Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* *1* *1*
  • TU 104 samyj lučšij samaljot *2* *2* *1* *1*
  • Protože na to Porošenko neměl.Proč by Rusko mělo něco dávat,když ho UK špiní,kde může.
  • To domácí letadlo ovšem musíte mít a musí být funkční, že jo.
  • Do ruských vraků může nastoupit jedině úplný zoufalec či sebevrah, ruská letadla padají stejně často jako letadla Nigérie či Etiopie..
  • Je dost zavádějící napsat titulek "Na nebe se vrátí stará sovětská letadla", když ani Iljušin Il-114, ani Il 96 v éře Sovětského svazu ještě nelétala. Tato letadla v té době byla pouze vyvíjena, zalétávána a zařazena do služby byla až v průběhu 90. let.
  • No - U starého Tučka byl ten poměr havarií vzhledem k těm západním daleko lepší...
  • Autor to sice hezky vykládá, ale to hlavní neřekl. A to slovo EMBARGO a SANKCE (které je dnes denně na talíři.U cizích letounů je možno kdykoli vinou embarga stopnout jejich údržbu (náhradní díly a t.d.) - ergo vyřadit z provozu. To se u domácího stát nemůže.
  • ty blbče je web psán v HTML, takže pro zasmání jsi ty
  • Ani tradiční značky už nejsou co bývaly. Nový Panasonic v provozu 4 měsíce a čára přes displej. Vyrobeno v ČR. Jo tak to dopadá, když se zaměstnávají Ukrajinci a Rumuni a dodávají druhojakostní komponenty na východ. Věřím, že u Panasonicu z německýho obchodu by se to nestalo.
  • tu zas lže, jako když tiskne?
  • nezaměstnaný nevzdělanec tu nonstop?
  • Skvělá odpověď, naprosto krátká, jednoduchá a trefná!!!!! Já mít takovéto ohlasy, s novinařinou končím. Jen jsem zvědav, co zas kdy ten nedouk vyplodí *1*
  • No jo, od komfortu se asi také možná odvíjí i cena letenek. Já letěl např. TU 154 do Bulharska splečností Balkan. Samozřejmě starší letadlo. Letušky skvělé, let taky, jídlo též. Pak do Řecka společností Fischer Air. Boeingem 737-300. Letušky skvělé, jídlo mnohem horší (sendvič). No a protože vedle mě seděla debilní bába s dospělým synem- mamánkem, mohlo být letadlo jaké chtělo a baba mi let totálně zkazila. No, je to asi hodně o stáří letadel. Ale i nová ruská letadla vybavují designérské firmy ze zahraničí, i oni se zlepšují a určitě zlepší....Jo, ČSA byly vždy docela dobré....
  • a nejvíc mne pobavilo, že klikáč nasázel 14 kliků, že nesouhlasí. Inu, Pepek Vyskoč...
    *1* *2* *15*
  • kdYbys nekecal - ze 300metrů _ to by z tebe nezůstal ani mastnej flek....
  • Další debilní komentář.Havloidi a jiní pohunci začínají mít strach,ale můžou být klidní v Rusku již není Stalin,ale inteligentní Putin a ten je do gulagu nepošle,ale budovat a modernizovat průmysl nejen u nás,ale všude tam,kde to ten jejich kapitalismus zničil,proto ten strach.Již se těším,že se opět dožiji demokracie a ne pomluv,lží a hnusné propagandy.Sovětský výrobek to byl vždy držák a bylo jedno,že byl jen v jedné barvě.Již mám dost šmejdů z EU a Číny co nám sem dodávají tzv.kamarádi ze Západu.
  • to víš že jo,pluhem se neubrání před americkým teroristou, to už by tam měli moskevský majdan a nastolenou americkou diktaturu
  • Ano straší, ale tobě v hlavě. Na této relativně odborné diskusi je vidět TUPÁ bezargumentační diskuse havloidů a přátel Práglkavclu. Jejich blboučké argumenty se velikoctí blíží nekonečnu - velkému třesku v havloidárně.
  • Velice dobře si pamatuji jak před rokem 1989 Sovětská letadla padala jako hrušky ze stromu a nikdo je nemusel sestřelovat. Když mi bylo 14 let, tak spadla vojenská stíhačka přímo vedle jednoho baráku u nás na silnici díval jsem se na to ze 300 m. Byla šupa a díra asi 3 m hluboká. Sověti raději ať dělají traktory, pluhy, kombajny a další potřebnou techniku ať nemusí dovážet potraviny. Bez dalšího komentáře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit