Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ministra obrany musí dělat muž, který má být ve svém oboru odborníkem a profesionálem, prošel si alespon základním vojenským výcvikem a ne ženská toužící o další kariéře. Cožpak je peake jakýsi "shemale" ? *12* *16*
    • ... když sem může psát baba jako ty, tak o co jde?
      • Hele,neutrpěla tvoje ctěná matka trauma,když musela nosit ve svém těle plnejch devět měsíců takovej odpad??? *6* *6* *6*
      • Vsem se moc omluvam za to jakej jsem to imbecil, tata me prcal do analu kdyz jsem vyrustal tak se to na me podepsalo.Kdyz si rano nepriskrtim kulky ostnatym dratem tak blbnu.Moc se vsem omlouvam za vsechny me vysoce trapne komentare.Jsem BUZIK vysitej.Navic zaplacenej abych tady delal burice.
      • Buzerante. *12*
    • Politika na vedení MO nestačí, to by si měla tato kariérystická dámička uvědomit, jinak bude obrana státu v p r d e l i. *10* Nečas musí být naprostý blázen.
      • Nemá taky modrou.
        • Je to modrá m r d k a
          • ... a ty bezbarvá nula :))))
            • A ty jseš počmáranej blb... *1* *2* *15*
            • Antiiparoubku jseš jen ubohá bezvýznamná osoba a ještě k tomu zřejmě bukvice. *14*
        • Modřejší už je jen Vladimír Franz. *1*
  • I kdyby měla snad nějaké vědomosti o vedení MO, ale jak může dělat ministra obrany, když její manžel je cizinec? To zavání špionáží!
  • Teď už se jen divím, že nenabídla tomu kašparovi i to, že stihne vykonávat kromě jiných i funkci hlavy státu.
    Kdyby mohla a bylo by to dobře placené, tak vleze třeba čertovi i do pr-ele!
    • ... aby lezla tobe :))))
      • Kuš lidská špíno!!! *2* *2* *2*
  • S tím souvisí i to, že by vedle své ministerské funkce ráda řídila vládní protikorupční agendu. „Dál bych vedla vládní výbor pro boj s korupcí. Rozhodně chci tuto práci dokončit, například zákon o úřednících či zákon o financování politických stran. Tuto agendu bych nerada někomu předávala,“ říká vicepremiérka. - no a já bych napsal, pokud mám strach, že mi na to přijdou, tak jsem v peake , neboli, v pořádné kundě, tedy, já to budu tak dlouho dělat, až smažu všechny stopy, no to je tedy vrchol, ..
  • Politická prostitutka se vyzná, ne nadarmo se jmenuje píka. Toť obraz naší demokracie, kterou jsme si vyzvonili. Když mě vyhodili z práce za kritiku bolševiků, myslem jsem si, že jednou bude všechno jiné. Měl jsem pravdu, ale nemyslel jsem, že jednou budeme s vděkem na bolševika vzpomínat
    • ... není každý ve vzpomínání pí*a jako ty :))))
      • A ty nemáš mozek!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • také vzpomínám na to,jak jsem se měl za bolševíka dobře a co napachali dnešní koaliční strany a neschopná vláda.Dnes bojuje o nějaké resorty strana,kterou nikdo nevolil a nemá v parlamentu co dělat.Nezaměstnanost,drahota,poplatky za léky,lékaře,školné-to je vydobytek dnešní koalice a navíc špinavé kličky k navyšení jejich platů a bohaté odměny pro jejich zaměstnance.
      • Za bolševika kradl celý národ a nikde nic nechybělo, dnes kradou jen ti u koryt a na státní kase je to pěkně vidět. Asi to otcové synky dobře naučili. Až to přivedou do výkalů vyvolají válku, prasata sektářská - stranickomafiánská, už to mají připravené. Už se připravují Vondrovo nelidové armádní milice.
      • Na naší politické scéně jde vidět, že hold více kohoutů na jednom hnoji nedělá dobrotu... *7*
  • Chtějí rušit ministerstva nebo je slučovat, ale počet ministrů chtějí zachovat. Viz ministr bez portfeje. To je hnus. Tak co se ušetří?
  • Paní? Pikča hnůj demokracie výsměch všech slušných lidí/bezmocných a bezradných/ patří mezi mršiny demokracie. To je to jediný co může člověk udělat, alespoň se ozvat a nenadávat jenom v hospodě u piva...
  • jaká dámička??? tohle odpudivé stvoření s koňskou hlavou,které žongluje s Nečasem jako klaun s míčky .je schopno vydrápat se po jakýchkoliv zádech, jen aby ukojila svojí chorobnou touhu po moci.Do ženy a dámy má tohle bezpáteřní stvoření hodně daleko ta je nabitá testosteronem i přes všechny mašle a krajky to je prostě mužatka . *11* *11* *11* brrr
    • Neurážej koně,jinak plný souhlas.je to prosťě píč.!!! *16*
  • Nenasytná snad může být akorát v m r d á n í . Může dělat vojenskou matraci a ne ministra obrany. *2*
  • Dejte tam malovaný sáně ušetříte nemalé peníze.Tam není žádná odbornost ani inteligence žádoucí.Jestli umí zpívat,tak je na pravém místě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit