Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gorobilypes

    Nesuď lidi podle sebe

  • Gorobilypes

    Další b l b co neví kde je step.No pokud jsou všichni kavárenský bl-bci jako ty Občané nediv se že nemáte šanci nikdy vyhrát.

  • Gorobilypes

    Jistě proto se nechal dekorovat cizí tajnou službou.

  • Gorobilypes

    Zato ostré ovce ukázali svou hloupost a svého zloducha neprosadili.Čím to bude, že by byly tak hloupí a líný jít k volbám?

  • Gorobilypes

    A teď česky 🤣🤣🤣

  • Gorobilypes

    Tak za.prve to píšete opět špatné pan Sárter by z vás plakal.No a ty už jsi se vyrovnal?

  • Gorobilypes

    Až na to že nemáte potuchu kde step je.Jinak říši zla se říkalo Hitlerovu Německu.

  • Gorobilypes

    No tak přesně o tom ten článek je

  • Děkuji, že jste tak laskav a mohu mít svůj názor (ironie a úsměv).

    Já jen nemám rád, když mi někdo podsouvá něco, co jsem nenapsal a neřekl. 

  • No - pokud je p.  Koudelka " trnem v oku" hradnímu, KSČM a SPD tak to znamená, že dělá svou práci dobře...

  • Mám stejný názor...😉

  • Ale on ještě není důchodovém věku...

    Tam jsou jiní - od hradního, přes agenta Bureše , některé poslance a téměř všechny senátory...

  • Tím chceš říct, že kdyby převzal ocenění od KGB bylo by všechno v pořádku...?!!!

  • To je v pořádku. Nemusíte mi bezmyšlenkově přitakat, můžete mí svůj vlastní názor a třeba odlišný od názoru mého. Máme přece svobodu slova, zatím stále...

  • mun.go

    To snad nemyslíte vážně ... charakterní muž, důležitá instituce ...

  • mun.go

    Neseděl - byl by pohřešován a už by se nikdy nenašel  ...

  • mun.go

    Antone, pod obrázkem v článku vidím jasně:

    Ředitel BIS Michal Koudelka | zdroj: Jan Handrejch / Právo / Profimedia

    Zdeněk Koudelka (* 9. května 1969 Boskovice) je moravský právníkvysokoškolský pedagog a politik, jenž se hlásí k moravské národnosti. V letech 1998 až 2006 poslanec Poslanecké sněmovny PČR, bývalý člen ČSSD.

  • Zaplať pánbůh, civilizované země evropské a americké spolupracují v odhalování zločinnosti, nebezpečí terorismu, ale i proti rejdům špionů východních nájezdníků. Proto není nic špatného, když šéf rozvědky jedné civilizované země dostane ocenění za spolupráci od druhé civilizované země. 

    To jsou jen pozůstatky myšlení z 50-tých let, kterým se CIA zdá být sprosté slovo.

    😉🙂

  • Ne - není v pořádku, když šéf tajné služby suverénního státu přebírá vyznamenání od kohokoliv ze zahraničí - neměl by se ani morálně zavazovat.  A ne, nechtěl. Není dobré být kolonií kohokoliv.  

    Nepíšu to proto, abych Vás potěšil, ale protože si to prostě myslím. 

  • "Kdo se nevyrovná se svojí minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu."

    Otázka zní: Vyrovnali jsme se s komunistickou, tj. rudofašistickou minulostí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit