Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potupné smlouvy  původním vlastníkům a tije nazývali Wajse Táter sdvemačárkami and a vyslovnsotí  nikoliv Wejse Fater mylná interpelace uhlazené advokacie co vyvražděním kmenům dali podřadné smlouvy  i nároky na majetky ,obdobne Sudetští Němci byli pro ně velmoci USA CCCP jen Aleuti žijící po staletí n adaném území  vyvraždění bolševickým tlakem Stalina jako když car vyvraždil kázáky puvodní obyvatele Sachalin Kamčatka Petropavlosk a ocitli se na Aljašce kterou si taky zabrali Rusové ,obě velmoci nejsou nijak dobré a trpěli sme  my žijící v České kotlině MOravské bráně jejich mocí tlaků sporů které vedli amanipulovali politiky a manipulují stále ohrožují obyčejné národy v Evropě velmoci
  • KIMCID
    http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&show=1&day=2019-3-1&utm_source=utm_source%3Dnewsletter&utm_medium=utm_medium%3Demail&utm_campaign=utm_campaign%3Dfriday_edition_1.3.2019
    • Kimcid, Kimcid, ty máš více tváří než Vinnetou?! Pod kolika fotkami zde oblbuješ veřejnost? Dostals z Ruska matoucí instrukce! Vzpamatuj se, jinak si nevyděláš ani na slanou vodu!! Když nevíš, jak dál, kontaktuj Hrad! Tam mají bohaté zkušenosti.


  • TheGGG

    Pavlíkův pravidelný výron nad Babišem je tady... a pak se novináři diví, že ztrácejí vliv a nikdo je nebere vážně....

    • Kimcid, co to máš za infantilní fotku?
      • KIMCID

        bbbbbblbe koho oslovuješ?

        • Tebe, ty indiánský magore...už nevíš, jakou fotku by sis tam dal, proč se nepodíváš do zrcadla , Ovčáčku?
          • KIMCID

            magor je tvoje matka tak že asi gen přeskočil na tebe

          • Ale on tam ma foto byka a jeste k tomu Sediciho...

  • On někdo na Babiše klekl? Je zajímavé, kolik je tu dobře informovaných osob z interního průběhu jednání. Gratuluji, já vím jen co bylo v médiích.

  • A je to jasné, žádné z pozvání pro prezidenta Trumpa či jeho dcery Ivanky k návštěvě  Prahy nebylo přijato, jinými slovy - dokud bude na Hradě ten ruský,opilý slouha Zeman, nikdo z nich zde nepřijede.
  • A někteří lidé se doma modlí před obrázky svatého Andreje a přejí si, aby je svatý Andrej dál ochraňoval. První etapa vedoucí ke zbožštění Babiše se naplňuje. Náboženství již nevydrží setrvávat v těsnících rámech katolického katechismu. Babišismus je progresívní ideový směr
  • Babiš zneužil  dotace Eu jeto podvodník Stbák a jeho milenka onic lepší charakter nežli aDotaci v Zdechove  nedali na odchov lva jeto špina ta politika také mafie i na Slovensko Fico tak jak Babiš
    • KIMCID

      Nejdříve dokázat pak plkat.

  • pavel.zajda.7
    Jen aby Bureš po příjezdu z USA nešel s povedeným  Faltýnkem společně do tepláků.....všeci kradnú...
    • Ale zajdo to už je připravené a špína Altýnek může byt rád že špína Bureš nechodí pro rozumy do Kremlu či k velké zdi pak by dopad jak Slánskej s Gottwaldem kdy ho pověsili a když si proň prišli " já vím jak to dopadne já ten systém pomáhal vytvořit."Tak pravil soudruh než ho pověsili.Přece i Hitlerovo gay partner skončil blbě ,taková malá dlouhá noc v totáči.Je vidět že Bureš se bojí neb análníci v ano se začínaj hádat mezi sebou ,nic nového pod světlem světa.

  • Škoda jen, že prezident Trump nepozve nikdy do WH toho ožalého  Ovara a nezaklekne doslova na něj.
    • KIMCID

      Škoda že jsi takovej bbbbblb

      • ty už se taky začni dívat kolem sebe abys nešel Altýnkovi dělat spárku do cely.

        • KIMCID

          Nevím kdo je Altýnek ale asi tvoje holka.

      • dzixy
        Ale, není škoda, jen ať je😀😎
  • Pan Jégl to napsal správně. Když chceš být kámoš s U.S.A. musíš prostě poslouchat a nakupovat zbraně. Je to jednoduché. Tak se prostě chovají velmoci.

    Jen u Ruska nás to překvapuje. Máme zkušenosti, ale děláme, jako by se to týkalo jen Rusů. Kdepak. 

    • když si za komančů kupoval sovětské zbraně tak to bylo jinak  ?A ještě sis nemoh vybrat neb ti to nalajnovali v Kremlu.Jste tak zabedněný komunisti nebo si to nechcete pamatovat?

      • Nevím, jestli někdo intelektuálního kalibru pana Kumula může právem někoho označovat za "zabedněného komunistu." Je to znak jeho bezradnosti. 

        Je mi docela fuk, co bylo před padesáti lety. Já myslím na zítřek a trochu mě mrzí, že se změnil jen ten, kdo diktuje, ale my pořád skáčeme. 

        Nežiji včerejškem Vy zapšklý pamětníku.

    • Poznal jsem dost Rusů i Američanů a také CCCP i USA. A tak mám svůj názor. 😉

      • KIMCID

        CCCP UŽ NENÍ.

        • vanhorne

          "CCCP UŽ NENÍ." ANO SESESER uz neni, ale duch naseho milovaneho vudce stale zije v nasich vernych srdcich.

          Stalin mrtev jest a telo jeho tli,

          jeho duch vsak zije dal.

          Kraci dal jen v kosili se trepota,

          je mu zima velika.

          • KIMCID

            raději ne

        • CCCP se posunulo z raného středověku do pozdního středověku a pouze se přejmenovalo na RF. Zakrslý Putler si vzal sice svůj vzor v Hitlerovi a Džugašvillim ve snaze dál rozšiřovat svou říši, ale přece jen ty metody trochu modernizoval.

          • KIMCID

            Plâcáš blbosti asi tak

        • To víš....někteří jedinci zamrzli svým mozkem ve středověku.....berme to z té lepší stránky..taky by nám dotyční mohli tvrdit že Země je středem Vesmíru a kdo tvrdí opak, toho musí katolická inkvizice demokraticky upálit.....😉

          • tak bacha jo stredem vesmíru je agrofert🙂

            • Pro vás možná jo...já vám vaši víru neberu....😉

            • Tohle tvrzení je také charakteristika.

            • 😯😀😂

              • Reakce na příspěvek:

                aspon někdo pochopil🙂

    • Rusko není velmoc, je to benzínová pumpa, převlečená za stát. (senátor Cain)
      • cain ten sprostý vrah, co se sešel v pekle s vrahem srbských dětí václavem lavičkou

        • vanhorne

          "co se sešel v pekle"

          Napred musel projit pres vratnici, ve ktere sedi Rudy Klema.

        • bohužel někdy s tebou lze souhlasit a nikdo nebere varování že na jeden obrněný transporter OSN připadá jeden srbský obyvatel  "demokratického"Kosova.By asi Veškrna čubrněl.

      • Senátor Cain není válečný hrdina nýbrž sprostý vrah a agresor který se vnucoval do cizí země stejně jako Nacisté se dřeli jak vši do Ruska. Měl zůstat ve vietnamském zajetí. Nikdo ho tam nezval.....😯

        • Názory komunistů tady nikoho nezajímají. Rusáky také nikdo nezval do Afgánistánu, Gruzie, Abcházie , na Krym, do ČSSR atd, se-rou se všude, mají asi málo území.
          • Názor Esesáka je pro mne fakt životně důležitý....😀

          • josef.chmela

            Americké teroristy také nikdo nezval do Afghánistánu, Íránu, Vietnamu, Kambodže, Sýrie, do celé Evropy, Severní Afriky, Stření Ameriky,  atd. Se-rou se všude, mají asi málo ropy a nerostného bohatství. Mají také imperialistické zájmy.

            • No jo ale aspon jsou na vyšší úrovni jako imperialisté a ne že stepní svoloč bude diktovat rozumnějším státům jako za bolševíka.

              • josef.chmela

                Reakce na příspěvek:

                Tak on je rozdíl když jsem zastřelen Rusem nebo na vyšší úrovni Američanem? Ta tvoje logika jasně ukazuje na devastaci tvého mozku v posledním stádiu. Máš již hodně blízko k průměrnému Američanovi, který má také znalosti a všeobecný rozhled jako 10 roční děcko. Ale za ty roky jsme si už zvykli na to, že pravicový volič je mentálně opožděný s nižším IQ.

              • Reakce na příspěvek:

                Teda to je fakt hluboká myšlenka. Takže jako oběť se má cítit lépe, když ji zastřelí M šestnáctkou, než když ji zapíchne nožem, Děkuji...dosud jsem si neuvědomoval rozdíl...HNED SE CÍTÍM LÉPE....😂 to jste vyplodili ve zvláštní škole sami nebo vám poradil učitel?

      • KIMCID

        USA není velmoc jen zadlužený stát

        • proto se tam Čínani a Rusáci sserrouu horem dolem když maj kačky.

          • KIMCID

            Stačí když začnou amíci platit dluhy

            • pokud se tam budou kvartýrovat lidi co si doma nakradou prachy jako třeba Bureš tak budou furt velmoc a china jen vypotřebovaná země spotřeby s měnou kterou nikdo nechce,ještě jsem nepotkal bohatýho Rusáka  co by preferoval Rubl.

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                Jo to máš těžký kdo nic nedokázal asi se tam nepodívá.:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit