Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně jste to jindřichu popsal.

    Já už jsem se smířil s tím, že soukromá média jsou jednostranná a neobjektivní, ale u našich veřejnoprávních médií to nějak nemohu kousnout, Jedním z důvodů je jistě i to, že si je musíme povinně platit.

  • "Rozmohl se nám tu takový názor. Jako že média patří majiteli a ten může novinářům diktovat, co a jak budou psát či vysílat"

    .

    Ještě horší je to u různých fabrik a soukromých firem. I tam si majitel myslí, že bude diktovat svým zaměstnancům, co a jak budou dělat. 

  • Hm, hm , kde člověče přišel na takovou -píííííp- . Jestli je Jakl znalec čehokoliv, pak je ve vašich představách asi i třeba zeMAN člověk, či babiš bezúhonný občan, ......

  • Velice trefně a pravdivě napsáno a popsáno.

    Různé politicko-lidské trosky se už nemohou dočkat až budou své nesmyslné chvástavé zvratky přednášet kdykoliv, kdekoliv .......   . Vi´d že Á888no zeMANe, Bureši/babiši, Okatamůro, a spol.

  • Normalizace v podání Prognostického ústavu.

  • Je. Ani já z toho nejsem nadšený.

  • Ústav nezávislé žurnalistiky - Hlídací čokl je na výplatní pásce Sereše!

    Robert Břešťan šéfredaktor tohoto plátku, byl vyhozen už z několika novin za neověřovaní a vymýšlení si informací!

  • Přesně! Je to docela nepříjemná reminiscence.

  • Ladislav Jakl je vynikající znalec mediální sféry, charakterní člověk a osoba, která  ztělesňuje naději pro každého demokrata.
  • Každá Rada s panem Jaklem nebo bez něho je krátká na vysílání naší - tedy české televize.

    Tahle parta svazáckých agitátorů říše pražského Slunce placená z našich peněz si bude dělat co chce. Jinak píšťalky, demonstrace a kvičení o útoku na demokracii.

    Vyváženost, objektivita a nestrannost jsou pojmy na hony vzdálené od reality vysílání ČT1.

    Vzpomeňme si až směšného fandění a jednostranného fandění před volbami v USA. 

    Uveřejní se nějaká reportáž a hned nastoupí "předem připravený nezávislý politolog", aby nám blbům vysvětlil politicky cože jsme to vlastně slyšeli a jak to máme vnímat.

    Kdo byl před sametem na vojně, tak si pamatuje, co to bylo "Politické školení mužstva." Teď to máme v přímém přenosu na ČT.😛

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit