Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.chmela

    Správně udělal, že ten ODSácký paskvil vetoval.

  • mun.go

    Sedláku, jak píšu výše: co když vás zvolí prezidentem? Nebo jiného kašpara, který bude vašemu srdci milý?

  • mun.go

    No vždyť také nevzali 30 mega Zemanovi, ale kanceláři prezidenta ... což je podraz a okopávání kotníků od níže uvedených v nenávisti svorných zaslepených zástupců pětikolky (KDU-ČSL, Piráti, ODS, TOP 09, STAN). 

  • Já také nepíšu, že je jeho...

    Nebo vás prezidentem...😉

  • V rámci úspor na Hradě jen malá kancelář, kdyby tam náhodou zeMAN chtěl přijet, (být přitlačen) , všude snížit teplotu. Darmožrouty, propustit i tu jeho soukromou nemocnici a dát mu bydlení jako "občanovi" 2 plus 1. Lány uzavřít, ať má zvěř od kašparů klid. Hned budou úspory.

  • mun.go

    Koloběžko - čekal jsem, že se ozvete.

    Ta obora není Zemanova. Ta je prezidentská (patří k úřadu prezidenta), bez ohledu na to, kdo zastává tento úřad. 

    Co když vás zvolí prezidentkou?

  • Pomstychtivý hradní se opět předvedl...

    Vzali jste mi třicet mega tak vám vetuji rozpočet...

    Jako malý harant na písku - rozbili jste mi bábovičku, tak vám dám po kušni...

  • mun.go

    "Z rozpočtu prezidentské kanceláře odebírá 30 milionů korun na lesní hospodářství."  Šlo o návrh poslanců Šimona Hellera (KDU-ČSL), Jakuba Michálka (Piráti), Pavla Žáčka (ODS), Pavla Klímy (TOP 09) a Ondřeje Lochmana (STAN). Místo toho prý budou prostředky přesměrovány na podporu mládežnických spolků.

    Lánská obora bude nucena provádět masivní škrty v důsledku poslaneckého rozhodnutí sebrat z rozpočtu 30 milionů korun. Jak se to projeví v praxi? Dojde ke zrušení výukových programů v malé oboře, jejímu uzavření veřejnosti, budou zrušeny mnohé akce a hlavně, budou muset postřílet bezmála 450 kusů zvířat – jelenů, muflonů nebo divokých prasat. Nebude je z čeho živit.

    Dopis Lesní správy Lány poslancům Parlamentu ČR

    Naučná stezka Lánská obora – ohrazená část křivoklátských lesů

    Lesní správa Lány

  • Není třeba být hysterický. Po pravdě, ten rozpočet je hoden současné vlády Lotranda a jeho věrných. Ale existují mechanismy, jak to veto obejít. Takže klid, jde jen o gesto. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit