Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsi, komunisto. A ještě k tomu nacista!
  • To jsi, komunisto. A ještě k tomu fašista!
  • To jste vy všichni, komunisti, soudruhu.
  • Nélepčí president fšech dob býl soudruch Klemend Gottwalt protože fšeecky demograty pozabijál a býl klit! Čest!
  • Obama - nositel Nobelovy ceny miru a clovek odpovedny za statisice mrtvych civilistu vsude tam, kde USA vedou svoji svatou valku proti vsem ve jmenu svobody a demokracie...
  • Kolikrát jsi se dnes vztekem zasral? Jen tak dál, když si nasereš do gatí, uleví se ti, a nebudeš tady zasírat diskuze.
    ,
  • Jsem blbý Tečka.
    ,,
  • Jsem blbý Tečka.
    ,
  • Jsem blbý Tečka.
    ....
  • Jsem blbý Tečka.
    ...
  • Jsem blbý Tečka.
    ..
  • Jsem blbý Tečka.
    .
  • Jsem blbý Tečka.
  • Mráz opět přichází z Kremlu.
  • Takové bludy může napsat jen Bolševik.
  • Kašli na Fidéla. To je jiná kapitola.
  • Vi ymperyalisti se marne stekáte protože enom mi komunysti máme pravdu protože to píšó v Haló Novinách a je s nama aji náž Vůdce nadsoudruch Putin kerý umí jediný na světě podójit kozla a to se nám bude na plnetě Mars za 2961 roků hodně hodit protože tam přesně v tů dobu začne komunyzmus. Uš si šetřím peníze abych se nechál nablamážovat a potom otblamážovat jak soudruch Lenin abych stihl začátek teho komunyzmu. Ono totiš néni slušné dojit pozdě. Je potřeba fčas podójit kozla. Čest!
  • Náš pan soudruch Klemend Gottwalt se sněma nepárál a všecky nechál zabyt na šibenici. Přesně jak mu to sódruzi z Moskvi řekly. To byla jiná doba protože to býl ráj na zemy. Čest!
  • Šak on to náš kozmonaut Gagaryn z Mňesíca fšeko sleduje atem Ymperyalistom zatopí protože enom v SS majó plyn kerým se dajó vitápjet zemljanky. Je to totiš bespečný plyn kerý jinde na svjetě néni a mi komunysti máme dycky pravdu!
  • jéje, vždyť se z něj všichni mohli posrat, a kdo nesral, tak byl za pravičáckýho netvora nepatřícího do slušný společnosti *2* *2* *2* A co Nobelovka? *7* *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit