Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda já nevim, u vyšetřování sem nebyl, ale pamatuju, když x let zpátky kolovali po internetu autentický fotky z místa sebevraždy/vraždy....bylo to snad na rotten.com, rozzlobenimuzi.com....už nevím. Jedno je jisté - brokovnice z čelní blízkosti udělala svoje, netřeba popisovat, fantazii máte jistě dobrou.

    Takže za sebe říkám proč by to nezvládl.....dlouhodobě zavislý vydržeji "koňskou dávku" a stisknout spoušť u kalibru, kterej ti, i když ti sjetýmu ujede ruka, stejně ustřelí celou hlavu....neviděl bych v tom konspiraci, byl psychicky v prdeli....jako každá smažka, která frčí moc dlouho
  • Pamela
    Ráda bych věděla jak to bylo se smrtí zpěváka Nirvány.
    Spáchal sebevraždu nebo byl zavražděn? Jeden muž tvrdil že si ho na vraždu najala
    manželka ale poté zemřel.

    Kurt Cobain bral drogy ale jedna analýza uváděla že ve stavu jakém byl by nebyl
    schopen provést sebevraždu zastřelením.
  • Jo tak proto je Tečka furt mimo, ale US Embassy evidentně platí dobře, když je tady furt sjetej *15*
  • Feťák - začátečník potřebuje denně na dávku tak tisícovku, dobře zajetej asi čtyři...kromě samozřejmě dalších, už minimalizovaných potřeb.

    A získává je za každou cenu.
  • Takže vlastně závisláci jsou vědci a proto jim dávají nové stříkačky a nějakej ten oblbovák ani nevím jak se to všechno jmenuje.Mě říká moje doktorka,že jsem alkoholik,když si dám jedno pivo deně! Asi začnu čmárat nějakou studii o vlivu alkoholu .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit