Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivislo

     Když Václav Havel běhal opilý v uniformě vojáka Hradní stráže po hradě, bylo to roztomilé Když se Miloš Zeman občas někde napije, hned je ochlasta, (v tom lepším případě).Když Václav Havel chodil sukávat komediantku v době, kdy mu umírala žena, tak to  byl bohém.Když Miloš Zeman nazve pi*u pi*ou, tak je sprosťák bez morálky.Když měl Václav Havel zdravotní potíže, byl to chudinka a držely se div ne noční vigílie.Když je nemocný Miloš Zeman, může si za to sám, protože má nemožnou životosprávu a zaslouží si to a měl by hlavně odstoupit.Když Havel vyzýval k bombardování států a lidí, do kterých mu nic nebylo, tleskali mu vestoje.Když navrhne Zeman cestu na mírové urovnání sporu, tak po něm plivou.Letiště  RUZYŇ pro mne zůstane RUZYNÍ  !Já jsem Havla nevolil, protože ho volili poslanci.

    Českou republiku brání jediný Zeman, tak to vezměte na vědomí

    • Vy jste pana Havla v té uniformě viděl nebo JPP?
  • Zeman říká, co si myslí. Tím je přijatelný pro normální lidi.Vzpomeňte si, co jsme tu měli před ním. To bylo na poblití. Menší zlo je vždycky lepší.Zeman nikomu neškodí, spíš se snaží pomáhat této zemi a nekrade.Tu nenávist vůči němu si musíte léčit u psychiatrů.


    • G94003

      Pletete si normální člověka s velmi podprůměrným...

      • KIMCID

        Ano o voličích Drahoše si tu podprůměrnost myslím

    • Když někdo nadbíhá Rusku a Číně, dělá to zadarmo? To je otázka, u Zemana bych ruku do ohně nedal.A co je pak horší, krást jako Bureš nebo kolaborovat za ruble a juany?
      • KIMCID

        A tebe platí ambasáda které země

        • Donogoo-Tonga

  • TheGGG

    šáša váša humanitní bombarďák byl zhoubou pro českou republiku a nejhorším prezidentem, kterého jsme kdy měli... rektální alpinista směr usa a západ, ze kterého mohl být hotový jen nějaký druhořadý pissálek, jako autor tohoto článku.

    DÍKY BOHU ZA NEJLEPŠÍHO PREZIDENTA PANA ZEMANA.

    • Hrubost a vulgarita tohoto "přispivatele" přeahuje meze slušnosti...

      • Ale podobného pana presidenta, jako máme  my,  měli donedávna v Tunisu...

    • Humanitární bombarďák? Zahraniční politiku tvoří vláda a premiérem v té době byl Bumbál Čučkař Popelníček
    • Co to máš za pubertální fotku Kimcid? Proč si tam nedáš Ovarovou hlavu? Ta by ti slušela líp a nebýt Havla, tak bys měl dnes slušný estébácký důchod, co?
      • Ovar je tvůj otec???

      • KIMCID

        S kým si píšeš moulo? 

        • S Albrechtem z rodu Valdštejnů...

  • Kdyby se kritizoval ožralý prezident, tak bychom kromě Havla nic jiného neřešili.
    • Pan prezident Havel, na rozdíl od Bumbála Čučkaře Popelníčka ke korunovačním klenotům šavli nepřidal
      • Tomas80
        a kdo ano ? 
        • Bumbál Čučkař Popelníček málem ano. V přímém přenosu
  • Přes všechny nedostatky, kterými  Zeman oplývá, zůstává nadále nejlepším polistopadovým prezidentem. 
    • Kdepak, nejlepší prezidenti ´jsou zváni prezidenty nejvýznamnějších velmocí. Bumbál Čučkař Popelníček nahlédne do Bílého domu akorát tak přes plot
  • pavel.zajda.7
    Je to jasné, velvyslankyně to musela vzít na sebe, kořala by už to neustál, chtěl bych vědět, jaký balík jí nabídl Hrad za tu taškařici?HNUS
    • Take me to hned napadlo...

    • KIMCID

      Dokaž.

      • Dokaž, že to tak není.
        • KIMCID

          No tím co udělala velvislaknině je to dokázané

          • Zopakuj si pravopis...

            • KIMCID

              Díky za upozornění musím to telefonu tlumočit. Němčina a čeština je peklo 😁

  • Tady se teda sešla havloidní pakáž. Myslím, že převážně v jedné osobě ale s tisíci nicky, nechá si říkat Sajmon, že mám pravdu, ty sajmonův pablbe.

  • Jegl i kdyby  ses tou  žlučí co za sebou taháš polil , tak Ing. Zeman bude vrchní veletel a prezident ČR. Tvé zapšklé placené provokace na tom nic nemění. Nikdy jsem  nehanil žádného prezidenta takovým způsobem co tu předvádíš jen aby jsi se zavděčil svým chlebodárcům. A to nejsem žádný pisálek.

    • No, naštěstí už dlouho ne
    • On je sice vrchním velitelem, ale to je pouze formální čestná funkce. Sám o ničem nerozhoduje, rozhodují jiní. On sám může nanejvýš seřvat Ovčáka, když mu včas nedolije Hruškovici nebo nepřinese cigarety či nevysype popelníček.

      President je podle Ústavy ČR sice neodpovědný, tj. nesvéprávný, ale jakožto občan ČR je kritisovatelný. Žijeme (stále ještě) ve svobodné demokratické společnosti. Naopak jako představitel, tj. první občan republiky je kritisovatelný ve zvýšené míře, to co "projde" jinému občanovi, to je u něho nepřípustné. Není to samovládce car gosudar, i když by jím rád byl a někdy, zejména když má virózu, se tak nejspíš cítí.

      Pan Jégl píše velice otevřeně, pravdivě, přímo a bez příkras, což se od novináře očekává. 

      • Tvůj výklad pojmů je opravdu k breku. Pak se není co divit tvým myšlenkovým pochodům. Doufám , že nemáš žádné děti, protože bych nechtěl být v jejich kůži, takový otec ,to musí být opravdu pecka.

      • Vážený Občane, dovolte mi právnickou poznámečku - neodpovědnost a nesvéprávnost dvě naprosto odlišné právní, ale i věcné  kategorie. 

        Osobně si myslím, že publikační činnost pana Jégla má blíže k zaměstnanci agitačního střediska a blogařině, než k řádné, objektivní a nezávislé novinařině. Ale každý se musí dneska nějak živit. 😛

        Ku cti jmenovaného třeba podotknout, že své sympatie a antipatie nikterak nezakrývá. 

        • Neodpovědnost a nesvéprávnost z hlediska právního i věcného jistě není totéž. Ale pokud se někdo chová neodpovědně, bývá mu v civilisovaných zemích soudně omezeno nebo zcela odňato právo samostatně rozhodovat, čili je zbaven svéprávnosti.

          To že v naší zemi je president, tj. hlava státu podle Ústavy neodpovědný, to je naprostá rarita dokazující jaký tady máme "český hnojník".😯

          • Kdyby to bylo vážený Občane jak píšete a osobní neodpovědnost (lehkovážnost, nerespektování norem, chorobný egoismus???) by byly legitimním důvodem k omezení nebo odnětí svéprávnosti - muselo by u nás být snad 6 milionů osob s tímto stigmatem😂

      • Tomas80

        jestli "blogískům" Jégla říkáte novinařina tak prosím, ale co si tak nejdřív přečíst Etický kodex.

        Hádám, že to  stejně nepoberete, protože máte podobnou úroveň bulvarizace informací jako Jégl.

    • KIMCIDe ty jsi se dneska rozparádil, pane jo.
      • KIMCID

        parUL paranoia vidíš mě všude? to je krásné že ti ležím v hlavě.Jen tě zklamu mám jen dva účty.

        • vanhorne

          Kde je Cheef, spi nebo co dela?

  • Na Zemana nikdo nemá a to vás žeré havloidi. Nejlepší je tady ten kozomrdd, co si nechá říkat Sajmon alias Obcan alias josef.novak alias kolobezka.1. Je to kretéén, kterého zde znají pod pseudonymem pračurák nebo též prakunda. Je to sice hodně vulgární ale na tohoto kretééna nic jiného neplatí, na hrubý pytel hrubá záplata. Já ti dám sprostě nadávat prezidentu republiky, pračurákůůůůů.

    • Kdo jste?Podle mne alkoholik který ještě nedostal dnešní přísun,nebo drogově závislá osoba ,která si ještě nešlehla

      Kdyby jste na svět pohlížel-a očima nezatíženými návykovými látkami musel-a by jste vidět že takového tupce jsme neměli ani za komančů a to je co říci,protože plejáda komoušských presidentů byla jako celek velmi blízko tomu dnešnímu.

      Hnus nemající ve světě obdoby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      • KIMCID

        Jistě ovce jako ty,co jde s davem nám to poví.

    • Pisatel(ka) s nickem Adelka 789 mne opravdu rozesmál(a). Potěšilo mě, že mě spojuje s nicky josef.novak a kolobezka.1, s těmi pisateli se opravdu většinou shoduji v názorech. Kdo je to Sajmon, to nevím, takový nick se tady nevyskytuje.

      Jinak nevidím žádný důvod proč bych měl střídat nicky. Zvolil jsem si a používám nick Obcan.

      Vyskytovaly a vyskytují se tady ale nicky, jako Kulihrach, BTW, KIMCID, Adelka789..., které si jsou svým obsahem a formou vyjadřování velice podobné. 😉

      Ten obsah a forma vyjadřování nicku Adelka789 mi připadá jako něco, co se dá nazvat "dočasná česká hradní řeč". 😀 Dokonce lze spekulovat, že pisatel(ka) dostal(a) holí a proto tak reaguje. 😂


      • KIMCID

        Nevím jak se tY co jsi jmenoval vyjadřují ale ty se opakuješ :D Janáků,Jano,Občané paurle 😉

      • Kdybys nekecal dobytku. Máš tady v té své diskuzi, jako když je někde nablito. Koukej si to tady pořádně vyčistit, hnuse.

        • Vy jste hnus už jenom tím že existujete.

          Že vás táta radši nepráskl  někam do příkopu................

          • Hele ty hermafrodite, ať se tady z toho neposereš, kornoute.

    • ... nebuďte se svými pra... neslušná (ba přímo sprostá) dámo!

      • ... nejspíše jste ještě nevečeřela...

        • Omlouvám se, pane Janáku, popletl jsem si jména.
        • Žádná dáma pane Nováku, to jen soudruh KIMCID alias BTW opět začíná sajmonovat, bude veselo.
          • KIMCID

            Nech se vyšetřit b l b e máš vlčí mlhu vidíš mě všude. Ale zase mě těší že ti ležím v hlavě :D

            • Ty v hlavě nikomu neležíš,ty jsi jenom pro smích

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                Tak nereaguj když ti neležim můžeš mě vesele ignorovat šašku

  • To už opravdu není legrace, jak se ten opilec chová v zahraničí!? Proč Zemanovi nikdo ty cesty nezakáže? To není PS soudná? Bureš mu to zakázat nemůže, ti dva estébáci se drží v klinči a ČR a její občané se mohou akorát stydět, co za svoloč zvolili. A zubatá nikde.
    • Tomas80
      kdyby šla svoloč k volbám nemusel Zeman vyhrát (jak jednoduché) 
      • To Tomas80: Podle Vás pana Drahoše volila výhradně svoloč?

        Já bych ho nikdy nevolil ani náhodou, ale označit právoplatné voliče svoločí mi připadá nad čáru. Prostě jim pan Drahoš stál za tu cestu k volební urně.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit