Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.chmela

    Ti tři, když vykouknou z USA zadku, vždy plácnou nějakou kravinu. Pak zase zalezou aby mohli i nadále jezdit na ruskou ropu, vařit na ruském plynu a vyrábět auta s čínskou elektronikou a je chvíli klid.

    • Právě proto v evropě zavedli ekoterorismus, elektroauta co jsou drahá a k ničemu, solární a větrné obludária co zaberou a hyzdí krajinu a úrodná pole. Pokusy eurošílenců v područí nenažraných neokonů z USA zničí tuto civilizaci kompletně při tom pokusu vyhladovět Rusko. Západ chcípá a snaží se strhnout do pekel všechno a všechny kolem sebe.


  • josef.chmela

    A já vyzývám USA ke stažení svých vojsk z celého světa.  Ta moje výzva vyjde zřejmě nastejno, jako ta výzva zaprděných politiků.

    Takže se jeich výzvě pouze směji jako bezvýznamnému plácnutí do vody.

    Ať si tito šašci raději zametou před svým prahem a pak někoho vyzývají.

  • Na ČT dnes prý bylo ve zprávách toto:

    Macron, Merkelová a Zelenskyj vyzvali ke stažení amerických vojsk z Německa a západní Evropy.

    • Copak to je za nesmysl? Tohle, že by so dovolili? 

      To by se Polákům nelíbilo, ti by ušáčkům nejraději vlezli i do, však víte. Prostě mají se Sovětským svazem (ne s Ruskem) své zkušenosti. A pamatují si.

      My Mnichov ne. Ten jsme prodali za žvanec.  I když jsou mi Poláci svou vlezlostí a podlézavostí protivní, ale za pevný postoj si jich musím vážit. Tohle my neumíme. Brzy prodáme i dekrety prezidenta Beneše. Za vstupenku na sraz Landsmanschaftu. 

    • Jen buď rád, že tam jsou!  Kdyby tam nebyly, tak bys takhle nemohl psát svobodně ko*otiny na internet.

      No, a ruskou vlaječku na okno si můžeš dát svobodně i dneska...😉

      • Samozřemě to bylo myšleno s nadsázkou!!!!! A právě proto - Proč by to nemohli na ČT říkat? Vždyť ta věta je úplně stejná - jen jsou tam vyměněny země. Pokud je špatné, že se u hranic určité země hromadí přítomnost vojsk, pak to musí platit pro VŠECHNY země, bez výjjimky!!!!!!!!!!!!!!!!!

      • Neraď mi co mám dělat. Já tobě taky neradím, co máš psát. Je vidět, že ti svoboda slova nic neříká a když má kdokoli jiný názor než TY, tak ho urážíš. Kdybys mohl, tak bys určitě zakročil jinak. To byly ale komunistické praktiky DEMOKRATE!!!!!! Možná, že jsi stejně zaslepenej jako byli oni.

  • Na východ od hranic Slovenska a Polska je ve všech státech stejná bolševická sebranka.

    Bylo by nejlépe je nechat, ať si vyřizují své záležitosti mezi sebou. Jako v tom Nagornom Karabache - ale tam není nafta tekoucí do zemí EU, tak je to tolik nezajímalo. 

    Nafta - to je ta hybná síla, která Francii a Německo nutí jednat se stepními barbary... 

    • josef.chmela

      A kdo je nutí tyto komodity nakupovat v Rusku. Ať je nakoupí v USA. Když jsou takoví zásadoví borci ať zakážou nákupy čehokoli od Rusů a Číňanů a rovnou se nastěhují do jeskyně.

  • KIMCID

    Pokud víme Ruska armáda je na území Rf tak že proč by to dělala.Za to někdo tam je na víc :

    Ruská stíhačka zahnala americký výzvědný letoun
    • dzixy

      Probůh, od kdy jsou ukradená ukrajinská území  RF?? Já vím, od doby, co to vyslovil Putin a ty.😎

      • KIMCID

        Od té doby co to i západ ve svých atlasech maluje jako uzemí RF.  Ale to chce více Číst.https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusko#/media/Soubor:Russian_Federation_(orthographic_projection)_-_Crimea_disputed.svg

      • Patrně od doby kdy kubánské Guantanámo je pod kontrolou USA stejně jako dvacet let okupovaný Afgánistán, Německo a zbytek světa. S Krymem to bohužel US mírotvůrcům jaksi nevyšlo. Než tam stihli postavit svou základnu, Rusko si ho vzalo zpátky. To nas..re, že.....😯

      • Ukradená??? Původní rozloha Ukrajiny měla velikost západočeského kraje, posupně dostávala darem od carů a dokonce od Lenina i Stalina území do dnešní velikosti, to že si je Rusové vezmou zpět když je úkáčka tak nenávidí je úplně v pořádku. Krym byl ukrů jen pod podmínkami které neplnili, ale to se dnes nesmí říkat, aby se oslové mohli vztekat na Rusko, které je plně v právu.

  • Až si Frau Mutti a Macron udělají pořádek doma a postarají se o Evropu, potom ať strkají nos do věcí ostatních zemí.

    • dzixy

      Tentokrát názor krátkozraký až bulvární.

      • Děkuji.

  • Tak a z tehlech kasparu si maji jako Rusove sednout na zadek jo... 👍👍👍🤣🤣🤣

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit