Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusové z toho budou hodně špatní, když si na něj trpaslíčci došlápnou...ha...ha....Až zjistí kolik nás je, tak budou pátrat v kterém hotelu jsme ubytovaní....ha...ha...

  • Ha, ha, ha! Kulhánek, podržtaška Hamáčkova jde rovnou jednat s rusy a to ještě ani pořádně neví, kde je na ministerstvu záchod! To máme odborníky ve vládě! Rusáci z toho musí být na šráky...

    • Jak známo - aktivní blb horší třídního nepřítele. 

  • A vida, máme ve vládě dalšího člena nadnárodní chobotnice Aspen institut, takže nelze od něj očekávat, že bude zastupovat zájmy ČR, ale vykonávat instrukce Aspen institutu, potažmo americké administrativy. Jinak v naší vládě nebo lépe řečeno mezi našimi protektorátními správci už je teď hned šest členů Aspen institutu, založeného a financovaného největšími angloamerickými korporátními kapitalisty světa. Už taky, jak jsem čekal se objevil v mainstreamu fejkový průzkum, že prý většina Čechů vidí Rusko jako hrozbu pro Českou republiku (to říkají na Novinky.cz), ale když se podíváte na různá diskusní fóra a třeba i pod tím článkem na novinkách, většina lidí je opačného názoru, že to na novinkách cenzoři ani nestačí mazat. Zkrátka celá ta aféra s ruskými agenty je zpravodajská lež na zakázku Washingtonu a lidi to prokoukli.

  • Nezmáčkli v tom Washingtonu špatné tlačítko? 

    Vykonavatelé v Česku se asi kapinku pobláznili. V touze zalíbit se dělají pěkné kraviny.

    Bojovnice Černochová (která si na Praze 2 vybojovala levný byt), kdyby byla ministryní obrany, tak už oba naše tanky táhnou na Moskvu. 

    • Jasně rudá gumo, Washington.

      ... nejsme v 50 letech, normalizace skončila, mrkni na kalendář

      • Děkuji, zcela určitě se podívám. 

      • KIMCID

        No ty v nich žiješ ruda gumo

  • No co jsem říkala - žádné překvapení...

  • LupuIin

    Směju se, až se za břicho popadám. A řek bych, že v Rusku se smějí ještě mnohem víc. Tohle je vážně ubohost, co předvádí naše zaprodaná politická garnitura.

  • Tady je zase rudo! Nový ministr překvapil svou rázností a dělá dobře. Jedině tak se na Rusa musí, protože na Rusa platí jedině pořádný klacek. A naši komunističtí proruští kolaboranti z toho tady mají běhavku.

    • Všiml jste si vážený pane Občane jedné věci? Při Vaší vrozené vnímavosti docela jistě. 

      Téměř všichni, kteří se vyjadřují dejme tomu kriticky vůči Rusku se vyjadřují vulgárně, urážejí, vyhrožují a vůbec nepřináší žádná fakta.

      To mě osobně nejen mrzí, ale také mi to docela vadí. Vám ne? 

    • KIMCID

      No jak jsi přišel je tu najednou rudo

    • LupuIin

      Ale no tak, čapisrale. Pořád žiješ v té své naivní bublince? 🙂

  • Sakra, ten nový ministr mne svou rázností překvapil. A to jsem si myslel, že to bude zeMANův proruský poskok. Na Rusa platí jedině síla.

    • Kolikrát jste použil na Rusa sílu? Vyhrál jste? 

      Docela se divím, jak jsme bojovný národ.  Diplomat Pavel Fischer, Poctivá Němcová a bojovnice Černochová. To už bude stačit. Víc hrůzy bych na Rusa snad ani nepouštěl. 

      • Možná, ještě těch, asi, osm půjčenejch stíhaček, ať to má grády... 🤪

      • Vzpomínám ,jak v roce 1967 stál stát Izrael proti ohromné přesile ze strany Arabů.A výsledek je znám!Je vidět, že jsi Ivana neviděl v roce 1968!Pak mluv čučkaři😄

        • KIMCID

          Ale Izrael na to měl alespoň zbraně a nikdo mu nepomohl. My nemáme ani ty zbraně a nikdo se za nás nepostaví. Jako se nikdo nepostavil doteď za Ukrajinu. Tak že bych si nefandil

    • KIMCID

      A Rus nám to oplatí a právem. Bez důkazů se nic nedělá ani soud ani poprava.

      • Chlape, sakra!!! Kolik se v Rusku popravilo, zavraždilo, otrávilo slušných lidí nejen bez důkazů, ale i bez obvinění...😠 

        • A jinde na světě? Proč nevyhlásíme boj třeba Barmě? Tam se zabíjejí lidé každý den po stovkách. Ale jejich životy nikoho nezajímají.

          Na světě není jen Rusko a USA.

          Jsme tu ještě my - Česko. My jim budeme diktovat a oni budou skákat. 

          • 1) Rusko jsme považovali donedávna za přítele a celkem civilizovaný stát, je k nám mnohem blíže, než Barma, nebo Afrika a taky jsme si s Ruskem už dost užili

            2) Já nevyhlašuji boj vůbec nikomu. Nevšiml jste si? 

            3) Barma nás nikdy neokupovala, nedělá si nároky na ovlivňování naší země a nemá u nás svou pátou kolonu.

            4) nevím o tom, že bychom někdy někomu něco diktovali

        • KIMCID

          Prosím napište kolik přesně a prosím Rusů jo. Bavíme se o Rusku .Ne carském Rusku či CCCP.A když už budete přesně číslit nějaké důkazy taky prosím.


          • Chtěl jsem vám najít odkaz na knihu ruského autora, ale nebudu se namáhat. Asi byste to stejně nečetl. Vy nemyslíte, vy jen argumentujete...☹ 

            • Vy zase myslíte a neargumentujete.


              • Reakce na příspěvek:

                .... a vy zas dneska  nějak moc kecáte.....😍😂

            • KIMCID

              Klidně mám přečteno dost. Ale když už kvalitní četba tak Jakovlev Rusko plné křížů.

              Ano arugumentuji mám čím, ale vy nemyslíte vůbec. Jste jen plný záště.

              • Reakce na příspěvek:

                ..a vy toužíte po tom, aby se k nám dostalo to, co popisuje Jakovlav?

                Nejsem plný záště, to je zásadní omyl. Kdybych byl, byla by to moje chyba. Ale mám už dost bolševického dirigismu a chci konečně volně dýchat. A to nejde ani v Rusku, ani v Číně. A nebude to možné ani u nás, jestli vy tady vyhrajete..


                • Reakce na příspěvek:

                  Tady nejde o to kdo vyhraje. To nechápete, že tohle rozdělování je cílem různých dezinformátorů?

                  Buď všichni vyhrajeme nebo všichni prohrajeme. 

                  Všiml jste si, jak jsme jednostranní, nepřístupní racionalitě?

                  Kdo nelije špínu na Rusko, je automaticky bolševik a darebák.

                  Kdo nepodporuje BLM je automaticky rasista. 

                  Nepřipadá Vám ten automatismus nějak podezřelý? 

                  Já ctím jiné názory, jinudy asi cesta nepovede.

                  • Reakce na příspěvek:

                    "Já ctím jiné názory, jinudy asi cesta nepovede."

                    Naprostý souhlas! Já to dělám taky tak. Ale diskuse a výměna názorů k tomu patří. Jenomže k tomu patří také mít pravdivé informace a pak se dá rozumně diskutovat. Proto tady máme dnes přes dvacet desinformačních webů a třetinu národa naprosto mimo realitu.

                • KIMCID

                  Reakce na příspěvek:

                  Já nepotřebuji vyhrát. Já na rozdíl od vás žiji 21.století ,to jen vám hlava zamrzla ve dvacátém století a děláte z Rf -cccp. Přitom Rf je brutální mafianský kapitalismus. Až budete někdy v Rusku dojde vám jak to je. Ale popisovat vám to nemá cenu, to musíte zažít. My si tu naivně hrajeme na vyspělý západ a za 30 let jsme ničeho nedokázali. Rusko ja na vesnici chudé. Ale města jsou bohatá, nové mrakodrapy, rychlo tratě, nové dálnice, nové mosty, přístavy. Co máme za 30 let v čr my? Ani jedno z jmenovaného.


                  Já utekl do Německa když to šlo a doteď jsem z toho živ. A zřídilo mě to i do budoucna spokojený důchod. Tady se plácáme od ničeho k ničemu. A je jedno zda tam sedí Nečas ,Kalousek , Babiš. To je totiž v národě, jen nataženou pracku a ounopráce. A nesvádět to na komunisty(jen ta ty překabátěne ), ty už tu 30 let nic nemůžou. Prvni republika z ničeho, byla něco za 20 let.

                  • Reakce na příspěvek:

                    ..a není podstatné, aby se co nejvíc lidí mělo pokud možno dobře? Co je platné, že někde je mizerná bída a jinde se mají o něco lépe?

                    ...a světonázor jako před dvěstě léty....☹

                    • KIMCID

                      Reakce na příspěvek:

                      Ano světonázor jak v 50 letech USA máte teď vy. Mozek máte zamořen Mccarthismem. Lidi se  mají tak dobře jak si sami zaslouží a jak k tomu přispějí.

  • KIMCID

    Ruko nic takového neudělá kor po dnešním projevu Putina.

    • Rusko je v háji hospodářsky, lidi demonstrují po celé zemi proti Putlerovi. Jediná možnost (po ruski) je ukazovat svaly. Ruská expanze na Ukrajinu už stála 14 000 lidských životů a teď koketuje s okupací Donbasu. 

      Jestli k tomu dojde s dalšími tisíci mrtvými, tak snad to už bude konec ruského fašizmu..

      • Necháváte se poslední dobou příliš unášet nemyslíte? 

        Bellingcat, tato skupina, kterou v Británii považují za nedůvěryhodný a dezinformační zdroj se stává zdrojem ověřených informací i pro CT1 (stejně jako Respekt). A já se tomu ani nedivím. 

        Potom je legrační číst takové komentáře. Země je placatá.....

        • Neřekl bych. Možná vy byste mohl poněkud rozšířit zdroj svých informací..

      • KIMCID

        Tady nebyl někdo vůbec v Rusku .To že vám to píšou naše media ještě není pravda.

        Hospodářsky na kolenou? Vůbec. To my ČR určitě a bude hůř.

  • Horlivě ultimativní ministr = iniciativně blbnoucí ministr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit