Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli se cítí jako husa nebo kachna na tom už starou belu záleží, já si myslím, že je to především prohnaná kariéristka, která by se teď nejraději vetřela do hnuti ANO. Cítí, že jí uniká politická příležitost se k p. Babišovi vetřít. Proto ta její slova o huse. Já bych dodal, že je to kotrmelína, schopná předvádět jeden politický kotrmelec před národem za druhým. Tahleta ženská má na to žaludek!!
  • No to je novinka, že je "husa", to vědí všichni už dávno! *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Tac co Kačko?Pohoda co? Ty musíš být pro rodinu hotový poklad.Všichni ti dávají naprosto za pravdu.Prostě není široko daleko větší blbky.Ty jsi naprostá jednička.Blbé je že jsi tuto slávu získala z našich peněz.Tím jak jsi se samozvaně držela u korýtka.Vzpomínáš jak tě dosadili na ministerstvo?TO BYLA LEGRACE.Ještě několik let se bude vzpomínat mezi vojskem jak ultablbá Kačena chtěla uspět na ministerstvu války.Některé tvé výroky se zapsaly do dějin komunikace.Běžná baba by si nechala plastiku nebo si nechala narůst bradku.Co ty na to?Už se holíš?
    • Kdyby měla kníry, mohla by u husarů dělat šikovatele. *14* *14* *14* *14* *14*
      • *1* *4* *5*
  • Svatá pravda, v ů l zůstane v o l e m, pařez pařezem a huha husou.
    • Souhlasím, ale osobně bych nepoužíval citát Z. Štěpánka z filmu "Cech panen kutnohorských" v roli Mikuláše Dačického...nebo bych alespoň použil odkaz...
  • V životě jsem nelhala. Jsem jenom obyčejná falešná s v i n ě jako ostatní bastardi v čele se z m r de m Kalouskem. Vyhulm každému ocas,hlavně abych byla u moci.
    • Teda Jitko, vy jste odvážná ! Doufám že citujete myšlení Píč !
  • Víte, ono to vypadá legračně, ale kolik času jsme ztratili ! Tyhle lidi by se měli TVRDĚ trestat !
    To mluvim o vás, pani Píč !
  • Konečně bába na svém místě u plotny
  • Ty nejsi husa, ty jsi normální falešná prakunda.
  • Největší kravka a blbka z které padaly takový h o v n a ,že mi bylo studno za ni.
    Ta by si měla změnit jméno,udělat plastiku a chodit kanálama,byl to hadr sněmovny!
  • kde pak husa zobe. Politická prostituka se potřebuje vylhat. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit