Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To byl pravěk lobismu v Čechách.. Dnes si ministr
    financí šije dotace na míru....
  • Dal bych mu konečně s Rathem provaz.Česko se musí těchto vší zbavit.Takhle to dál nejde.Jeden velký lump ne konec svého neomylného působení dal pardon všem největším hajzlům a tyto dva pokračovali ve svém hamounství dál.Jen tak mmch.v Číně za toto podobné krkounství zhoupli jednoho ministra,kvůli olympiádě a to přiblo Ráthovic přirovnává Česko k Číně.Ať je rád Ráth, že je i s tím Dalíkem v Česku!Já vám řeknu jak to bylo-Dalík si sednul Topolánkovi na klín a začal s jeho tichým souhlasem vekslovat,no a když to vyjde tak mi dáš na pivo,a když ne,tak já ti pomůžu,třeba svědčit u soudu,že seš v podstatně milius.Takže bych pamatoval i na Topolánka,aby si nedostavěl ten barák co si staví za 20 míčů!Bože můj ,kde se bere v této republice neustále takový hnůj!
  • Holt kapitalismus.
    Krad starý Mates, krad jako straka,krad u bohatce, krad i u žebráka.
    Potom, nerozmýšleje se dvakrátdal do pokladny vše, co kdy nakrad
    a nápis zhotovil si na to:
    SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ JE SVATO!
    Ale porád žabař!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    http://stream5.idnes.cz/vod/1504/10/VF150410_142846_flv_middle.mp4
  • Bystrý Sokol,si myslím,že ho ze všeho vyseká.
    • ten už vysekal mnoho politiků ODS kteří měli sedět v kriminále
  • Tak a ještě Saša Vondra a Parkanová a jedna z podvodů ODS bude uzavřena Poté by měly přijít na řady ty další co ODS nadělala.
  • a copak? za santa klause všichni tleskali---jak se vám daří do kapitalistických perdelí lézt...co?
  • ...ale oproti té fotce u článku z 1.2. na téhle zestárnul o 10 let. Že by to bylo tím rozsudkem??? A ještě čučí, jako kdyby nevěřil vlastním uším... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • obětní beránek, odsouzen na základě "tvrzení" o žádosti o úplatek ze strany firmy, která chtěla získat zakázku.. To je trapárna... A co ti, kteří stáli v pozadí a pro které byly ty inkriminované peníze určeny? Snad si nikdo nemyslí, že takovou sumu chtěl jen pro sebe... Po tom ctihodný soud nepátrá:(
    • ... pochop, že ani na toto nemáš, srágoro :)))
  • Dalík je nevinen. Patří pouze mezi ty schopnější a úspěšnější, kterým všichni ostatní závidí! Tak to vidíme my havloidi.
  • A co Jirka Pandur a Topol Pandur, ti NIC? *16* *1* *1*
    • ... už ti schází jenom Růža, pako :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit