Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volte Okamuru!
  • Všichni patří ne do blázince, ale do lochu... :-)
    • Nevím proč by moje děti měly patřit do blázince. Pochopil jsem. Je potřeba převést konkretně jmenované k Chocholouškovi na vyšetření. V tom je problém - je jich dost. Pod Chocholouškovu kliniku vestavět cely.
  • Perte se a žerte se. *1*
  • Vono by jich do toho blázince patřilo víc! *5* *5* *5*
    Tj. politiků *6* *1*
    Např, Sobotka, Paroubek, Kalous, knížepán,.................. *2* *2*
    • Já bych začal na hradě. Je ovšem otázka, jestli protialkoholní léčebnu lze také nazžvat blázincem. *1*
      • Tečka, tečka už zase, sám chlastáš a potřebuješ kamarády. Více ti bude vyhovovat lump Kalousek, Třeba se s tebou o nakradené rozdělí.
      • Na hradě nezžačínej, radši zžačni na své zžahradě uklízžet flašky od chlastu! Je ovšem otázžka, jestli je v těch kopřivách najdeš. Kopřivy ti tam rostou protozže čůráš zž okna, jelikozž nemáš čas jít na WC, protozže furt písšeš lzži do počítače!
  • Slováci všeho druhu, jak cigoši, tak Babiš a spol. ať táhnou už konečně do hajzlu a neopruzují v Česku. Chtěli se rozdělit, tak ať si kradou doma. *16* *12* *11*
  • ... Not CSSD je dnes tradicne nejprimitivnejsim degenem v galaxii :)))
  • Pišta Žiga je hlupák ze z Plzně, je to Rom a říká si tady tečka.
    • Ano, a krade nicky.
    • A co čekáš od komunisty? Že bude chytrej?
  • Vůbec nejlepší asi bude, když se do blázince odebéřou oba dva ctění pánové !
  • Pred 30ti lety se rikavalo:

    Co Cech,to muzikant.
    Co Slovak,to dirigent...

    Preberte si to v tech tupych palicich,jez voli tyto pastickare!
    • Teď se bohužel říká, co oba to zloději.
    • ... na podnet tebe, degene, nikdo nic prebirat nepotrebuje :)))
  • Babiš by podle svých slov chtěl řídit stát jako podnik. To znamená, že by všichni občané pracovali pro Babiše podle jeho příkazů, směli by dělat jen to co by jim dovolil a když by byli poslušní a hodní tak by za to dostali v závodce oběd a v noclehárně postel. Typický komunista.
    • Žádný vole, hladkej krr. Druhé platí pro tebe.
    • Ovšem kdyby dokázal omezit dosavadní rozkrádání státu, tak by to byl velký pokrok.
      • Zlatý voči, pane kolego !!!
      • A proc by to jako Slovak delal?
        Pruzinsky s tou svoji kobylou je to same!
        • ... od tebe, patagonsky trotle, to sedi :)))
        • No někdo by to už udělat mohl ne? I kdyby to byl třeba Albánec křížený Filipíncem, tak mi to bude jedno.
      • Uritě by ho omezil způsobem přesměrování všech toků do jednoho,tedy do svého.
        • No jo, Češi vědí všechno napřed a dvakrát. Ale nakonec h o v n o mají.
    • Typický kapitalista, pleteš si pojmy, jinak souhlas.
      • Pardon, jen technickou. Typický bývalý komunista, potom kabátník, v současnosti typický kapitalista" !
      • Kapitalista = komunista, který si "naprivatizoval" majetek a chokvá se stále podle komunistických zvyklostí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit