Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všichni pováleční pezidenti USA by měli být pověšeni-říká Noam Chomský
  • Tak se mi zdá že ten tečka se už pomátl docela, začíná se chovat jako malé dítě.Už nás tady asi dlouho "občastňovat" nebude, už mu chystají slušivý kabátek, svěrací kazajku!
  • Náš Vůdce Putin fšecky války keré rospoutá vihraje! Je to totiš náš velyký nadsoudruch! Kam se na něho hrabe Hitler! Čest!
  • Nélepčí president fšech dob býl soudruch Klemend Gottwalt protože fšeecky demograty pozabijál a býl klit! Čest!
  • Obama - nositel Nobelovy ceny miru a clovek odpovedny za statisice mrtvych civilistu vsude tam, kde USA vedou svoji svatou valku proti vsem ve jmenu svobody a demokracie...
    • Mate to spatne, to byl George W. Bush, ne Obama, kdo rozpoutal ty silene valky. Takze ne statisice mrtvych, jen treba par desitek tisic. Vim, na veci to moc nemeni, jen me stve, ze tu nasazujete svinskou hlavu tomu, komu nepatri. Ne, ze by take nenadelal xyz chyb. Ne, ze bych s nim souhlasila ve vsem, co delal, to urcite ne. Nalety dronama na nejake lidi o kterych si nekde nekdo mysli, ze jsou to teroristi... to myslim je uplne odsouzenihodne. Ale v zadnem pripade tenhle prezident nema kompetence, ktere mu pripisujete ani neni zodpovedny za vetsinu toho, z ceho ho obvinujete. Clanek je zavadejici a nepravdivy, pan Obama ma celkove podporu asi 42% obyvatelstva tehle 350 milionove zeme, coz je bratru 147 milionu lidi. Podpora tohoto prezidenta je velice polarizovana podle politickeho presvedceni, cili zatim co "pravostranni volnotrzni milionarsti hamburgrovi republikani" ho podporuji jen z 11%, mirne doleva tihnouci pracujici tridy sdruzene prevazne v demokraticke strane ho podporuji z 82%. Neni mozna idealni, ale kdo je? Je to muj prezident, ja jsem ho volila.
      • Češi jsou ideální občané, to nevíte? A Já to vede, to je ideální člověk bez chyby *3* ...proto jsme tím nejlepším státem na světě *4*
      • Tak to gratuluju k volbe dalsiho demagoga a lhare. "Jen" par desitek tisic... Bezpilotni letouny v Jemenu a Somalsku vrazdi dal, vojaci i pres slib stazeni do konce r. 2011 nadale zustavaji v Afghanistanu i Iraku, Libye je v totalnim chaosu, v Nigerii podporovany prevrat, na Ukrajine podporovany prevrat, podpora teroristu v Syrii atd. Opravdu gratuluju... *7*
  • Kolikrát jsi se dnes vztekem zasral? Jen tak dál, když si nasereš do gatí, uleví se ti, a nebudeš tady zasírat diskuze.
    ,
  • Mráz opět přichází z Kremlu.
    • Jsem blbý Tečka.
      • To jste vy všichni, komunisti, soudruhu.
  • Vi ymperyalisti se marne stekáte protože enom mi komunysti máme pravdu protože to píšó v Haló Novinách a je s nama aji náž Vůdce nadsoudruch Putin kerý umí jediný na světě podójit kozla a to se nám bude na plnetě Mars za 2961 roků hodně hodit protože tam přesně v tů dobu začne komunyzmus. Uš si šetřím peníze abych se nechál nablamážovat a potom otblamážovat jak soudruch Lenin abych stihl začátek teho komunyzmu. Ono totiš néni slušné dojit pozdě. Je potřeba fčas podójit kozla. Čest!
    • Jsem blbý Tečka.
      .
      • To jsi, komunisto. A ještě k tomu nacista!
      • To jsi, komunisto. A ještě k tomu fašista!
  • Náš pan soudruch Klemend Gottwalt se sněma nepárál a všecky nechál zabyt na šibenici. Přesně jak mu to sódruzi z Moskvi řekly. To byla jiná doba protože to býl ráj na zemy. Čest!
    • Jsem blbý Tečka.
      ..
  • Šak on to náš kozmonaut Gagaryn z Mňesíca fšeko sleduje atem Ymperyalistom zatopí protože enom v SS majó plyn kerým se dajó vitápjet zemljanky. Je to totiš bespečný plyn kerý jinde na svjetě néni a mi komunysti máme dycky pravdu!
    • Jsem blbý Tečka.
      ...
      • Dávno to o tobě víme, soudruhu nacisto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit