Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuto ideu jsem už mnohokrát uvedl na různých diskusních fórech. To -Uprchlíci, vraťte se domů. Vsadím roční plat, že to bude jedno z nejaktuálnějších témat v brzké době. A to za situace, kdy budou řešeny dvě varianty. První bude-vraťte se dobrovolně s nějakým bakšišem a bakšišem pro vaši zemi. Drahá bude spojena s násilnou deportací.  A tím termínem "násilnou" myslím vážně násilnou, kdy poteče i něco hodně  krve. Proběhne  provedení  kombinace těchto dvou variant. Která varianta převládne, to je otázka. Ale bude to jako na houpačce. Věřím tomu na 100%. Stane se to!😈 Politici, kteří hlásali zlo, budou odstraněni,  a nevím, jak skončí. Opět dvě varianty. Útěk do bezpečí jistých kruhů USA,  nebo Haag. Pokud budou mít štěstí. Opět tvrdím, toto se na 100% stane! 

    Jak možné je to, když naši (NATO) vojáci bojují třeba v Afghánské islámské republice za jejich afghánskou islámskou republiku a afghánští mladí muži popíjejí v klidu své kafe v evropských kavárnách. nebo znásilňují naše ženy a dívky. Apropos, uteklo mi něco v tom, že by byla afghánská islámská republika členem NATO? Že jde o našeho spojence z NATO? Spojence, který platí za svou ochranu NATO? Tak jako platíme my? Eventuálně, budou naši čeští vojáci nasazeni například v Severním Kypru, nebo v Sýrii, kde válčí turecké jednotky-náš alianční spojenec? Nebo už neplatí ta alianční pravidla o kolektivní obraně? A vůbec, někdo napadl Afghánskou islámskou republiku, nebo Turecko? Že se tam angažujeme? Kdo mi toto objasní?😈

    • Asi před půl rokem jsem slyšel generála Šedivého a nevěřil jsem svým uším. Měl totiž totálně vymytý mozek od velení NATO a USA. Tehdy byla ještě Šlechtová ministryně. Redaktor se Šedivému zmínil o myšlence Šlechtové povznést bojeschopnost a obranyschopnost naší armády s cílem chránit vlastní zemi. Tak ten zelený mozek Šedivý tehdy asi s otevřenou pusou (neviděl jsem to, bylo to v rádiu, ale vycítil jsem to) řekl, že "...co je to obranyschopnost země? To se nedá tak jednoduše definovat" Ale na otázku redaktora, co budou naši vojáci dělat na misi v Afghánistánu, tak řekl "skvělou" myšlenku, přímo osvícenou: "...naši vojáci tam budou hájit svobodu a demokracii a tím budou chránit naši vlastní zem..." Prostě k tomu není co dodat. A pokud je vedení naší armády s takovými tupými a vymytými mozky, pak je to, jak to je. Budeme jenom poslíčky Amíků ve světě. To je prostě na zastřelení celého velení armády a těch, kteří něco takového mohou navrhnout a schválit.

  • askub

    I když mám Rusy rád, tak tohle NEMŮŽE vyjít. A to proto, že by Syřani v Syrii museli makat a jinde stačí natáhnout ruku a řevem si to vynutit !!

    • Dal bych vám plus za názor že tento "výpotek" rusáků je zcela nesmyslná idea. Zasloužil by jste si plus i za názor o syřanech kteří jsou netáhla a radši budou žít na dávkách.

      Nemůžete ho však ode mne dostat, neb v úvodu příspěvku jste napsal mám rád rusáka, což je totálně diskvalifikující.  Ruský šváb je jen -pííí.....íp.

  • Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví.

    A pokud se chce Rusko nějak angažovat v té uprchlické krizi, tak stačí, aby přestalo podporovat exodus do Evropy s cílem jejího rozeštvání a zničení, aby mohl Evropě poskytnout "bratrskou pomoc".

    Buď už Rusko nemá prostředky na další rozeštvávání Afričanů a Středovýchoďanů, nebo dostalo od někoho zaplaceno za protiimigrační postoj nebo Trump jdnoduše Putinovi pohrozil, že pokud nepřestane rozeštvávat Střední východ a Afriku a posílat migranty do Evropy, tak dostane klackem po hřbetě.

    • ivislo

      Syřan a jak se naučil pěkně česky ?

    • Jaké máte důkazy pro toto osočení Ruska? Rád si rozšířím svůj 

      evidentně nedokonalý obzor. 😈 

      • To tirador:

        Nehodlám nikomu nic dokazovat, pouze svobodně vyjadřuji svůj názor. Ostatní s ním mohou, ale také nemusí souhlasit. Vycházím přitom z toho jak znám ruskou mentalitu, uvažování, chování,  A to jak v minulosti tak nyní. Jejich vůdcové jsou stále stejní, jen se poučili a vědí, že už nestačí jako v minulosti vzít meče a kopí, nasednout na koně a dělat nájezdy do okolních zemí. Jejich cílem je stále dobývat svět a rozšiřovat svou říši, ovládat druhé.

        Ještě dodávám, že necítím žádnou potřebu "dovolovat si" proruských kolaborantů a rádoby "místodržících" co smím a nesmím říkat.

        • No a stejně se vyjádřil jeden americký prvoválečný generál Sheridan, po němž později pojmenovali americký lehký tank M551, že východní hranicí sféry amerických zájmů je západní evropské atlantické pobřeží. To mluví za vše.

        • No, žádné argumenty jste nedal. Aby je mohl každý, jak tvrdíte, "posoudit" a klidně Vám dát i za pravdu. O tom diskuse je. Nepochopil jsem tu invektivu na konci-kromě mne se k Vašemu příspěvku zatím nikdo nepřihlásil a tak toto mohu považovat buď za vaši neomalenost, nebo za cílenou urážku mé osoby. Pokud ani toto není pravda, tak se zbavte té osobní nedemokratické indispozice vůči ostatním diskutujícím. To je moje rada, jak s ní naložíte, je pochopitelně čistě na Vás. Ale opět k věci, jste zapšklý  a zaujatý vůči Rusku, to je evidentní. Jenže v článku je ruská nabídka, k řešení obnovení válkou zničení Sýrie a zmenšení problémů spojených s migraci v Evropě, takže ta nabídka z Ruska  má smysl. Kdyby tato nabídka přišla z kterékoliv jiné země, tak bych ji uvítal zcela stejně. Jenže ta nabídka z jiných zemí bohužel nepřišla. Jediný, kdo to přednesl, je Rusko. A jde o věc, ne o to, kdo s tou věcí přišel. A pokud nemáte rád Rusko, Vaše věc. Ale jen díky Rusku válka v Sýrii skončí velmi brzy. A to je velmi dobrá informace pro všechny slušné lidi přející si mír.  

  • Je to dobrá myšlenka,ale myslím že jí v EU budou bojkotovat. A  tzv.humanitární pracovník Kostohryz,přesně ví jak to Rusko myslí špatně😁,vždyť ten chudák by přišel o fleka a co pak by dělal,když nic jiného neumí😁.Humanitární organizace budou na Rusko kydat tolik hnoje,jen aby tu verbež islámskou v EU udrželi a sypali se jim prachy z evropských fondů!!!

  • Ono to také může vyznít jinak a to takto: Proč bychom měli tomu nenáviděnému Assadovi vůbec pomáhat? Ano, zbaví nás velké části migrantů a tedy obrovského problému, ale když "mocný za oponou" tu migraci takto chce, tak ji musíme plnit až do posledního Evropana. A teď, když přišli Rusové s tím návrhem, tak nás zase doběhli. Zase nám zúžili manévrovací prostor pro výmluvy "proč to nejde". Jj, prekérka, co?😬

  • Neznám žádného Kostohryze. Ale vím jedno, Rusko nabízí něco, o čem ve velmi podobné podobě "summitují" země EU. A je také zřejmé, že Kostohryz by si rád i nadále uhryz další prostředky házené do studní  neziskovek.

    Evropa je  v obrovské imigrantské krizi. Je otázkou takřka hodin, kdy dojde na fatální řešení imigrantské otázky. Je velmi pravděpodobné, že tzv. syrští uprchlíci, ať už pochází odkudkoliv,  budou chtít ve většině zůstat v krmelci mutti Merkel a  opilce Junckera. I když je jasné, že krmelec bude končit. Dochází totiž jak krmivo, tak krmičové. A naopak, narůstá počet myslivců a pytláků. Chápu tu situaci, od Ruska tím byla zahájena Královská hra. A na šachovnici se budou muset odkrýt velké figury i pěšáci. A každý jejich tah bude předvídatelný. No, eurosojuzníci stále summitovali, jak z toho ven. A tady se nabízí možnost, která je reálná. Jasně, není to žádná brnkačka, ale jde o obnovu válkou zničené vlasti. Každý vlastenec se bude chtít do své vlasti navrátit. Jen paraziti nee. No, počkejme si! Zatím to  je 1:0 pro Rusko. Apropos, ta poznámka, že prý Švédsko se bude raději snažit integrovat Syřany do jejich společnosti, je úsměvná. Po volbách to může být úúúplně jinak. A na koho se potom budou Švédi vymlouvat? Pokud ta jejich "integrace" neitengrovatelných, nevyjde? 

  • Tak normální syrští uprchlíci nejsou takovým problémem a hrozbou, jako afghánští nebo afričtí. Za druhé s financováním to bude jako všude. Mocnosti přispějí nějakou valutou, aby si udržely vliv a zbytek rády zaplatí korporace s vidinou budoucího výdělku v nové ekonomické kolonii. Své přispěje i obnovená turistika, nerostné zdroje, schopný průmysl i zemědělství. Ač nejsem přítelem Ruska, nevidím ten plán tak nereálně, pokud jej nezhatí hloupí politici.

    • Ke Tvému příspěvku bych připomněl moudrá slova slovenského ex-premiéra Fica, který řekl, že imigrantům NEDÁ 200 EU týdně jako Makrela, protože je to vůči slovenskému lidu nemravné, když na Slovensku je minimální plat asi polovina této částky a to se na to musí pracovat.

      ... což afroasijským naplaveninám nevoní ...

  • Pospech

    Charasho ... stějně ty tisíce Syrských uprchlíků jsou jen zbabělci a sabotéři kteří odmitli bojovat za Assada a naivně čekali že jejich Arabské NATO pod taktovkou Fashingtonu dokončí Syrský krwavý maidan ... smůla ... ted se budou MUSET vrátit a Taťka Assad jim rád odpustí ...(možná i žilou) ...


  • Správně kdo jiný by měl znovu vybudovat svou vlast než ti co ji zbaběle opustily!!! Můžou bejt rádi že je v hloupé evropě čakali dávky peněžní než spravedlivá dávka z kulometu za dezerci! Hybaj zpátky holoto, cízí armáda za vás nasazovala životy tak aspoň to málo udělejte a vraťte se domů zbabělí syřani!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit