Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za to,že taková politická rajda ,bez jakékoliv odbornosti,natahuje ruku stále víc ke korytům,může obyčejný český blb,který lumpáckou stranu V;V volil.S tímto obyčejným blbem přímo svištíme ke státnímu bankrotu.
  • Hamty, hamty, ať mám víc než tamty!
    • ... póvl leze z děr :))))
      • A ty vylejzáš pokakaný z prdelky mocných.... *1* *1* *1* *1* *1*
  • Jak jsem viděl v Hyde Párku: Ať Pík sdělí jednotku, kde zíkala vojenský výcvik! *12*
    • V deviantním sado maso salonu "Parlament ČR"..............
  • Kariéristická kosočtverákyně. Víc netřeba dodávat.
    • Patříš mezi ty chytré komouše, podle obsahu tvého výblitku.
  • Hold: NASR*T Lidem
  • Co ktomu říct? Je to k-nda.
  • To co zde dnes vládne,je třeba po revoluci protahnout katovskou mučírnou všechno.Je to výstavní politický dobytek,který zbídačuje a zadlužuje tuto zemi.
    • A to jeste tlaci na Klause aby nevetoval ESM bestii.To bude sranda azto bude bezet v cele sve krase.To se pak budou penizky jenom sypat(z nasich kapes) *3* ale i pres to laska je silnejsi *14*
  • Pane KOSKUBO, dovoluji si kontrasignovat vaši defíníci našeho národního neštěstí.
  • Zajímalo by mě, jak dlouho ještě bude trvat, než se lid nasere a rozvěší tyhle pravičácké pijavice po stromech. Už aby to bylo.
    • Nemas ani v nejmensim pravdu,ze se jedna o pravici.Podivej se na puvod techto hyen-a dojdes k zajimavemu vysledku!Zeptej se jich,proc KSC zalozila v 'porevolucnich' dnech ODS,zlikvidovala vedeni CSSD a dosadila tam sve lidi,znicila CSS-tzv.Brkouny.
    • To se nikdy nedovíš, rudořitníku!
  • *5* lidi ,neprejte nikomu nic spatneho,privolate si lead tak nemoc ,nebo hodite nemoc na vase deti.Je to jeden ze zakonu vesmiru (verte ci ne).Pik si to taky vypije o to se nebojte,clovek s tak vysokou mirou chamtivosti se spousty dalsich negativnich emoci to se ji vrati jako bumerang.Hlavne noste lasku a stesti domu,hned se Vam bude zit lepe,NENOSTE V SOBE ZAST A HNEV,ublizujete jenom a jenom sobe,a to za to nestoji.Tak krasny patek vsem *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit