Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už připravují nový přívod pro Prahu a jejích cca 1000000 automobilů, jedna žíla kabelu bude mít průměr 15m. No a ještě tu elektrárnu k tomu a můžeme vyjet. 😂

  • Chudaci arabaci v pristim stoleti zas budou jezdit na velblodech a ty jejich luxusni velkomesta bez penez z ropy uschnou a budou zas dunama pisku... 😀

    • Aby to nebyla jen velká divadelní fraška......ropu budou lít do dieselagregátů a ty budou vyrábět "ekologickou" elektřinu a "ekologické" baterie....🙂 ve výsledku bude ekozátěž i cena větší....jen se bude oficiálně s oslavným pokřikem jásat nad elektromobily....

      • Wolfcastle

        no možný to je , ale budou muset prodavat za desetinu ceny ta pak bude dost nizka na to aby se to vyplatilo takhle delat :D

  • Je na tiscali aspoň někdo normální? Proč za tyhle bláboly platí?

    https://zpravy.tiscali.cz/volkswagen-do-roku-2040-skonci-se-spalovacimi-motory-321538

  • Nechci se chlubit ale já jsem měl první elektromobil už začátkem osmdesátých let. Byla to červená Tatra 613 jezdila dopředu dozadu, zatáčela, svítila a troubila. Dostal jsem ji na vánoce. Jen ta spotřeba tužkových baterií byla vyšší.....😯

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit