Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukrajinská demokratická armáda stále ovládá Debalcova a odrazila mnoho útoků
    Doněckých teroristů. Debalcevo je klíč který otevírá Ukrajině cestu k osvobození
    Krymu a Doněcku - to je to nejdůležitější!

    Tak vy nevíte že EU prosperuje. A proč tedy všichni utečenci utíkají k nám a ne do
    Ruska nebo Číny. Protože zde najdou svobodu a prosperitu. Tam ne.

    Každý hladomorem strádající dělník z KLDR by s váma co na EU jen nadáváte
    s radostí měnil. Neznám však občana EU který by chtěl do toho Rudého pekla na zemi.
    • ukrajinská demokratická armády, takže už se konečně od kyjevského vedení odtrhla, to je ale dobře, protože s fašisty asi nevydržela, mám zatím to zjištění jen od tebe, ale uvidíme.
      Doněck je svobodný, jen je napadán nepřítelem, a Krym - do toho nikomu nic není

      utečenci utíkají do EU /k nám zase tak moc ne), protože to jsou to lidé, jejich země byly po staletí zeměmi EU vysávány, tak tam dnes přichází - a mají recht

      Jinak KLDR je feudalismus, nikoliv komunismus, je takového druhu, který byl zvykem v Tibetu do doby, než se na něj Čína pořádně podívala.
    • ... ajdar jsou ti sami lide, co maji na svedomi majdan. neni nikde napsano, ze majdan byl vuli vetsiny ukrajincu. urcite je spousta takovych, kteri by radeji do eu (ale bez fasistu), ale urcite i nezanedbatelne mnozstvi tech, kteri k rusku nepocituji to co vy. patrite mezi zeny, ktere by putina nejradeji bicem v okovech liskali, ale nemela byste zapominat, ze tato cesta vede k samote a sklenicce.. protoze pri soulozi zapominate kompletne na sve intelektualni ja.. a pak zas nazpatek k svemu boji az do umoru.. v.mrdej mne, na majdan, v.mrdej mne, majdan.. a tak dale az budete sklesle a bez energie rikat v.mrdej mne, a pak slabym hlaskem do boje...
      • Ach jo. My ženy to dnes máme opravdu těžké. Musíme vychovávat nejen děti
        ale i muže.
        • ... vidite, jiz jste osamocena, i kdyz moje malickost je vam naklonena..
    • Se vrať do školy a zopakuj si dějepis druhé poloviny 20 stoleti.
    • Ve světě je asi 180 zemí. Nevím, proč nám vnucuješ jen dvě nebo tři. Zřejmě tvá inteligence více zemí neobsáhne. S tím se musíš poprat sama a neobtěžovat zde slušné lidi svou demencí.
  • ....už se to Porošenkovi vymyká z rukou!
    • No nevím, nevím - až nasadí ty naše raketomety a zb raně co jim tam zadolárek poslal mrijou přes afriku... kdo ví co bude a jetli se léta dočkáme....je to technola, kterou znají už z cvičení varšavské smlopuvy... hmm
      • není chuť bojovat a to je důležité
  • to ještě neřekla své Tymošenková, ta s tím ještě zamíchá----
    • Chápu že Kreml se řídí přáním: Čím více bude mít Demokratická Ukrajina
      problémů tím lépe pro nás Rudé ale musím tě zklamat sestřičko.

      Tymošenková s novou vládou spolupracuje a kromě toho má moc malou podporu
      na dělání problémů.
      • zajímavé, jak ty nikdy o ničem nic nevíš. Tymošenková jasně řekla, že nedovolí nikumu než sobě klidně vládnout Ukrajině, takže nespolupracuje, čeká na to, až ti dnešní přestanou lidi zcela bavit a pak přijde její chvíle,

        Rusko by za demokratickou Ukrajinu dalo hodně, ale Ukrajinu jako válečné beranidlo NATO prostě nedovolí, to máš marný.
  • Je hezké vidět, že ukrajinští fašisté spolu dobře vycházejí *1* *1* *1* *1*
    A co nám k tomu nalže suška Pusinka, co? *2*
    • Souška Pusinka prý půjde do první linie a jako válečný zpravodaj to zde diskutujícím vše ráda zdokumentuje. Asi nemá do čeho píchnout, když na portále tak .....
    • suška pusinka je alína... a ta nělže - akorát má jinou pravdu tu svoji ach ta stylistika... jak z knih
    • Pro vás jsem pravicová vzdělaná dáma!! *16*

      Ukrajinský stát by si s tímto problémem dávno poradil nebýt teroristů v Doněcku.
      Rusko se na dálku snaží zničit Ukrajinu a připravit jí o ekonomické oblasti.
      Je to trest za to že Ukrajina dala sbohem Ruské Rudé říši a chce se stát demokratickým
      prosperujícím EU státem.
      • Ona EU prosperuje?To jsem si ani nevšíml.
      • pravicoví a vzdělaná a dáay,, tedy vy umíte opravdu skvělé vtipy
  • To jsou drobnosti. Není třeba dělat z komára velblouda.

    Důležitější je že Ukrajinská Demokratická armáda stále drží Debalcevo a odrazila
    další nápor Doněckých teroristů. Zacharčenko už naříká že potřebuje další vojáčky.
    Soudruh Putin bude muset zdá se poslat další dovolenkáře. *1* *1*

    A tzv. dobrovolníky. Za nima půjdou agenti KGB se samopalem jako za války aby je to
    nadšení jít bojovat které jim bylo Kremlem vnuceno nepřešlo. *15*
    • no Porošenko, pokud si vybavuji, naříkal dříve- ne? chtěl povolat do zbraně půl milionu mužů, smůla, že se nedaří doručit povolávací rozkazy, leží jich dost na českých poštách....

      Debalcevo samozřejmě padne, pokud nebude uzavřeno příměří, stojí tam ukrajinští fašistí a ti, kteří jim pomáhají, proti rozzlobeným místním lidem.
    • skoro si myslím, že Porošenko začal naříkat dříve a chtěl mobilizovat půl milioni branců.....
      • Kdyby pan Porošenko požádal o pomoc lid celé EU povstane aby Ukrajinu bránil
        před Ruskou hrozbou. Ukrajina chce do EU a nepotřebuje požehnání Ruska.
        Doba Kdy Rudá Moskva Východu vládla je už naštěstí pryč.
    • bezregistrace
      jak prosté .... kejhal se dicinky ozva
  • bezregistrace
    Tak co nám k tomu řekne tečka alias pusinka
    • Já jsem holka!!!!! A ne žádný chlap! *16*

      Jsem taková pravicová lady a jsem ráda že mé pravdivé příspěvky komunistum táák vadí.
      • ale já myslím, že nevadí, nad tak zjevnou hloupostí se musí bavit.
        • Nejsem tu proto abych dělala legraci ale abych Kremelské pohádky uváděla na
          pravou míru. *15*
          • ježiš, a já tě chápu jako komickou vložku...
          • Že ty pravicové retardované blbky chtějí mít vždycky pravdu. Je to stejné jako když se děcku bere hračka, taky začne řvát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit