Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stojím za názory pana Klause. To o čem píše je podle mne pravda. A hloupne logicky každý tím jak stárne. Čím je člověk starší, tím hůře se mu učí nové věci. *3*
    • Georgi, kolik je vám let? Stůjte si hlavně za svými názory. Byť nebudou tak brilantně jasnozřivé jako u VK. Já jsem živnostník a dovolenou jsem neměl 23 let. Takovéto teze, co říká VK, jsou velmi ošidné tyto obecné pravdy totiž neplatí. Dám příklad... Já budu mít k obědu husu a Vy nebudete mít nic..... V průměru oba žijeme nezdravě, ale pravdivý obraz je někde jinde *3*
  • Copak nechápete, že nás Klaus svojí politikou chce zatáhnout do závislosti na Rusku a arabských teroristech. Jediným východiskem s krize je pro nás Evropa. Buď s ní půjdeme nahoru, nebo s ní padnem. Tertium non datur.
    • tak ten byl fakt dobrej *1*
  • Skutečně, jen tento způsob demokracie dovoluje lidem jako je Keller, kteří nesahají presidentovi ani ke kotníkům, neodevzdali žádné dílo, jen skutečné bludy a jsou nebo je ujetý od doby, co začal publikovat, se projevit. Někdo tvrdí, demokracie je samočisťující. Nemohu však přijít na to, jak se zbavuje takovýchto elementů.
    • Problém je ještě jeden, že stát, a myslím náš stát, svojí přebujelostí, vypisováním nesmyslných grantových či dotačních titulů, kde se obrovské částky ztrácejí v tzv.konzultačních firmách, které jsou napojeny na prosazovatele takovýchto praktik. Znám to z obecní politiky, kde se prosazují a realizují nesmyslné a ndstandardní projekty, kde je to pak už jen, doufám, o známostech. Ale nechce se mi věřit, že je to pouze o tomto, připadne mi, že jsou v tom hlavně ekonmomické zájmy jedinců. A jsme pak všichni v pr ůšvihu, protože se zadlužujeme a zadlužujeme.....
      • Toto je jeden z problémů. Těch problémů je víc. Dalším je ten, že se některým občanům vyplácejí nehorázné částky i za to, co je jejich povinnost (např. posílat děti do škol). Ale to všechno jsou peníze, které se ze státní kasy ztrácejí. Dalším problémem jsou příjmy státního rozpočtu. Není možné neustále zvyšovat daně. To sice do státního rozpočtu něco přinese, ale jen krátkodobě. Pokud lidé šetří na všem, na čem jsou ještě ušetřit schopni, ve svém důsledku do státního rozpočtu pošlou méně, než kdyby nakupovali. Prostě - omezí se spotřeba. Tím pádem se bude méně vyrábět, když se bude méně vyrábět, bude růst nezaměstnanost. Nezaměstnaný do státního rozpočtu neodvádí daně, naopak alespoň nějakou chvilku dostává podporu. Prostě je to začarovaný kruh. Neustálé zvyšování daní je cesta do pekel. Vždyť zvýšení daně na pohonné hmoty to jasně ukázalo. Ve svém důsledku se z této daně vybrala menší částka než před jejím zvýšením. *16*
  • Pan Keller ať kritizuje sám sebe. Co dokázal jako sociolog ? Blbě žvanit může v Luhačovicích, odkud pochází.
    • Hele, udělejte rozbor článku, v čem se mýlí a pak se zapojte. Takovéto výkřiky, bez souvislostí jsou na nic. Každý od někud pocházíme. Nejde vůbec o fandovství čí sympatie. Od p Kellera zase není úplně fér, říci , že někdo stárne a hloupne. Prortože stárneme všichni a....Nebo jsme zapoměli již na slušné vychování ? Snad ne...
      • ja nevim, jestli je to o slusnosti nebo ne...kazdopadne tohle volebni obdobi hlavy st. je provazeno od zacatku skandaly - vyhrou o jeden hlas nad Svejnarem za podivnych okolnosti, megalomanske nazirani na vseobecne zavazne otazky smerovani spolecnosti, ekonomicky rust za kazdou cenu, a osobni trapasy na ocich mezinarodnich...to vsechno je dost na povazenou, je to osoba verejna a je posuzovana podle toho, co dela...
  • A v cem konkretne se Klaus myli?
  • Keller je pitomec, už to prokázal několikrát, nadáváte na Klause ale že má pravdu nepřipouštíte, až se celý ten svinčík sesype bude Klaus jedničkou protože to předvídal.
  • Myslím,že za oba nejlépe mluví výsledek.Když se rozhlédneme jaké hodnoty nám nastolili a jak nás ohlupovali,neni se čemu podivovat.Zůstane jen zadlužená země,ale oni si na své přišli.
  • Všechna zvířata na zemi vyvíjejí aktivitu jen proto, aby se najedli, napili a rozmnožili a mezitím odpočívali. Jen Homo sapiens czecho by měl jen dělat 16 hodin denně , 6 až 7 dní v týdnu a bez dovolených až do padnutí a cokoliv vytvoří - tak mu ten šmejd co prodával nosy mezi očima ( za cizí nosy do vlastních kapes ) , prodal většinu zlatého národního pokladu a ostatní majetek předhodil mafiánům - sebere dle platných zákonů...
  • Keller je pitomec od narození.
  • Klaus je náš nejchytřejší politik a jednou mu dáme za pravdu.
    • nejchytřejší neznamená moudrý
    • Ano, pokud jde o osobní prospěch, v tom je Klaus chytrý, možná přesněji vychytralý nebo vychc*ý. Tak jako ti na východ od Karpat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit