Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se strašně líbí, jak všichni odsuzujete Babiše že nepatří do politiky, že je obchodník a co potom dělají v těch vašich pravicových stranách herci a co dramatik Venca, ten taky do politiky patřil? Začněte už používat mozek a ne jen slepě tlumočit to co dnešní především německé média u nás šíří. No a až mi z vás někdo bude nadávat do komunistů, tak je to jen další vaše ubohost, protože ač mi je 40 v životě jsem v KSČM nebyl, to byl váš byl dřív svazák Nečas či svazák Topolánek.
    • Jsi zjevně šťastný člověk, když se ti to líbí.
      • Ne rozhodně šťastný nejsem když vidím v jakém stavu je naše země a v jakém je naše společnost, už jen tato diskuze o tom svědčí.
    • No jo, všichni "velcí darebáci" už v politice byli. Jen Babiš tam chyběl. To máte recht.
      Nepotřebuju neměcká média, stačí mi to, co vidím kolem sebe. Pokud je Vám 40, tak jste se svazáctví nemohl vyhnout, pokud jste tedy studoval. My jsme třeba měli problém, když jsme nebyli v SSM.
      • Ale mohl svazáctví bylo dobrovolné, já tam rozhodně nebyl.
        • Pokud jste chtěl jít na prestižní školu, tak bylo lépe být v SSM. jestli jste šel na řezníka, tak jste to asi nepotřeboval. Také jsem nebyla v SSM. No a co jako? Tady se probírají jiné věci.
  • abyste nepukl samou zlostí *16*
    • pravda je, že pan Babiš neví, jaká je min. mzda. Na lidech zdírá kůži. Pracují skoro zadarmo a na spousty hodin. Ptejte se lidí v obchodech , kdo je šéf a kolik hodin a za kolik pracují. Hned změníte názor.
  • Za komunistickeho prezidenta Novotneho v Cechach nebyl temer zadny Slovak.Dnes?Potomci ruznych Hlinkovcu drancuji tuto zemi!Maji svuj stat,tak at tam tahnou drotari zasrany!
    V brzke dobe se vytvori zaslibena zeme pro cikany-tak co byste jim doporucili?Aby nadale zde kradli,prepadavali,vrazdili a parazitovali,nebo at zmizi do sve zeme???
    • ... každý Rom tě svým intelektem strčí s úsměvem do kapsy, zdegenerovaný špinavče :)))
    • to puknutí patří vám
  • no to by si s ním měl John rozumět, vždyť on taky mluví jako duševně nezpůsobilý a navíc stejně nadutý jako Babiš
  • Jsem odhodlán volit Babiše, má dobrý program.
    • Komunistický zloději nicků Pišto ze s Plzně, ty jsi na stejné duševní úrovní jako ti šašci.
    • Včera jsi byl odhodlán volit ODS, tečko.Nemáš těch stran nějak moc ??? Volit můžeš jenom jednu stranu, ale nejlépe bude, když je budeš volit všechny své strany najednou....
    • Moje slova, taky ho budu volit!!!
      • Mluv za sebe zloději!
        • Ty jsi zloděj? Co jsi ukrad? *16*
  • Oni si, hošové, nemají co vyčítat. Rychlokvašky, kterým naletěli či naletí jedině hlupáci. Co dokázal John víme všichni. Hloupější ministr tu snad ještě nebyl - možná jedině Džamila. Babiš se nepochybně vyzná v podnikání, pro politiku ho to deleguje asi stejně, jako pro balet.
  • VV nám ukázala jak snadno se dají lidi oblbnout. Udělá se pár populárních hesel.
    Do čela se dá známá TV populární tvář ale po volbách se ukáže že stranu řídí
    někdo jiný. Vůdce Bárta který členy své soukromé bezpečnosti dosadil na vnitro
    kde mají záznam o všech lidech a konkurenčních firmách. *1* *1*
    Nyní stejný podpod připravují Okamura Bárta a Bobošíková. Zase hesla o lepší
    budoucnosti a v novém čistém dresu schovaní staří pol. potkani.
    • No on chce přezbrojit Blanické rytíře a namísto mečů je chce vybavit šavlemi. Má prý jich dostatek - sklepy jsou plné zásob na jejich výrobu....Od rumu až po metaxu, nechybí ani vodka...
    • a třeba taková Topka se od nich liší jak?
  • No ten škůtce a nevím jak je tady ještě označován Babiš alespoň dává práci mnoha lidem. Kolik pozitivního toho za působení předvedl komediant John? Nemusím ani jednoho a praktiky v Babišových firmách (myslím tím pravý kapitalizmus) se mi příčí, ale přece jen jeho přínos je hmatatelný.
    • snad by bylo lepší napsat pracuje na něj mnoho lidí, bylo by to blíže pravdě
    • Ty kecáš, jakoby bez Babiše nikdo u nás neměl práci !!! Takhle důležitý Babiš prostě není !!!
  • škůdce ? trochu silné slovo od nic neznamenajícího člověka.Prý škůdce národa tvl prober se on jako jediný má prachy vydělaný čistě a že je miliardář tak mu to přeji !! u mě je to člověk na pravém místě není jak poslanecká Banda
    • čistě? můžete to trochu rozvést?
    • Babiš nemá čisté peníze troubo..
      Viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Andrej_Babi%C5%A1 a další a další.
      Žádný miliardář /mediálně známý/ v České republice nemá čisté peníze.
  • Jeden je za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit