Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    raději ne

  • Zase má pan TOMy231 výlev slušnosti. Vy jste tázán byl prosím? 

  • Pane Jégle, nechci se motat do Vaší "plodné" diskuse s náčelníkem. Dovolte jen dotaz.

    Vy máte důkazy o tom, že pan Faltýnek je pachatelem nějakého mafiánského trestního činu? Šup, šup okamžitě na státní zastupitelství. To je povinnost - ne podsouvat, jak to někteří pisálci umí. Chovejte se jako odpovědný občan prosím.

    Čekám, že se dočteme, že občan, pan Pavel Jégl usvědčil mrzkého mafiána pana Faltýnka.

    Jinak je slušné zdržet se komentářů.  

  • vanhorne

    " bouchali do hlavy uz v perince..."

    Kdo muze vedet do ceho jeste ho bouchali.

  • vanhorne

    "co se sešel v pekle"

    Napred musel projit pres vratnici, ve ktere sedi Rudy Klema.

  • On někdo na Babiše klekl? Je zajímavé, kolik je tu dobře informovaných osob z interního průběhu jednání. Gratuluji, já vím jen co bylo v médiích.

  • vanhorne

    "CCCP UŽ NENÍ." ANO SESESER uz neni, ale duch naseho milovaneho vudce stale zije v nasich vernych srdcich.

    Stalin mrtev jest a telo jeho tli,

    jeho duch vsak zije dal.

    Kraci dal jen v kosili se trepota,

    je mu zima velika.

  • A je to jasné, žádné z pozvání pro prezidenta Trumpa či jeho dcery Ivanky k návštěvě  Prahy nebylo přijato, jinými slovy - dokud bude na Hradě ten ruský,opilý slouha Zeman, nikdo z nich zde nepřijede.
  • Vaše politická orientace je pane Jégle zcela zjevná a antipatie k panu Babišovi a ANO, panu Zemanovi také.

    Netřeba toto snad neustále potvrzovat. Je to vidět na obsahu a zaměření Vašich příspěvků.

    Utíkejte k příštím volbám a volte někoho jiného, než je pan Babiš a volte jiného prezidenta, než je pan Zeman. Příště už to nakonec jinak nepůjde. Jinak můžete čtyři roky zase jen okopávat kotníky. To už trpaslíci dělají. 

    Vy jste takový expert na basketbal? To, že někdo hraje v zámoří, znamená, že je nejlepší, kdo se v tomto sportu u nás narodil? Nezapomínáte, že se změnila doba? A to tvrzení kulhá.

    Pan Zídek (a další jeho generace, které bohužel osobně nepamatuji), kdyby měl možnosti jako mladík Satoranský a jiní, tak by byl možná stejně uznávaný. Možná, nepřu se - já zase takový expert  na basket nejsem. 

  • Tohle tvrzení je také charakteristika.

  • Nevím, jestli někdo intelektuálního kalibru pana Kumula může právem někoho označovat za "zabedněného komunistu." Je to znak jeho bezradnosti. 

    Je mi docela fuk, co bylo před padesáti lety. Já myslím na zítřek a trochu mě mrzí, že se změnil jen ten, kdo diktuje, ale my pořád skáčeme. 

    Nežiji včerejškem Vy zapšklý pamětníku.

  • 😯😀😂

  • KIMCID

    jistě trump si to zaslouží 

  • Tak znovu - Pokud ctes dukladne dojde ti, ze na clanek vubec nereaguji...

    Snad jen ted - mel mu kleknout na krk...

  • KIMCID

    paráda tak zpět k tématu

  • Umím...:-)

  • KIMCID

    Co mají společného odsunutí,s 600 000 obětí řádění naci Německa?

    Odsunutí mají kliku že je Češi nepostříleli.

  • KIMCID

    :D :D :D

  • KIMCID

    díky o těch vím a teď zpět k tématu pokud jsi vůbec schopen ho udržet.což začíná být zjevné že ne.

  • KIMCID

    Jasně jak je jasné díky čapímu hnízdu vše je teď pod drobnohledem.Policie,novinářů a veřejnosti.A hlavně teda Babiš.Tak že pochybuji že by se mu nějaký Trumeptkyho návrh podařilo prosadit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit