Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • že by halo noviny ?
  • Václav Klaus kdysi řekl, že se musí narovnat deformované ceny, to se během pár let stalo, ceny máme stejné jako v Německu, ale nějak se "zapomnělo" narovnat ty deformované platy. Před 2 roky jsem dělal u společnosti Amazon Dobrovíz, měli jsme stejné normy, stejnou produktivitu práce jako v Německu a plat 100,-- hrubého na hodinu - tj. cca 75,-- čistého. A v Německu mají ve firmě Amazon 10,5 Eura na hodinu, tj. cca 300,--. Obě země jsou v EU, děláme stejnou práci a plat 3x nižší? Václav Havel kdysi řekl, že ve sjednocené Evropě nebudeme chudý příbuzný, hezká slova ale skutek utek. ................... V roce 1989 jsem měl v účtárně plat 2500,-- Kčs a za družstevní byt 3 + 1 jsem platil, včetně poplatků, 250,-- Kčs. Dnes vydělávám okolo 13000,-- a za družstevní byt 2 + 1 zaplatíme téměř 10 000,--, kdybych zůstal sám, tak po zaplacení poplatků za byt, budu mít akorát na základní potraviny....... A ještě dodatek: Jestli před rokem 1948 byla vládnoucí elita tak sebestředná a ješitná jako je dnes Kalousek, Kocáb, kníže blekota, Topolánek-Dalík, Bursík a Katka Jau Jau, Janička Nagyová-Nečasová, privatizační diletant Klaus či Sobotka a podnikatelé byli tací zloději jako je Bakala, Ritig, Babiš atd., tak se nedivím dělníkům, že udělali v únoru 1948 revoluci a tuto sebranku nacpali do uranových dolů.
    https://www.facebook.com/groups/895621400488924/
    *14*
  • Obcan.Havel
    To ví každej ty debilní zrůdo Sajmone, že ty ročník ´90 pamatuješ howno!
  • Obcan.Havel
    Ty tupoblbče Sajmone, jsi ještě nepostřehl, že pedofilní zrůda Drahošík volby nevyhrál, viď?
  • jane
    tvoje myšlení je typické myslení a jednáni gestapáků a pohunků stalina, kam by se na tebe hrabali mengele a berilija, kdybys měl tu možnost, takže ta tupost směřuje na jednu tupou bestii a to na tvoji hlavu
  • jane
    typická demagogie stále něco k něčemu prirovnávat a co kdyby jak kdyby a k těm dluhům komunistů? a co takhle připomenout dluhy německa, kdyby je všechny vyrovnalo tak jsou na naši úrovni nehledě, že zkoupili polovinu evropy za, relativně, hubičku , defakto se jim nejen všechny incestice velice brzo vrátily a už májí jenom slušné příjmy z těch států co pak jestě vydírají sankcemi za migranty
  • a jak můžeš, imbecile, vědět co pamatuju ? *3*
  • je vidět, že o tom houno víš *2* lůza tady vládla a neměl by jí kdo živit.
  • Jarin
    ono nás všech 15 milionů zdrhalo? Kéž by tenkrát ty hranice otevřeli. Lůza by utekla a zůstali by tu normální lidé. I když spoustu z těch utečenců by nám asi naši západní sousedé rádi rychle vrátili... :-)
  • Obcan.Havel
    To znáš z vyprávění nějakýho blbce, tys ještě nebyl na světě!
  • Jo a všicni byli tak blažení, že zdrhali na západ a nechali se střílet zezadu. Žili jsme jako dobytek za drátama a 15 km od hranic už tě filcovali péesáci se samopalama.
  • ano heslo již zítra se máme lépe než včera je opět aktuální hlavně pro pisálky a novináře
  • Zapoměl jsi na Havla. A kolikpak by asi viselo tvých rodinných příslušníků?

    A Husák? Za druhé světové války byl Husák odpůrcem Tisova Slovenského státu, byl členem hnutí odporu, aktivně se účastnil Slovenského národního povstání. Stal se místopředsedou povstalecké Slovenské národní rady a významným členem tehdy vzniklého Sboru pověřenců.

    Ty nenávistný nýmande.
  • Je vidět, že to jsou féroví chlapíci a nenechají se americkými bestiemi zastrašit. Je to přece úplně logické, Rusa vydat do Ruska, Američana do Ameriky. Ať si to vyříději všechno sami doma, popřípadě ať si to vyřídí mezi sebou a ať nás do toho nezatahujou. Kdo to nepochopí, je úplnej blb. Ty americký krysy o něm věděli moc dobře a dlouho a mohli ho nechat zatknout v Polsku a úslužní lokajští Poláci by Amíkům rádi vyšli vstříc a Nikulina okamžitě zatkli. Ale to Amíci né, oni nás chtějí záměrně dostat do konfliktu s Ruskem. A když se na ně naše orgány vysserou a Nikulina vydají do Ruska, tak budou zuřit a zastrašovat a budou žvanit, že takhle se spojenci nechovají. Jak jsem řekl, měli ho sebrat v Polsku, když ho tak nutně potřebovali, a byl klid. Jenže Nikulin je nejspíš figurka a záminka k nátlaku na náš stát, který přece musí být svému americkému pánovi otrocky oddán. Ať jdou Amíci do hajzzlu.
  • Škoda slov pro zastydlého pubescenta! Do roku 1989 jsem byla jím také, nyní bych si dala přes d. ...; neboť ,majÍ oči a nevidí, mají uši a neslyší,.
  • ochtl
    přesně tak,dneska ty ku*vy zlodějské co si říkají kapitalisti všechno akorát rozkradli a zničily...
  • ochtl
    ano neustálá masáž jak se máme dobře ,aby si náhodou mladí nemysleli že když už nemají co do huby a kde bydlet, že se mají špatně že?,za zlých komunistů si mladý člověk našel partnera, postavil dům a měl děti,dnes za krásného kapitalismu si mladý člověk jen těžko hledá partnera, sedí doma u rodičů,děti nemá a je na pracáku, dnes stavět dům kdy si nemůžete vzít ani bezůročnou půjčku a taky nemáte jistotu zaměstnání nehrozí,o žebráckých platech ani nemluvě, jó my co pamatujem víme své byla to hrůza,člověk musel jít do školy dostal učebnice sešity zdarma,doktor léky zdarma,jisté zaměstnání osmihodinová prac.doba a dokonce si mohl vzít dovolenou a jet na chatu kterou vlastnil podnik,...tyhle lživé články vypouští právě ti kteří si nejvíc nakradli a proto tento zlodějismus vychvalují do nebe,ale spodních deseti milionů se nikdo neptá jak se mají špatně,ano propaganda je propaganda..
  • Já na rozdíl od tebe to vím,když mi příbuzní posílali z Rakouska,USA peníze,abych nemusel kupovat bony od Horáčka demokrate.Ten bolševik ty miliardy měl díky Babišovi ,ale musel je odevzdat do SSSR na pomoc Africe v boji za nezávislost od kapitalistů,kterých jsi teď kamarád.Pozor panská láska po zajících skáče.
  • Demokrate došel argument tak nadáváš ,on má pravdu tak to bylo.Mě tato demokracie dluží prsteny a náušnice ze Staroměstského nám.,kdy lidé dávali v roce 1968 na státní poklad .To nemluvím o nevrácení majetku po rodičích .
  • Také si to pro ni přeji,ale i pro ostatní děti,které nemůžou za to,že se narodily do této doby.Kdy je každé druhé manželství rozvedeno,kdy se rodiny zadluží,kdy nekonají státní orgány k tomu určené,kdy tady vyřvávají populisti,kdy je na pozvání státu do Evropy přisouváno neskutečné množství příživníků.Když jsem viděl v televizi běžence v německu s dvěma manželkama a 6 dětí a on prohlašoval,že třetí manželka je ještě mimo a že udělá ještě 20 dětí,že to Německo uživí atd.Děsím se co nás čeká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit