Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Se.u na komunisty. Ale kdyby se 24 let předešlé vlády rádoby demokratu, nechovali jako prasata k lidem a nerozkrádali tuhle republiku.Nestalo by se že by jsme měli teď co máme.

    Tak že pláč komunistů nad třídním nepřítelem se okamžitě přelévá na ty, kteří 30 let své neschopnosti vše háží na komunisty.Kteří notabene ve vládě těch 30 let nic nedělali.

  • Komunisté ptznili tuto zem v letech 1945 - 89 opravdu důkladně!

    Zaostávání ve vzdělanosti, kádrová politika (vymezování se proti těm opravdu  úspěšným rodinám z minulých let, ne-li staletí) a s ní spojený odchod těch opravdu schopných do ciziny (podle slov těch bolševiků "na západ") - to vše vykonalo své.

    Dvě generace bude trvat, než dojde k nápravě!

    KSČ měla být v roce 1989 prohlášena za zločineckou organizaci a zakázána - jako se to po roce 1945 stalo s NSDAP v Německu

    • Však na to máme zákon č.198/1993 Sb, podle kterého organizace vyznávající komunismus jsou "zločinné a opovržení hodné". Ale k čemu jsou zákony, když si stádo jako své vůdce volí "bývalé" (i jsoucí!) komunisty a konfidenty StB, pro které jsou zákony tak akorát na vytření rekta.

    • KIMCID

      vrať se do školy nějak ti nesedí roky

    • Na pitevně jste možná dobrý pane doktore. Exceloval jste u určení diagnoz u mladé aktivistky, dobrá, ale jinak?

      Nemusíte rozumět všemu a evidentně třeba ve vzdělávání doma nejste. Velké skupiny pologramotů, které produkují dnešní vzdělávací subjekty nesvědčí o vyšší kvalitě vzdělávání.

      Nakonec Vy jste obdržel doktorát za Masaryka nebo za těch komunistů? Cítíte se nebýt dostatečně odborně edukován? 

      Já když chci po mladém kolegovi empirický výstup, tak mi nabídne, že o tom sepíše esej, nebo připraví plán kreativních alternativ. Díky. ne úplně všechno bylo za těch komunistů (bylo jich jen 1, 5 milionu) tak hrozné. 

      Mě sice stačili poskytnout jen základní vzdělání, ale v mnohém z toho čerpám i dnes. 

    • Ty vycitas kounistum co se dnes deje bezne? Pan radni je vic nez ostatni obcane mesta natoz pan doktor. Chodim doucivat decka aby prolezli k mature a vseobecne znalosti proti nam jsou o dost mensi. Schopni lide odchazeji do nemecka - svaret ucit lecit starat se o nemocne ... Takze to je v poradku???

  • Komunisti měli u každých voleb nakonec vždycky o něco víc hlasů než jim prorokovaly předpovědi. Takže na jejich konec v parlamentu to u příštích voleb bohužel ještě nevypadá. A aby se ten jejich konec opravdu přiblížil, tak by musela naše pravicová politická scéna zplodit někoho jiného než Fialu, Kalouska, Pospíšila, Výborného a Bělobrádka... Výlevy a jednání těchto pánů komunistům přihrává další a další voliče.
  • Aktuálně to vypadá, že největším nepřítelem lidu je nějaký Fiala z ODS.To když za střízliva a přes den vykřikuje, že on by byl silným premiérem! A dobrým.Přeci chorému hlupákovi nelze dát prostor k takovým výkřikům.Pomatenec strácí soudnost.Ten obecní blb a na takové funci?Oni snad ti modráci na schůzích hulí trávu.Přeci kdo by zvolil takového sebestředného maagora? A hulákat takové nápady dopředu a veřejně? Arogance a přirozená tupost ODS je bezmezná.Partaj nám vygenerovala pěkný výkvět špinavců.



  •                                              Zlatí komunisti!




  • Tak jsem chtěl napsat citát a odkaz na zákon o protiprávnosti komunistického režimu, ale ten kolaborantský Tichcali mi stále píše, že prý "nebylo možné přidat příspěvek". Proč to ale nebylo možné, to nevím.

    • Asi proto, milý kolego, že jste po 237 opakoval to samé naučené klišé. Třeba už to nebaví ani redakci. 

      • Nikoli, pane kolego, já jsem vystudoval za totalitní komunistické vlády a tak jsem byl také nucen skládat zkoušku z tzv. "marxismu-leninismu a dějin KSČ", takže vím dobře, jaké je to "klišé" 😉

        Problém je v tom, že se komunistům za půlstoletí té rudofašistické hrůzovlády podařilo z velké části samostatných občanů udělat nesvéprávné a poslušné ovce.

        • Takže to nakonec vypadá, že za to, že jseš takový sebestředný blb může minulý režim. Tak můžeš dospět i k tomu, že budeš na starý kolena vinit ten minulý režim za to, že jsi se připosral.Některé příspěvky jsou,jako bys měl v mozku brzdovou kapalinu.Tak se zase něčím předveď!
    • Ten zákon najdete na www.zakonyprolidi.cz/cs/1993-198
  • josef.chmela

    Antikomunistická kampaň se tu vede již od roku 1989. Už dětem v mateřské školce vtloukají do hlavy, že komunista zabíjel na ulici kdekoho na potkání a děcka to berou hůř jak horror.

    • vanhorne

      "a děcka to berou hůř jak horror."

      Tak jim nevtloukej do hlavy ty svoje bolshevicke brdy.

    • Ten zákon najdete na www.zakonyprolidi.cz/cs/1993-198
    • Ten zákon najdete na www.zakonyprolidi.cz/cs/1993-198

  • https://video.aktualne.cz/dvtv/miliony-cechu-jsou-v-ohrozeni-ukazal-vyzkum-rozdeleni-ale-ne/r~8542c0f2da2311e99b40ac1f6b220ee8/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_content=default&utm_term=position-1&utm_campaign=Aktualne

  • Nó jo Kantar, součást britské nadnárodní společnosti WPP plc, takže ty se jistě vyznají v české společnosti = šit!

  • A co jsi ty za agenta?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit