Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady se teda sešla havloidní pakáž. Myslím, že převážně v jedné osobě ale s tisíci nicky, nechá si říkat Sajmon, že mám pravdu, ty sajmonův pablbe.

  • pavel.zajda.7
    Je to jasné, velvyslankyně to musela vzít na sebe, kořala by už to neustál, chtěl bych vědět, jaký balík jí nabídl Hrad za tu taškařici?HNUS
    • Take me to hned napadlo...

    • KIMCID

      Dokaž.

      • Dokaž, že to tak není.
        • KIMCID

          No tím co udělala velvislaknině je to dokázané

          • Zopakuj si pravopis...

            • KIMCID

              Díky za upozornění musím to telefonu tlumočit. Němčina a čeština je peklo 😁

  • Nejak mi nesedi, kdyz velvyslankyne podala lzive informace prezidentovi  a pritom se smala.

    • To vynucené přiznání pravděpodobně ještě skousla, srdceryvný pláč by už asi nedala.
      • Asi dostala na vybranou - omluva, nebo post velvyslankyne...

  • Ale stejně zůstává až druhý - po Josefu Švejkovi!

    • KIMCID

      Havel rozhodně

      • Stačí podívat se jaký ilustrativní obrázek si KIMCID vybral ke svému nicku. To samo o sobě také hodně vypovídá. Psychiatr nebo soudce by z toho mohl leccos vyvodit.

        • KIMCID

          Ano kdybys o tom člověku něco věděl nepsal bys takové blbosti. Rozhodně si k tomu  psychiatrovi dojdi.

        • Albrecht z Valdštejna - je známo, že jeho syn Albrecht Karel (* 22. listopadu 1627) po třech týdnech zemřel na vrozenou syfilis/lues/příjici. 

          Albrecht z Valdštejna byl svými spolubojovníky zlikvidován až 25.2.1634 - čili nemoc se mohla rozvinout a v posledních letech nepochybně vedla k rozvoji nervové formy - tabes dorsalis

          Důkaz o tom podává - antropology z Národního musea zjištěná - monoostitická syfilitická periostitida, eburnizace kompakty obou kostí holenních, které mají náznak tzv. šavlovitého prohnutí a jejich dřeňové dutiny jsou nápadně zúženy. Kloubní plochy jsou v kolenních kloubech atypicky oploštěny a též na hranách mediálních kondylů stehenních kostí jsou vytvořeny plošky. 

          Tento nález na kostře se dobře shoduje s historicky zaznamenanými, stále se opakujícími potížemi, především s omezenou schopností chůze. 

          A duševní pochody syfilitika nejlépe umělecky ztvárnil spisovatel Jaroslav Havlíček v knize "Petrolejové lampy" - není důvod se nedomnívat, že stejně se v závěru života projevoval i Albrecht z Valdštejna, proto jeho "druzi ve zbrani" byli nuceni přistoupit k jeho likvidaci v Chebu...

          • KIMCID

            No užil si

            • Doufám, že i Vy...

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                Já si užívám

                • Reakce na příspěvek:

                  Já také - odvar z pelyňku (však je to na mých příspěvcích i občas vidět)

      • Ne Havel,ale Zeman

        • KIMCID

          Ne Havel krátké kalhoty

  • To už opravdu není legrace, jak se ten opilec chová v zahraničí!? Proč Zemanovi nikdo ty cesty nezakáže? To není PS soudná? Bureš mu to zakázat nemůže, ti dva estébáci se drží v klinči a ČR a její občané se mohou akorát stydět, co za svoloč zvolili. A zubatá nikde.
    • Tomas80
      kdyby šla svoloč k volbám nemusel Zeman vyhrát (jak jednoduché) 
      • To Tomas80: Podle Vás pana Drahoše volila výhradně svoloč?

        Já bych ho nikdy nevolil ani náhodou, ale označit právoplatné voliče svoločí mi připadá nad čáru. Prostě jim pan Drahoš stál za tu cestu k volební urně.


  • S věkem duševní výkonnost klesá!

    A když má navíc mizerný servis 

    z presidentské kanceláře,

    je výsledek takový, jaký je.

  • Na Zemana nikdo nemá a to vás žeré havloidi. Nejlepší je tady ten kozomrdd, co si nechá říkat Sajmon alias Obcan alias josef.novak alias kolobezka.1. Je to kretéén, kterého zde znají pod pseudonymem pračurák nebo též prakunda. Je to sice hodně vulgární ale na tohoto kretééna nic jiného neplatí, na hrubý pytel hrubá záplata. Já ti dám sprostě nadávat prezidentu republiky, pračurákůůůůů.

    • Kdo jste?Podle mne alkoholik který ještě nedostal dnešní přísun,nebo drogově závislá osoba ,která si ještě nešlehla

      Kdyby jste na svět pohlížel-a očima nezatíženými návykovými látkami musel-a by jste vidět že takového tupce jsme neměli ani za komančů a to je co říci,protože plejáda komoušských presidentů byla jako celek velmi blízko tomu dnešnímu.

      Hnus nemající ve světě obdoby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      • KIMCID

        Jistě ovce jako ty,co jde s davem nám to poví.

    • Pisatel(ka) s nickem Adelka 789 mne opravdu rozesmál(a). Potěšilo mě, že mě spojuje s nicky josef.novak a kolobezka.1, s těmi pisateli se opravdu většinou shoduji v názorech. Kdo je to Sajmon, to nevím, takový nick se tady nevyskytuje.

      Jinak nevidím žádný důvod proč bych měl střídat nicky. Zvolil jsem si a používám nick Obcan.

      Vyskytovaly a vyskytují se tady ale nicky, jako Kulihrach, BTW, KIMCID, Adelka789..., které si jsou svým obsahem a formou vyjadřování velice podobné. 😉

      Ten obsah a forma vyjadřování nicku Adelka789 mi připadá jako něco, co se dá nazvat "dočasná česká hradní řeč". 😀 Dokonce lze spekulovat, že pisatel(ka) dostal(a) holí a proto tak reaguje. 😂


      • KIMCID

        Nevím jak se tY co jsi jmenoval vyjadřují ale ty se opakuješ :D Janáků,Jano,Občané paurle 😉

      • Kdybys nekecal dobytku. Máš tady v té své diskuzi, jako když je někde nablito. Koukej si to tady pořádně vyčistit, hnuse.

        • Vy jste hnus už jenom tím že existujete.

          Že vás táta radši nepráskl  někam do příkopu................

          • Hele ty hermafrodite, ať se tady z toho neposereš, kornoute.

    • ... nebuďte se svými pra... neslušná (ba přímo sprostá) dámo!

      • ... nejspíše jste ještě nevečeřela...

        • Omlouvám se, pane Janáku, popletl jsem si jména.
        • Žádná dáma pane Nováku, to jen soudruh KIMCID alias BTW opět začíná sajmonovat, bude veselo.
          • KIMCID

            Nech se vyšetřit b l b e máš vlčí mlhu vidíš mě všude. Ale zase mě těší že ti ležím v hlavě :D

            • Ty v hlavě nikomu neležíš,ty jsi jenom pro smích

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                Tak nereaguj když ti neležim můžeš mě vesele ignorovat šašku

  • To co Zeman predvadi neni sitcom, ale tragedie...

  • ..ten první říkal, že pravda a láska zvítězí .. ten druhý říkal, že víc takových Kožených .. takže si jdu dát tu Becherovku ..

  • sandy
    Pane Jégl ono stačilo napsat - Nemám rád Zemana  - a to zbývající žvanění zkusit říct doma a stopnout si jak dlouho je Vaše rodin ho poslouchat
    • Copak, copak, není snad možná - on si dovolil někdo zkonstatovat co že to ta hradní zrůdná bytost jakýsi zeMAN provádí ???

      Pan autor přesně vystihl co je ta kreatura zač a to co vidí každý normální člověk, tak v čem je prosím problém. Nakonec nikdo vás to nenutí číst, místo toho můžeze si třeba vyslechnout od jeho dovrního Barandovského žvástala soukupa nějakou oslovnou ódu na jeho vskutku "vydařené" činy.

      Holt se na rozdíl od ostatních států bohužel nemáme čím navenek pochlubit, neb tento špinavec to vždy stoprocentně zazdí zase nějakým svým nesmyslným dementním žvástem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit