Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám zase výhrady ke komunistům.
  • Čapí hnízdo je smyšlené, já myslel, že reálně existuje ?!

    Ale vážně. Babiš je nevychovaný a vulgární, je to lhář a populista.
    Je to donašeč bývalé STB. "Kontraverzní", nebo lépe nemorální podnikatel.
    Je obviněn z trestné činnosti.

    Vy by jste s takovýmto předsedou vlády ( to nemá ve větě obdobu ) šel do vlády.

    Ano, mohli by jednat a utvořit s ANo vládu. Ale už vidím jak by jste je za to nazývali pokrytci a kariéristy, kteří chtějí být ve vládě za každou cenu.
  • Na váš příspěvek mě napadá rčení "Přání je otcem myšlenky."
    To že si většina zvolila gaunery - ANO KSČM SPD a ČSSD neznamená, že je to dobře.
    Nakonec každá špatná volba ve finále dopadne právě na tyto voliče.
  • Naučte se počítat 30% není většina.
    To jen v Rusku si menšina revolucionářů začala říkat Bolševici.
    Ale to je Rusko tam lžou, i když nemusí.
  • Vykřikuješ tady jen ty ruský trole, ostatní diskutují :-).
  • SPD už tam také máme.
  • Co je to obyčejný kavárenský pitomec ?
    To je nějaká Vaše komunita, nebo jen negativní nálepka někomu, když nejsou argumenty proti tvrzení KOMUMISMUS = FAŠIZMUS
  • Poděkovat můžete spíše ruským trolům a počítačové negramotnosti starší generace.
  • A ty jsi obyčejný kavárenský pitomec.
  • *Imbecil jsi ty, bolševický ubožáku.
  • Babiš je především podnikatel (řídit stát jako podnik - což ovšem lze nazvat fašismem), ale zjevně chápe, že OkatáMůrovci jsou fašisti a komunisti jsou horší jak nacisti a obě bandy by nás chtěly zaprodat kremelskému skřetovi.
  • To TOMI231:
    Naprostý souhlas. Komunisti jsou horší než nacisti. U nacistů se vědělo co se od nich dá čekat a když člověk držel h.bu a krok, tak mohl přežít. Kdežto komunisti jsou nevypočitatelní. Příklad s jejich soukmenovcem Slánským. Soudruh Slánský jim pomáhal instalovat rudý nacismus čili komunismus, ale soudruzi ho nakonec "z vděčnosti" zavřeli, odsoudili a popravili. To snad nedělal ani Hitler.
  • a co jako? To je naprosto v pořádku. Smiř se s tím že tady plácáš a kopeš blbiny za TOPáky, ODSáky, lidovce a podobnou chátru. Ale oni všichni jsou na odchodu. Definitivním.
  • vanhorne
    "získal důvěru velké většiny voličů"
    Ktere misto rohlikem, ten estebacky agent Bures opil koblihou.
  • vanhorne
    "Komunisté jsou nedílnou součástí"
    O to aby byli, se postaral ten tvuj Venousek se svym "Nejsme jako oni".
  • a přes to získal důvěru velké většiny voličů. Bratříčkování je spíš výsledek toho, že se smečka jakožepravičůků nemůže rozloučit s prsem, ze kterého tak dlouho nasávala.
  • Blablabla imbecile, jen planý kecy.
  • Za tandem Babiš / Zeman děkujeme Prozřetelnosti!
  • Já tady nehodlám filozofovat, co pravice mohla nebo nemohla, ale vyjadřuji svůj názor na komunistický dobytek .
  • *Ale Bureš není představitelem kapitálu, nýbrž zločinecké organizace a komouši jsou zločinecká organizace už podle svých stanov. Takže je to spíš bratříčkování mafiánských rodin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit