Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že to říká zrovna pan Knížák, Může on vůbec něco říkat o primitivech? Jen se na něho podívejte?
    • Nejen podívejte, moje maminka s ním chodila do školy /základní v Blovicích/ a věřte, že to byl už tenkrát vykutálený a neoblíbený spratek . . .
      A vystudoval spíš z protekce než na základě vědomostí, takže zřejmě "podle sebe soudím Tebe"
      • Koukám, že i základek prolezl víc..... moje máma s ním chodila na základku v Mariánkách *1* a je pravda, že tichošlápek to rozhodně nebyl *15*
  • Tedy tenhle Knížák je takový trotl !! No škoda slov. Snad jenom ... on studoval zadarmo že ?
  • Od pana Knížáka by mi takové výroky absolutně nevadily.To je člověk,který neznamená nic,kromě své trapné extravagance a tak trochu primitiv je on sám.Zřejmě se snaží na svém sestupu do muzea dějin ještě maličko zviditelnit,ale myslím,že už mu to těžko pomůže.
    • ono nebýt jeho přisátí na hradního milostpána a modré bolševiky, nikdo by neznal ani jeho jméno
  • Knížák není schopen žádného dialogu, debaty a už vůbec ne kompromisu. V tom se podobá Vašíkovi Nesmírnému jako by mu z oka vypadl.
    Takže pokud má někdo jiný názor, má u obou těchto hovad smůlu, ba stává se jejich nepřítelem.
  • Těší mne, že panu Knížákovi vadí zejména počet protestujících studentů. Je zřejmé, že protest splnil svůj účel. Samozřejmě, že musí zesměšňovat a urážet, ty, kteří se staví proti vládnoucí klice, ke které patří.
    Mě na rozdíl od něj situace připomíná spíše rok 1989. Tehdy také studenti protestovali, proti režimu, který byl v hluboké krizi a jehož představitelé nevěděli, jak dál.
    Co dokázali nynější představitelé politické moci za 22 let? Zadlužit zemi, rozvrátit tradiční průmysl, zrušit tradiční měřítka hodnot a podle pana Knížáka také vychovat generaci primitivů. Opravdu mají velké úspěchy.
    • Knížák už se mnohokrát projevil jako arogantní hlupec, navíc i základní pravidla lidské slušnosti jsou mu cizí. Je odkojen bolševismem, proto nechápe a nesnáší kohokoliv s jinými názory, reakcí jsou jen urážky a sprostoty, na víc se nezmůže - jako teď. Pochopitelně věk se na něm podepisuje rovněž, takže se to jen zhoršuje. Vlastně musí být chudák - nepochopený, žije nejspíš v neustálém stavu na§ranosti.
  • Pan Knizak je super h o v a d o uz od pohledu, co se v ty priplesly palici s nausnici muze zrodit. *11*
    • I ty mladý krasavče s bujnou kšticí. Také se dočkáš svého času, bude-li ti osudem dáno.
  • Pan Knížák byl za komunistů feták a byl podezříván z krádeží obrazů- nevím zda mu to bylo dokázáno- tady jej pamětníci znají a co mu tady psali do pamětní knihy při jeho výstavě si jistě za rámeček nedal. Jen takováhle pakáž se mohla dostat tak vysoko za Havla
  • Co jsem Knížáka poznal, tak i jeho považuju za primitiva. Navíc arogantního a neomaleného...
  • Nesouhlasím s primitivními projevy většiny diskutujících ani s "přisprostle kritickým" projevem pana Knížáka. Zřejmě ví málo o dnešních mladých lidech, kteří jsou navenek drzí a bezstarostní, jako byl i on, když byl ještě hejsek z Mariánek......... Nepodceňujme je, oni vědí, co je správně a co je špatně. Alespoň ta většina studentů, která to myslí se svým vzděláním vážně. Svoje mládí si prostě jenom užívají. Mají na to nárok, jako jsme si to prosazovali my i před padesáti lety pan Knížák.
  • Nezdá se mi, že by Knížák byl vrcholem našeho kulturního života. Spíše bych řekl, že stárne, neboť za mlada byl větší rapl, než tato současná mládež. Čest Bůh. *14*
    • A tvrdil to někdo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit