Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan prezident by měl odvolat premiéra protože škodí této zemi.

    • Soudruh práskač a rusofil, žádný PAN. Spolu s KLUKem by měli skončit na Mírově.

  • KIMCID

    Dobře udělal Občanům, Koloběžkám a Novákům praskaj cévky bezmocí :D

    • Zatím to vypadá, že bezmoci praskají cévky tobě, KIMCIDE...

      • KIMCID

        Proč já mám radost že to nepodepsal  :D

        • No - já mám radost, že je mu tento truc, k ničemu...

    • Nepraskaj, pane Kimcide. Ani jednomu z nich bych to ani nepřál. 

      Lotrando a jeho loupežníci mají 108 hlasů a snadno jeho veto přehlasují.

      Tak to u nás funguje a tak to má být. Tohle jsme si zvolili, tak nám to vládne. 

      • KIMCID

        Nezvolili taková ods neměla ani 16%

  • Smečka vládních loupežníků si z nás dělá srandu. Někdy v 5/2022 bylo veřejně deklarováno, kolik nás stojí ta ukrajinská anabáze. 54 miliard se vším všudy. Bytečky, hotely, plná penze, kapesné.Někdy v 8/2022 nám ministerstvo financí předhazeje upřesnění. Prý jen Celých 7,2 miliardy. ČR požádalo Brusel o finanční výpomoc. Takřka obratem dorazila.Celých 580  m i l i o n ů  korun. To si jen tak dělají ve Strakovce z lidí rozpočtovou srandu.

    • Diwa

      To ještě počkejte, tímto to rozhodně nekončí ! To půjdou další prachy na Ukrajinu, které už nikdy nikdo neuvidí a jinak by mne docela zajímalo, na jakou obnovu Ukrajiny, když se tam pořád válčí. Vláda zjišťuje, že nejsou v rozpočtu prachy, tak chystá zvedání daní........ale na Ukrajinu budou sypat prachy pořád. Nechci být sprostý, jinak bych tady dostal zákaz na diskuzi, ale řeknu to trochu jinak. Tahle vláda měla sedět dávno v kriminále !!!!

      • Já myslím, že si s Ukrajinci ještě užijeme svoje přes zimu. Putinova taktika zahltit Evropu utečenci se začne naplňovat.

        Dělá ukrajinská vláda v čele s Ihorem Fialou něco pro to, abychom ten  nápor zase nějak zvládli? Nebo se zase budeme jen divit? 

        Ti utečenci za to nemůžou, to jsou oběti, ale naši pantáti k té válce přispívají, jak jim síly stačí. 

  • No já osobně spíše chápu tohle přetahování naschvál -  já jemu on mě.

    V poslední době koukám na debatu o důchodu , už někdo řekl že je málo dětí ? že je příliš lidí kteří se v práci nezabývají vytvářením nějaké hodnoty ? proč je v České republice tolik pracovních agentur které okrádají stát ? či že spotřební kolečka točící se na spotřebě a systém jen si užívat končí se životem užívajících ?A naposled vážení tupí globální slouhové ve vedoucích funkcí člověk v padesáti není totéž co byl ve dvaceti a ženská s dvěma a více dětmi by měla býti též zaměstnána zejména pokud není výchova a počet potomků jako poukaz na vysokou sociálku . Tak chytré hlavičky od burešojc poskoků až po modré straky a spol . přemýšlejte . Jdeme do erdele a stoletý bezdětný japonec dělající do 75 není uplně přínos z hlediska evoluce .😎

  • josef.chmela

    Správně udělal, že ten ODSácký paskvil vetoval.

  • Pomstychtivý hradní se opět předvedl...

    Vzali jste mi třicet mega tak vám vetuji rozpočet...

    Jako malý harant na písku - rozbili jste mi bábovičku, tak vám dám po kušni...

    • Obráceně by to fungovalo stejně. Mezi politiky nemáme osobnosti. Bohužel. 

      Jen egoistické narcisky a kašpárky. A to se týče vlastně všech. 

      Zemana, Fialy, MPA i toho, co někde něco Vystrčil.  Bohužel. 

    • mun.go

      Koloběžko - čekal jsem, že se ozvete.

      Ta obora není Zemanova. Ta je prezidentská (patří k úřadu prezidenta), bez ohledu na to, kdo zastává tento úřad. 

      Co když vás zvolí prezidentkou?

      • Ale s Balákem se chovali jako že je jejich.

      • Já také nepíšu, že je jeho...

        Nebo vás prezidentem...😉

        • dobře udělali tahle kreatura se nedá nazvat prezidentem a už se mafie snaží nám tam dohodit čobolíka všežravého coby Čechoslováka , Babiš je Slovák jak poleno a Česko- Slovensko skončilo 1.1.1993 tak at táhne dělat "dobroty" na Slovač tam je práce až až .😎

          • Mýlíte se, pane Martinko. Mafie nám regulérně vládne.

            Babiš, to je nevládní mafie. Zatím. 

            • Babiš je letitý zákulisní hráč už od revoluce , akorát už ho nebavilo se koukat na tu hloupost některých socanů tak vystoupil do popředí a za 11 let prokázal nejen svoji neskutečnou prolhanost ale i bezohlednost . Když koukám na Faltýnka nebo jiné , ono je jedno zda je to ta strana nebo druhá , jak jde o penízky najdou společnou řeč i odvěcí rivalové , viz Brno a nejen tam .Proto je důležité aby soudy a policie byly nestranné , nedělám si iluze ale je zázrak že se to po 89 jakž takž povedlo .Když se podívám okolo tak 89 i rozchod se Slovákama proběhl na jedničku vzhledem k některým  státům (zejména býv. SSSR) a nejen východního bloku , ona i ta Amerika není jen růžová , prostě sic tady nadáváme , ale máme být na co hrdí i když to někdy vypadá na uono .A furt platí až si dáme kávu na náměstí ve Wuchánku a nikdo nás nebude přitom sledovat tak zase bude na tý zemičce lépe , no snad to stačíme v tomhle životě .😎

        • mun.go

          No vždyť také nevzali 30 mega Zemanovi, ale kanceláři prezidenta ... což je podraz a okopávání kotníků od níže uvedených v nenávisti svorných zaslepených zástupců pětikolky (KDU-ČSL, Piráti, ODS, TOP 09, STAN). 

  • mun.go

    "Z rozpočtu prezidentské kanceláře odebírá 30 milionů korun na lesní hospodářství."  Šlo o návrh poslanců Šimona Hellera (KDU-ČSL), Jakuba Michálka (Piráti), Pavla Žáčka (ODS), Pavla Klímy (TOP 09) a Ondřeje Lochmana (STAN). Místo toho prý budou prostředky přesměrovány na podporu mládežnických spolků.

    Lánská obora bude nucena provádět masivní škrty v důsledku poslaneckého rozhodnutí sebrat z rozpočtu 30 milionů korun. Jak se to projeví v praxi? Dojde ke zrušení výukových programů v malé oboře, jejímu uzavření veřejnosti, budou zrušeny mnohé akce a hlavně, budou muset postřílet bezmála 450 kusů zvířat – jelenů, muflonů nebo divokých prasat. Nebude je z čeho živit.

    Dopis Lesní správy Lány poslancům Parlamentu ČR

    Naučná stezka Lánská obora – ohrazená část křivoklátských lesů

    Lesní správa Lány

    • V rámci úspor na Hradě jen malá kancelář, kdyby tam náhodou zeMAN chtěl přijet, (být přitlačen) , všude snížit teplotu. Darmožrouty, propustit i tu jeho soukromou nemocnici a dát mu bydlení jako "občanovi" 2 plus 1. Lány uzavřít, ať má zvěř od kašparů klid. Hned budou úspory.

      • KIMCID

        Přesně hned s následujícím prezidentem tak zamést :D

        • No pokud by to bylo to .... - megagaunerský podvodný komouš-konfident Bureš/babiš tak určitě Áňo.

      • josef.chmela

        To jsou zase kydy. Zalez, čouhá ti sláma z hlavy.

      • mun.go

        Sedláku, jak píšu výše: co když vás zvolí prezidentem? Nebo jiného kašpara, který bude vašemu srdci milý?

  • Není třeba být hysterický. Po pravdě, ten rozpočet je hoden současné vlády Lotranda a jeho věrných. Ale existují mechanismy, jak to veto obejít. Takže klid, jde jen o gesto. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit