Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ada take po 42. "vyrovnaval a zkracoval" frontu *4*
    • no, doufejme, že se to jeho příznivcům na Ukrajině povede taky tak dokončit - kapitulací. I když ani pak už asi není sjednocená Ukrajina možná, příkopy jsou moc hluboké
      • ...příkopy hluboké, hroby mělké, nenávist vybujelá, mír v nedohlednu, a zima s hladem na dveře klepají...
  • kvůli sběru roští na zimní otop.
    "Více paží v lese,
    větší otep nese.
    Ukrajinská ródina,
    nezmrznuť za gódina!"
  • Porošenko žene separatisty za sebou až do Kyjeva kde se jimi nechá obklíčit v tuhé bitvě tam zvítězí
    • Dokud je nepoženou až do Kyjeva a nevztyčí tam Ruskou vlajku, tak nebude klid. Porošenko s Jaceňukem budou také muset (před kamerami) podepsat kapitulaci!
      • Naprosto souhlasím s tímto názorem! Vzal bych si, jestli dovolíte, to pero kterým se bude ona kapitulace podepisovat. Potom ho prodám jednomu sběrateli (nějakému Santovi), a on mi k tomu ještě zařídí členství ve své straně.
  • Podělaní kyjevští fašisté vyrovnávají své řady, v nichž si budou lízat rány a čekat, až jim někdo z prohnilé EU pošle nové zbraně a značně připodělaný strýček Obama pár svých poradců, pod jejichž vedením budou moci páchat další válečné zločiny na vlastních obyvatelích! Proslýchá se, že pomoc chystá i naše nejdemokratičtější a nejpokrokovější strana TOP, jejíž národem milovaný předseda již absolovuje kurz huhˇˇnání v ukrainštině, a pro nějž už fašista Jaseˇˇnjuk shání tu nevykřičenější Ukrajinku, aby se tam cítil jako doma.Schwarzenberk si zároveˇˇn sebou bere svá nejvěrnější pážata Svěráka a Sokola, kteří mu budou vym졡novat pamprsky, a udržovat hygienu v okolí análu!
  • naše jednotky se po vítězných bojích u Stalingradu stahují na místa kde si mohou odpočinout.
  • Poražení, zostuzeni a se staženými ocasy prchají agresoři a vrazi zpět ke své vládnoucí juntě v naději, že západní země pošlou demokratické posily a lepší humanitární zbraně, aby se mohli co nejdříve vrátit zpět a pomstít se...
  • Nechápu jak někdo může takovéto kecy vydávat za diskuzi!
    • Jo pane, naprostý souhlas. Tohle není diskuse, ale tihle borci ani diskusi nechtějí, možná ještě tak naprosto souhlasné projevy s jejich klávesnickou onanií. Ale to ještě není tak velký problém, stačí si to přečíst a brát v úvahu, že takové modely existují. Větším problémem je, že tiscali se zařadilo do maistreamu, neposkytují informace, nýbrž ve své podstatě komentáře redaktorů, kteří zase napíšou jenom to, aby neměli problém s šéfredaktorem a aby jim to vůbec otiskli.A to není jenom v babišárnách, ale i na ostatních serverech, které vyjadřují pouze a jenom vůli svého majitele.
      Ale největší průšvih je, že tito borci, a to jak redaktoři tak i zdejší "diskutéři" jsou v podstatě voliči. Pak se nedivte, že volí buď za koblihu, nebo podle stranické disciplíny, nebo ten horší případ odhadu zdejších diskutérů . volí obskurní populistické blábolisty, čímž jejchž hlas v podstatě propadne a jejich frustrace poměry se ještě zhorší. *3*
      • To co píšete také není diskuze, ale obrovský blábol / abych byl slušný / který nasvědčuje nízké intelektuální úrovni autora příspěvku.
      • Z vašeho příspěvku nelze usoudit, jste-li levičák nebo pravičák! Že je to tu "v pr.eli" lze napsat jedním slovem! Lidé se sem chodí poveselit a přibrousit si svůj ostrovtip. Nic víc, nic míň...
      • no tedy, že byste vyčníval nad zdejší diskutující, to se mi nezdá....
    • Co byste povazoval za diskusi Vy nam nereknete?
    • Fašouni a náckové sem přilézají ze všech děr a jedu je málo! ("Jedárnu" rozkradli kapitalisté.)
  • Vyrovnání frontové linie, tak to do roku 1943 dělali Rusové a od roku 1943 Němci. A kdo vyhrál válku? ...........Válka nemá vítěze, jen spousty mrtvých a škod...
    • Váš příští příspěvek budeš asi popisovat slavná vítězství demokratických zločinců EUUSA a spol.
      Právě v této době probíhá pokus o změnu výsledků druhé sv. války. Takže se dovídáme za druhé sv. existovala jen západní fronta a válku vyhráli jen USA. Studenou válku začali Rusové a ne to prasátko Čurčil svým známým projevem v USA po válce.
      Omlouvám se, ale jinak toho podrazáka a podvraťáka nemohu titulovat.
    • vy nevíte, kdo ji vyhrál? to tedy váš dějepisář by měl vrátit výplatul já se vám s tím svěřím, byl to SSSR
      • Pusinko, omyl. To už dnes není žádná pravda, to jsou jen bláboly rusofilů. Vy jste ještě nepochopila, že od roku 1989 je to jinak? Hitlera přece porazili Američané.
        • Vážení studenti! Válku začal SSSR přepadením Berlína, když to viděli Spojenci, tak zahnali Rusy ke Stalingradu a zároveň osvobodili Prahu. Potom předali Evropu zpět pod německou správu, a tak je to dodnes, milí studenti historie. Všechny dokumenty nyní digitalizujeme, aby byly přístupné všem a nemohl je nikdo zneužít. Jenom se bojíme, aby nějaká uklízečka nezavadila o knoflík (tlačítko) a všechno nesmazala. Proto si pamatujte to, co vám tu tlučem do hlavy od roku 89, tedy jenom pravdu....
          • Jasně a Koperník byl žena. *1* *1* *1*
  • Pořád nemohu pochopit ,že fašisti bojujou za žida.
    • Doufaji, ze na vychode budou moci delat v malem, co on ve velkem na cele Ukrajine: krast.
      Navic mohou delat to, na co jsou zvykli: beztrestne vrazdit lidi. *10* *16* *16*
  • tečka potřebuje vždycky jednou za čas pořádně vylískat, potom je pár dnů hodný, minule jsem ho potkal v Kauflandu v Plzni na Lochotínské, a tak jsem ho vyfackal že mu tekla červená, prosil mne ať ho už nechám, pustil jsem ho a chvilku dal pokoj, ale za pár dnů se otřepe a otravuje zase, nyní se mi vyhýbá velkým obloukem a už dlouho jsem ho proto nepotkal ,,,,
    • tečka přišel na noční směnu, tak se nediv, že je tak aktivní
    • Příště mu nalož víc, ať je od blba klid!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit