Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dal bych mu konečně s Rathem provaz.Česko se musí těchto vší zbavit.Takhle to dál nejde.Jeden velký lump ne konec svého neomylného působení dal pardon všem největším hajzlům a tyto dva pokračovali ve svém hamounství dál.Jen tak mmch.v Číně za toto podobné krkounství zhoupli jednoho ministra,kvůli olympiádě a to přiblo Ráthovic přirovnává Česko k Číně.Ať je rád Ráth, že je i s tím Dalíkem v Česku!Já vám řeknu jak to bylo-Dalík si sednul Topolánkovi na klín a začal s jeho tichým souhlasem vekslovat,no a když to vyjde tak mi dáš na pivo,a když ne,tak já ti pomůžu,třeba svědčit u soudu,že seš v podstatně milius.Takže bych pamatoval i na Topolánka,aby si nedostavěl ten barák co si staví za 20 míčů!Bože můj ,kde se bere v této republice neustále takový hnůj!
  • Dalík je nevinen. Patří pouze mezi ty schopnější a úspěšnější, kterým všichni ostatní závidí! Tak to vidíme my havloidi.
  • ...ale oproti té fotce u článku z 1.2. na téhle zestárnul o 10 let. Že by to bylo tím rozsudkem??? A ještě čučí, jako kdyby nevěřil vlastním uším... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Tak a ještě Saša Vondra a Parkanová a jedna z podvodů ODS bude uzavřena Poté by měly přijít na řady ty další co ODS nadělala.
  • a copak? za santa klause všichni tleskali---jak se vám daří do kapitalistických perdelí lézt...co?
  • Dalík ze sebe dělá hrdinu, když kryje skutečné korupčníky, coby své stranické kolegy a členy vlády na čele s Topolánkem. Tak vysoký úplatek jistě není z hlavy Dalíka, je to naprosto jasné. Takže na lavici obžalovaných by měli sedět i další, bohužel většinou členové ODS. Tento korupční případ je názornou ukázkou toho, jak bohatli, a pořád bohatnou, naši politici. Škoda, že národ není jednotný, aby všechny současné politiky poslal na smetiště dějin bez návratu. A byl by naprostý klid a vše by šlo, jak má.
    • Jaký vysoký úplatek, prosímvás? Ani ne 5% z hodnoty zakázky, jen malá provizička... normálně si státní úředníci říkají o 10%, Dalík byl amatér... *1* *1* *1* *1*
  • Keci, keci kecičky, teď se odvolá a další soud jej zprostí obžaloby a dopadne to jako s ožralým policajtem, Salačovou a dalšími zloději a zločinci. Pokud by byla v našem státě spravedlnost, tak by musel sedět i Klaus za amnestii, která pustila vrahy a zloděje mezi slušné lidi.
  • A čí to byl podržtaška?Bude mu posílat do krymu balíčky?A kdy dojde na zbytek té modré bandy?Už je načase udělat samet pozpátku. Postupně nakradené od sametu vracet zpět státu, kde bylo ukradeno.Zatím nejsme právní stát.
    • Jasně samet naruby - to by Babiš rád (a ti další s ním), aby opět bylo co rozkrást. *3* Takový koloběh peněz v přímém přenosu. Moc rád bych byl, aby zejména jistý bývalý prezident Václav K. vrátil peníze, které pocházely z důchodového účtu ČSSR(ČSFR, ČR) a které byly použity na krytí schodků státního rozpočtu. *12* *16*
  • To byl pravěk lobismu v Čechách.. Dnes si ministr
    financí šije dotace na míru....
  • Bystrý Sokol,si myslím,že ho ze všeho vyseká.
    • ten už vysekal mnoho politiků ODS kteří měli sedět v kriminále

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit