Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady je veselo
  • i Vám přeji hezký večer,ano na ploše mám nahého antiblba..dle Vaší inteligence jste pravděpodobně mluvčí zdejší společnosti,těší mě
    • Mě netěší, že jsou ještě mezi námi takové úkazy jako jste Vy!
      • Tak to mě mrzí,myslel jsem že je zde diskuze povolena,omlouvám se
        • Dotaz. Co je na vašem příspěvku diskusního? Jen sprosťárny, nadávky a bez argumentů.
        • Vy vedete diskuzi? Tak to jsem si fakt nevšiml. Už první větou napadáte diskutující, nenapsal jste jediný názor k tématu a jste asi obecně blb!
          • Blb..také si to myslím,když dokážu vstřebávat ten hnůj co Vám léta z úst,ano jsem blb.
  • No tak to už jim přišli ty bezpilotní letouny i s UESESA obsluhou.
    • I když tam budou bezpilotní letadla, ale někdo vyhodnocuje průzkum a někdo je řídí a vypouští zbraně. Všechny známky teroristické agrese státu z druhé strany zeměkoule.
  • píšte,pište ..na druhou stranu je dobře,že se tolik penzistů naučilo ovládat PC,jen si netroufám odhadovat,tak pro zajímavost kolik z vás má na ploše monitoru archeologa Putina...?
    • Co máte na ploše vy? Nahého antiblba?
      • No přece nejkrásnějšího, nejschytřejšího demokrata tupounka GEMU.
      • i Vám přeji hezký večer,ano na ploše mám nahého antiblba..dle Vaší inteligence jste pravděpodobně mluvčí zdejší společnosti,těší mě
  • Držím palce každému vlastenci který bije fašisty, dobijte je!!
  • čest milicionáři,jak se vede ? probíráte strategii a úspěchy vaší rudé armády..?
    • Spletl jste si strany: verchuska bolseviku i politruci v Rude armade byli ti sami soukmenovci, kteri jsou dnes u vlady na Ukrajine. Nacky zze Svobody a Praveho sektoru jen vyuzivaji na spinavou praci, *3*
    • Diskuze k zarovnání fronty? Zbytečné ňafání.
      Jak to řekl jeden z hrdinů (pan Deyl) ve filmu Limonádový Joe: "Dosti kočkování, mládenci." Tady jde o vážné věci.
      Rozčarování ve zbytku (tedy na většině území) Ukrajiny je obrovské. Však to již některé noviny popsaly i u nás. V ruské i v ukrajinské televizi prý běžel stejný šot - o tom jak otec odvedl svého syna, odvedence, domů. Rozdíl byl v tom, že na pozadí bylo v ukrajinském šotu pár přihlížejících zatímco v ruském šotu z druhé strany ,množství protestujících. Výsledek je stejný. Lidi toho mají plné zuby, jenže prezident Porošenko není schopen ukončit boje ani kdyby chtěl. Vypustili džiny z lahve a ti gardisté či jak si říkají si ty kvéry nechají proti němu.
      . No a jestli ti chybějící zajatci z druhé strany někde leží s podříznutým krkem, tak se nedopočítají! Až se to tam rozklíží zimou. bídou a vztekem, bude si moci celá EU strčit svoje sankce za klobouk. Jenže pak si bude Putin moci dovolit UPEVNIT POŘÁDEK DOMA. To má být cíl? *5*
    • Přítomnost Ruské armády prokázána nebyla, ale přítomnost amerického gestapa a polských fašistů ano!
      • Ach tak,děkuji Vám za informaci,právě jsem prozřel,..americké gestapo,polští fašisté.. píšu si poznámky ještě bych si dovolil navrhnout výraz maďarští afrikakorps,nebo finská NSDAP
        • Doplnil bych, ssspilka m.
        • ..rádoby inteligent,ironické poznámky, ale máte i pravdu: americké gestapo..polští fašisté..- prozřel jste....opravdu....

          ostatní blbost...... *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • Zdravíčko,po dlouhé době mě někdo opravdu pobavil..máte mé sympatie *1*
        • Každý ví, že fašisti byli v Itálii. nemusíte poučovat!
  • No nevím jestli se juntě dá věřit? Několikrát přesvědčila o opaku.
    Čokoládový král shání zbraně a přitom ustupuje? Tak lehké to asi nebude!

    Fašismus musí být zastaven!
  • kdy svět již pochopí, že za válečným harašením stojí vždy USA a to bud přímo či nepřímo díky instalovaným vládním loutkám v zemích jejich zájmu.....
    • přesně tak. Oni chtějí válčit a velmi, ale vždy prostřednictvím někoho jiného (bílého koně).
  • Hlášení porošenka vrchnímu veliteli NATO: před námi nepřítel,vlevo i vpravo nepřítel, za náma nepřítel, vše je v pořádku, nepřítele máme 100% pod kontrolou *1*
  • Jedni křičí ať žije Rusko a další zase ať žije USA! Jsme EUropané a v prvé
    řadě by nás měl zajímat vlastní životní prostor. Problémů tu máme až nad hlavu.
    zkusme být jednou samostatní. Dělat to co je výhodné pro nás a ne pro druhé.

    Roste nám počet bezdomovců i narkomanů. Přistěhovalci žijící na dávkách se množí rychleji
    než domorodci kteří z nízkého platu rodinu založit nemohou. Nůžky majetní chudobní
    se brutálně otevírají a společnost je na pokraji zhroucení.

    pokud si neuděláme pořádek ve vlastním domě tak si za pár let už jen ve zdevastovaném státě okupovaném cizáky můžeme zpívat kde domov můj?
    • nejsme na planetě sami, takže vaše rada je k ničemu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit