Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukliď se do garsonky Tečko. Tvé lži tady nikoho nezajímají, už si vážně trapný. *3*
  • Pamela
    Problém je v tom že nic takového jsem nepsala.
    Skins se dělí na různé větve takže označovat je celkově za nacisty svědčí
    jen o tvé hlouposti. Třeba SHARP jsou proti nacismu.

    Jinak jsem holka tedy ta. Doplň si konečně vzdělání ju
  • Sám jsi psal, že je to neonáckovské hnutí. Běž se léééčit. *1*
  • Pamela
    Skins není nacistické hnutí Ivane. Takže zase lžeš a překrucuješ po komunisticku
    pravdu k nepoznání.
  • Ty seš taky strana. Velká. *1*
  • Pamela
    Když řekneš A dodej také b Ivane.

    Kdyby vaše ruská strana nicky neustále nekradla neměnila bych je
  • Jsi pokrytec, pomelo. Chlubíš se náckovským obrázkem, kvokáš náckovský lži a přitom to odsuzuješ? Buď si vem prášek na hlavu nebo běž pomáhat na Donbas, oni si tam s tebou už poradí. Třeba některý z Němců nebo amíků z mezinárodní brigády ti pomůže od tvého utrpení. *1*
  • Pamela
    Ubožáku. Jsem holka. Když ti to vadí jdi se léčit holkofobe Ivane.

    ty nesneseš jenom pravdu o totalitním SSSR a nyní Rusku.

    Já jsem odsoudila jak nacistické tak i sovětské zločince. Ty jedny odsuzuješ ale
    druhé podpioruješ pokŕrtče a lháři
  • Až se naučís psát něco jiného, než ty tvoje ssácké lži, tak dej vědět, ukvokaný pomelo.
  • Pamela
    Až se naučíš respektovat i jiné než kremelské názory tak dej vědět ulhaný Ivane
  • Jasně. Jako tví bráchové banderovci jsi demokratka a kloakální speleoložka eussa. Když chceš potkat banderovce, podívej se do zrcadla. *1*
  • Pamela
    Já jsem demokratka Ivane. Jdi se už konečně léčit holkofobe

    Banderovce jsem v ČR ještě nepotkala. Zato komunistických kolaborantů ve službách
    Kremlu je tu bohužel pořád dost.
  • Ty máš nicků víc, než na těle peří, ty kvokno. *1*
  • Vidíš, baderovče, typická ukázka náckovské taktiky. Když prohraje, tak zdrhá z boje na opačnou stranu zeměkoule a tam začne vyřvávat, jakej je borec a ředitel zeměkoule. *1* *1*
  • Pamela
    Zlej Ruskej troll zase na Tiscali venčí jeho imaginárního kámoše Tečku.

    Ivane už neprudíš ale jenom nudíš
  • Pamela
    Když jsem tu začínala tvrdil jsi že Tečka je jako anonym.
    Už si v tom lhaní udělej konečně pořádek Ivane ju,

    Jsem holka tedy ta Simona. Pokud ti to vadí vyhledej odbornou psychologickou pomoc
  • Ale je fakt, že proti simonu tečkovi, co pravidelně dvacet a víckrát denně nadužívá kvokain, to jsou břídilové. *1* *1*
  • Aha, tak to vše vysvětluje. Žádní vědci, ale banda feťáků. *1* *1*
  • ahh tak to sedí sem si říkal, že normální člověk by totální bludy co Sigmund šířil do světa těžko splodil von to byl obyčejná sm@žka *16* *16* *16*
  • Pamela
    OK. Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit