skrček. Kapírujete? A z toho fakt začíná mrazit.
    • To je spíše rétorika na smrt nemocné Tymošenkové.
    • jestli napadáte pusinku pak si dejte pozor na ústa, pokud Soudružku Pusinku - ring volný
  • fašisti to mají spočítané, čína se už do toho taky vložila pokud USA nezmění přístup k rusku,čína jim vyhlásí tvrdé sankce,to je zajímavé,tak to brzo USA obrátí a s nimi i EU a naši zrádci taky
  • Jaksi se nám pod nánosem "demokracie a lidských práv" a la USA, nyní v podání Ukrajina, vytratil výraz ukrajinská mafie. Vždyť oni se ti chlapci nikterak nezměnili. Ani v USA, ani na Ukrajině, Litvě a podobných "demokraciích". Pro blouznivce s vidinou demokracie a lidských práv v podání USA snad lze doporučit alespoň to, aby si alespoň shlédli seriál pod názvem " Hitlerovi kolaboranti". A předesílám- vytvořili to na Západě, takže žádná propaganda Putina a Moskvy, jak neustále melou chlapci ze západní Ukrajiny ( tedy Kyjev,Lvov a spol.). Na začátku války v těchto prostorách také vylézali z děr "fanatičtí aktivisté", kteří se mohli strhat přisluhováním Hitlerovi a ten je velice ochotně využíval. Jaká to podoba s dneškem. Klauze ani Hájka jsem nemusel. Ale dnes nelze než jen konstatovat, že Hájek ve svém Protiproudu jednoznačně ví, která bije. např. (http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1201-valka-na-spadnuti-pred-petasedmdesati-lety-vykrocil-hitler-dobyt-vychod-nasi-protektoratni-kolaboranti-mu-tleskali-tleskaji-opet-ukrajinska-laborator-muze-kdykoli-vybuchnout.htm)
    • Jsou to vsechno kecy. Vite, ze v Luhansku postavili tovarnu na tanky behem dvou dni a v Donecku na raketomety a strelivo. Vymazali nezamestnanost a normy plni na 189 %. Ze pusinko, Karle .......
  • Ukrofašisti (stejně jako před desítkami let) opět nechápou, že je Židi zase nakonec prodaj´.. *6*
  • Navrhoval bych seskupení diskutujících, aby vyfasovali velkou polní, kádéčka a kališníkov a šli ten prostor Donbas prozkoumat, aby mohli těm chytrým hlavám v médiích hlásit zprávy z první linie. Ono od PC a t tepla se to radí, ale ti lidé se už buď odstěhovali nebo trpí a souží se a ve jménu "spravedlnosti" na ně politici kašlou a to zejména ti najmutí žoldáci UK jako Porošenko nebo Jaceňuk. A všichni se tváří, že bojují za spravedlnost. To je přece špatně..
  • V. Putin odpovídá na dotaz Y. Abisova, velitele oddílu Berkut, působícího na Majdanu.
    https://www.youtube.com/watch?v=DiOsjRyJLrI
  • to ještě neřekla své Tymošenková, ta s tím ještě zamíchá----
    • Chápu že Kreml se řídí přáním: Čím více bude mít Demokratická Ukrajina
      problémů tím lépe pro nás Rudé ale musím tě zklamat sestřičko.

      Tymošenková s novou vládou spolupracuje a kromě toho má moc malou podporu
      na dělání problémů.
      • zajímavé, jak ty nikdy o ničem nic nevíš. Tymošenková jasně řekla, že nedovolí nikumu než sobě klidně vládnout Ukrajině, takže nespolupracuje, čeká na to, až ti dnešní přestanou lidi zcela bavit a pak přijde její chvíle,

        Rusko by za demokratickou Ukrajinu dalo hodně, ale Ukrajinu jako válečné beranidlo NATO prostě nedovolí, to máš marný.
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/360675-separatiste-hrozi-u-debalceva-dalsi-ofenzivou-a-uzavrenim-kotle.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit