Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky neplacte ,ted se alespon porádne najíte.Krym je ovšem ted po odchodu M Donalda
    opravdu na dne.To je opravdu katastrofa...
  • Doktoři na Krymu budou bez práce.Můj pes to nechtěl žrát, ani když jsem mu vysvětloval ,že je to americká ňamka.
  • Nedávno jsem dal Hamburger svému psovi ,ten to očuchal a nechal ležet. Je to ňamka
  • Když VISA a Master Card, přestaly obsluhovat na základě rozkazu OBAMY bankomaty v Rusku, tak PUTIN rozhodl, že si RUSKO zavede po vzoru Číny a Japonska vlastní system bankomatů a karet a druhý den obě společnosti začaly RÁDY ruské klienty obsluhovat, neboť si spočítaly ztráty, které je čekají. Doporučuji PUTINOVI, aby postupoval obdobně u šmejdů MacDonalds, kteří cpou do svých produktů prošlé maso ,které berou výhodně od různých supermarketů. Protože v Rusku platí pro kvalitu potravin ještě normy, které v ČR zlikvidoval LUX, tak nakonec budou Rusové, jak na Krymu ,tak obyvatelé centrální Rusi spokojenější a vydělají na tom ruští obchodníci i potravináři!!!
  • Uralské pelmeně
  • Dva roky zpět jsem v létě jel na Altaj,cestou ani ve velkých městech jsem houmesáky neviděl,jen do Moskvy ,ale pak nic. Jen pár opilců , lidé jsou na spoustu věcí naštvaní, ale ostatně kde nejsou.Byl jsem v Rusku poprvé téměř v 60 letech,Ve větších centrech se staví, vesnice mizí. V USA zmizeli ve Velké krizy.Mohu srovnávat lidé jsou příjemní a échotní
  • Rusko ekonomicky topí Ukrajinu, ale jde ke dnu s ní - a bude hůř


    http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rusko-ekonomicky-topi-ukrajinu-ale-jde-ke-dnu-s-ni/r~d9f598aabbe211e3b6f8002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-2
  • Jen se neboj blbe, než bude Rusko u dna bude tam USA a EU už desetkrát!! *3* *3* *3* *3* *3*
  • Rubl jde raketově nahoru, dolar jde tvrdě ke dnu, Čína už zvažuje že s ním nebude obchodovat a platit, je to jen tištěný papírek.
  • Až se dozvědí obyvatelé Krymu, jaké jedy jim servíroval v hamburgerech Donald, tak budou ještě více Rusku povděčni, že vyslyšel jejich prosby o připojení.
  • Ty tři dívenky - na mně to dělá dojem, že si redakce už dělá srandu ze sebe sama.
  • Bez hamburgerů nejde ke dnu, už je na dně.
  • Rusko ekonomicky topí Ukrajinu, ale jde ke dnu s ní

    http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rusko-ekonomicky-topi-ukrajinu-ale-jde-ke-dnu-s-ni/r~d9f598aabbe211e3b6f8002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-2
  • jistě, je otázkou co udělá NATO a Obamou, kdo ví co chystají ti pazgřivci.. možná mají v Mekáči Avízo. A vždycky, když se Nato někam chystalo, spřátelení houfně odjížděli domůl...
  • ale existuje, letos se sejdou někde na severu... bylo to předevčírem na všech mééédiích
  • No ono úplně stačí - šťáva z jednoho citronu s lžící medu v litru vody a vychlazené.. není co řešit. Nebo místo vody uvařený zelený čaj... zkuste to a uvidíte. Jo a citrony na krymu rostly, takže není co řešit.
  • Nebo šašlyk.
  • "Vynikající" článeček..........Jdu se pozvracet.
  • souhlas..
  • Žádnej Bilderberg neexistuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit