Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uvidíme, jestli se Babiš zachová rozumně a zodpovědně jako premiér naší země nebo jako vlastizrádce a poskok toho nesvéprávného zeMANa.

  • Sabaka, ty něpanimaješ pa rusky..?😀

  • Nebuďte prosím jako pan Cibulka. Ten také vidí v každém agenta (nejlépe KGB a GRU). Pokuste se zachovat nějaký distanc. Asi Vám to bude slušet víc než paranoia. 

    Prostě pan Goro má chvíli času a tak diskutuje. Nakonec zase tolik nás není (pravidelně možná 10 lidí). 

  • A stejně jako českou gramatiku... 


  • Maminky se shoduji,že jejich děti si nejvíce oblíbili pohádku o Vrběticích.

    Je prý nejžádanější a děti po ní s úsměvem usínaji.

  • Koukám jak je tady ten "Gorobilypes" (skorobílý pes?) aktivní. Kohopak je to asi agent?

  • Krycí jména jsou v takové službě docela běžná. 

    Zdeněk nebo Michal, hlavně, že všemu rozumíme.

  • vanhorne

    "Tichy Don jsi četl špatně".

    Sholokhova jsem cetl po jeho smrti, mozna spatne mozna dobre nevim, je to uz davno.😉 

  • vanhorne

    "tady ti nikdo nerozumí"

     Gestapo, Stasi, STB,  take jenom nejake Cuneiform znaky a jine klikyhaky na jilovych tabulkach 🍩?

  • vanhorne

    "No pokud vím jen na Slovensku"

    Tak ubohou obhajobu jsem fact necekal. Tak to pravdepodobne vidi vsichni jeho verici, a proto jich ma kolem sebe tolik. 

  • Jj, i to se stává. My jsme zase měli velitelství ČSSR armády, kde pracovali jen samí ruští důstojníci a české vojáky tam vůbec nepustili. 😉😯

  • vanhorne

    "Je převelikým úspěchem,"

    Jsem rad okoune, ze se mi podarilo vylakat te z korenu stare vrby na hladinu, obstastnit nas nejakym novym moudrem, nadychat se vuni leta a poslechnout si  koncert cvrcku.😂

  • Gorobilypes

    Není bráno jako step. Pouze ty dvě země .Rozhodně ne ukrajina.Tichy Don jsi četl špatně.Obcan tu ze sebe dělá jen pitomce.:https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Step

  • vanhorne

    🍺

  • vanhorne

    "Nápověda Mongolsko a Kazachstán"

    To je vsechno?

    A co ten zbytek, Ukraine, Rusko az nekde na vychod do Manchuria? Vzdyt ty Ruske a Ukrainske stepi jsou zname tim, kolik se v nich kdysi prolilo Polske, Ukrainske, Osmanske a jine krve. Vzdyt sam Taras Bulba s jeho syny tam bojovali i Cesti Legionari. Takze to neni jenom Mongolia a Kazakhstan, ne?

  • Gorobilypes

    No pokud vím jen na Slovensku u nás mu nic takového prokázáno nebylo

  • Gorobilypes

    A kde je oběma konec že jak Reaganovi tak CCCP.V propadlišti dějin

  • Gorobilypes

    Možná ti pomůže s výukou Wikipedie

  • Gorobilypes

    Prosím nepiš svou mateřštinou tady ti nikdo nerozumí

  • Gorobilypes

    Tak ty mám u zadku jako tebe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit