Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavé........Proč se tady najednou objevuje ? Kdo má zájem o tuto politickou "mrtvolu" ?
    Tenhle stát je ale žumpa........
  • Karolinka přiznává, že je husa. Konečně se našla !!!
  • Kačenko děkujeme! Děkujeme že jsi tady dáváš o sobě vědět. Ty certifikovaná hlupaňa jsi nenahraditelná.Tvoříš takovou vybranou společnost spolu s Kateřinou Au Au /někdejší Bursíkovou matrací/ ,spolu s Bobošíkovou patentovanou blbkou nebo s bulharskou pastevkyní Anife Vyskočilovou.Prostě ty už jsi taková zavedená "nadávka".Říct někomu blbečku - je to samé jako říct "ty Peake".Uvidíš že budeš v učebnicích jazyka českého.O co?
    • děkuješ Kačence nebo té její kačence?
  • Divím se, že se vůbec (třeba na facebooku) někdo s tou vychcanou karieristickou blbkou baví, Ta blbka mi nestojí ani za otevření počítače.
    • Tak proč se tu tak rozčiluješ *1* *2*
  • Když se nalpňovala koryta, měly baby z Perlovky vycházku - nafotily kalendář a pak už to jelo samo ...
  • V životě jsem nelhala. Jsem jenom obyčejná falešná s v i n ě jako ostatní bastardi v čele se z m r de m Kalouskem. Vyhulm každému ocas,hlavně abych byla u moci.
    • Teda Jitko, vy jste odvážná ! Doufám že citujete myšlení Píč !
  • Lhářka. *15*
  • Nagyová je větší,ale ty si s ní můžeš podat ruku.
  • kde pak husa zobe. Politická prostituka se potřebuje vylhat. *12*
  • Jestli se cítí jako husa nebo kachna na tom už starou belu záleží, já si myslím, že je to především prohnaná kariéristka, která by se teď nejraději vetřela do hnuti ANO. Cítí, že jí uniká politická příležitost se k p. Babišovi vetřít. Proto ta její slova o huse. Já bych dodal, že je to kotrmelína, schopná předvádět jeden politický kotrmelec před národem za druhým. Tahleta ženská má na to žaludek!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit