Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to jednoduché - kdo napadl Izrael vzápětí po jeho vzniku? Okolní arabské státy. Právě moslemíni mají na rukou krev minulých i současných mrtvých, stačí jen nahlédnout do historie.
  • To není stranění ale pouhé konstatování faktů. USA Izrael chtějí planetě diktovat
    své zákony ač oni je vesele porušují. Obě země mají atomové zbraně ale zavádějí
    sankce proti Iránu který by je chtěl také. Jakým právem?
    KLDR je sankčně trestána za testování raket ač je testují všichni a USA běžně u hranic
    KLDR pořádají vojenské manévry.

    Izrael i Ukrajina vraždí civilní občany a nic se neděje. Naopak jsou zavedeny sankce
    proti Rusku který teroristický režim v Kyjevě po právu neuznává.

    Takže USA může vše a nespojenci nic - zvláštní pojetí tzv. mezinárodního práva.
  • Kdoví ?
  • Jsem evropan ale ani ve snu by mě nenapadlo podporovat Palestince . Každý svého štěstí tvůrce.
  • Ze strany Hamasu je to záludné... ze strany Izraele je to pochopitelné i vzhledme k tomu, co zažívali v dobách minulých.. Fašismus, pogromy.. Už to nenechají nikdy zopakovat.Palestinců je mi líto. Hamas a spol je akorát decimují. Východisko nemají je to jen vymezení vůči Izraeli, který neuznávají.
  • Staří amíci maj rozum
  • KIMCID
    je to dobrý jsem evropan
  • A za to muze, jako vzdy, prece Putin!! *1*
  • hanu.sovi
    Kdo za to může? Jednoznačně Islám !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit