Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nové nevyzkoušené daně,NERV-"odborníci na na všechno a peníze nikde.P.Drábek vyměňuje zaběhlý program za zcela jiný,nevyzkoušený.Zmatky a zmatky.Ono se to zaběhne,pak ale přijde jiný ministr a.....
  • Ať jde ten blbec do už hajzlu. Vyjímeční jsme už jednadvacet let a ty konnce jsou příběhy hodné slz.
  • Abelese Drabka opravdu nikdo nemiluje a pravděpodobně se máte při volbách na co těšit viz. níže ...!
    1 031 849 přístupů na http://www.youtube.com/watch?v=RBTOkSsdr38, 21 695 přístupů http://www.youtube.com/watch?v=dKRDWhzE8o4! To je docela nářez, to nemají zdaleka stránky všech pol. stran v ČR dohromady! Blíží se volby. Co stím - Hymna Dělnické strany sociální spravedlnosti ?!?
  • AŤ si ho chválí, ale já vím, že Drábek je naprostý asociál a jako člověk je *12*. Už jsem se s ním setkal při výstavbě přeložky horkovou a parovodu v Liberci, kde tenkráte zastupoval teplárnu a to mě stačilo. *16*
  • tak zvanych odborniku ma tato zeme jak nasr,no.proto nam tak ekonomika jde od deseti k péti.
  • Lidé kolabují, pracují přes víkend, tak ať nelže pan ministr. *12*
    • Lidé chodili o víkendech do práce zadávali do nefunkčního programu za 100 miliónů, aby za každou cenu fungoval. Doufám, že tahle vláda ztratila lhaním a podvody už hodně voličů.
  • Odborníka bych rovnou pověsil za žebro na hák vedle něj *16*
  • Líbí se mně věta, že je příležitost udělat některé věci, které zadlužování ČR zastaví - pan politolog, ale nedodal, že ten cedník se tímto nikdy nezalepí, když se budou šetřit "pětníky" a miliardy půjdou do kapes vládnoucí selanky a je jedno jak si říká, pravá, levá, nejlepší. Najednou jsou "nejzodpovědnější" ti, co tu zadlužení spouštěli, třeba Kalous..... Zodpovědní jsou směrem k daňovým poplatníkům, nikoliv sobě!
  • Kolik zemře dělníků a hle on se předřel úředník až umřel, nebyl tam vyžírka i v době svého důchodu kdy bránil mladé a vzdělané generaci se uplatnit ? Kolik takových ještě smrdí na úřadech za tučný a nezasloužený honorář ?
  • Nesnasi ho pres 80% lidi,a nejen jeho!Jako dalsi-Kalousek,Barta,John a Drobil(Ministr skolstvi) *12* Takze sektostrana "veckaru" vede 3:2 *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit