Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci se chlubit ale já jsem měl první elektromobil už začátkem osmdesátých let. Byla to červená Tatra 613 jezdila dopředu dozadu, zatáčela, svítila a troubila. Dostal jsem ji na vánoce. Jen ta spotřeba tužkových baterií byla vyšší.....😯

  • Chudaci arabaci v pristim stoleti zas budou jezdit na velblodech a ty jejich luxusni velkomesta bez penez z ropy uschnou a budou zas dunama pisku... 😀

    • Aby to nebyla jen velká divadelní fraška......ropu budou lít do dieselagregátů a ty budou vyrábět "ekologickou" elektřinu a "ekologické" baterie....🙂 ve výsledku bude ekozátěž i cena větší....jen se bude oficiálně s oslavným pokřikem jásat nad elektromobily....

      • Wolfcastle

        no možný to je , ale budou muset prodavat za desetinu ceny ta pak bude dost nizka na to aby se to vyplatilo takhle delat :D

  • Už připravují nový přívod pro Prahu a jejích cca 1000000 automobilů, jedna žíla kabelu bude mít průměr 15m. No a ještě tu elektrárnu k tomu a můžeme vyjet. 😂

  • Osobní automobily se podílejí na znečištění ovzduší asi jenom 5%. Zase jde jen a jen o politiku.Např. podíl letecké dopravy činí kolem 14%. A kde je zemědělství a armáda?  A t už se nikde nehovoří o tom, kdo a jak tu potřebnou elektřinu vyrobí (ekologicky) a co nastane v případě hodinových zácp na dálnicích?


    https://autobible.euro.cz/auta-za-smog-nemohou-vetsina-pevnych-castic-pochazi-jinych-zdroju/

  • Otázka není kdy., to už můžeme principiálně i dnes...ale kdo vůbec, kde, proč, za jakých podmínek a hlavně za jakou konečnou cenu tzv.se vší parádou., kde si mnoho lidí.,sami pak položí, ale nakonec už i dnes si kladou otázku..má to pro mne ještě vůbec smysl, vyplatí se mi to ještě vůbec i se vším tím okolo.?.. 

  • KIMCID

    Asi nikdy. Němci ruší jádro a nechci domyslet co by to znamenalo pro svět. Že by elektomobili měli výfuk v Chvaleticích?

    SÍTĚ NA TO NEJSOU A NEBUDOU KDYŽ U NÁS NEJSME SCHOPNI SE DOHODNOUT KDO DODĚLÁ JADERNÉ ELEKTRÁRNY.

    A zkuste se zeptat Norů jako to vypadá v těch městech kde přesedlali na eauta. Večer nepřejdete ulici každému čumí z okna kabela a nabíjí.A technologie pořádná to taky není. Nakláďák na elektriku se nabíjí 12 hodin a ujede 200 km.

    N oa za další se zjistilo že množství větrníků v Německu má vliv na počasí v Česku.Tak že si ty vaše eauta strčte do ezadele.

  • tobro

     Elektro, elektro, proč, jak, komu.. 😉

    Tady: https://tinyurl.com/yd57r6ej

  • vanhorne

    Az se zase zacnou pouzivat auta na drevoplyn bude konecne dobre.

  • Další důkaz toho, že merkelovské Německo je vskutku země neomezených možností ! 😆

  • Jděte s tou elektrománií u aut do prčic.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit