Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *5* lidi ,neprejte nikomu nic spatneho,privolate si lead tak nemoc ,nebo hodite nemoc na vase deti.Je to jeden ze zakonu vesmiru (verte ci ne).Pik si to taky vypije o to se nebojte,clovek s tak vysokou mirou chamtivosti se spousty dalsich negativnich emoci to se ji vrati jako bumerang.Hlavne noste lasku a stesti domu,hned se Vam bude zit lepe,NENOSTE V SOBE ZAST A HNEV,ublizujete jenom a jenom sobe,a to za to nestoji.Tak krasny patek vsem *14*
  • To co zde dnes vládne,je třeba po revoluci protahnout katovskou mučírnou všechno.Je to výstavní politický dobytek,který zbídačuje a zadlužuje tuto zemi.
  • Vsem se moc omluvam za to jakej jsem to imbecil, tata me prcal do analu kdyz jsem vyrustal tak se to na me podepsalo.Kdyz si rano nepriskrtim kulky ostnatym dratem tak blbnu.Moc se vsem omlouvam za vsechny me vysoce trapne komentare.Jsem BUZIK vysitej.Navic zaplacenej abych tady delal burice.
  • Co ktomu říct? Je to k-nda.
  • Za to,že taková politická rajda ,bez jakékoliv odbornosti,natahuje ruku stále víc ke korytům,může obyčejný český blb,který lumpáckou stranu V;V volil.S tímto obyčejným blbem přímo svištíme ke státnímu bankrotu.
  • Hold: NASR*T Lidem
  • Antiparoubku, nechovej se pořád jako dem.nt. Možná máš navíc??? *5*
  • Přesně jste to vystihl.Není třeba nic dodávat,každý ví o čem je řeč!!!!!
    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • V deviantním sado maso salonu "Parlament ČR"..............
  • ... skonci :))))
  • K zebliti!!!
    Jak se toto kriminalni uskupeni vubec muze hlasit k pravicovym hodnotam?
  • Je to k smíchu.
  • jaká dámička??? tohle odpudivé stvoření s koňskou hlavou,které žongluje s Nečasem jako klaun s míčky .je schopno vydrápat se po jakýchkoliv zádech, jen aby ukojila svojí chorobnou touhu po moci.Do ženy a dámy má tohle bezpáteřní stvoření hodně daleko ta je nabitá testosteronem i přes všechny mašle a krajky to je prostě mužatka . *11* *11* *11* brrr
  • Nejdriv do pelechu,pak rozslapat tu jeji S-M drzku!!! *6* *16* *12*
  • Fuck OFF Bastard! *12* *12* *12*
  • Vypadá to, že předci s Mojžíšem přešli Rudé moře, přežily pogromy i holocaust a dcérečku dobře naučili, jak ojebat spoluobčany.
  • Odkud se vlastně tato pohádková bytost vůbec vzala a koho má za zadkem. To je,oč tu běží.
  • Odpovídej tehdy,jsi-li tázán;a to slovy "yes Sir".
  • Jak jsem viděl v Hyde Párku: Ať Pík sdělí jednotku, kde zíkala vojenský výcvik! *12*
  • ... to ty velmi dobře znáš, že woe :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit