Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Ty jsou alespoň pořád soudruhy.Horší jsou  křiváci co se rozlezli do stran jako je ODS a TOP 09.

  • OBCAN, zdravím, pocházím   J,Moravy a pamatuji 50. leta,  to co píšete je naprostá pravda, A to byla rodina se dvěma kluky,jednoho dali k PS a druhého k PTP-to je logika. Já když vidím-slyším toho Skálu tak mě mrazí v zádech a otvírá se mě kudla v kapse.......zdraví siola

  • josef.chmela

    To máš pravdu. Step je ruského původu a mentálně zaostalý "Občan" si myslí, že tato travnatá formace se nachází pouze v Rusku.

  • josef.chmela

    Tak to jsi asi byl v USA jen prstem po mapě anebo ve snu a po probuzení jsi vytáhl ruku z nočníku.

  • mun.go

    Oni tomu v U.S.A. říkají prérie - je to celá oblast (The Great Plains and Prairies). Vypadá to podobně jako step, ale je to americké. Places of Interest in the Prairies of the US

    O tom 22. století - to je těžké. U.S.A. jsou velká země. Pokud potkáte Amiše s jejich vozíky, tak si zase můžete připadat jako ve století sedmnáctém. Takže průměr mezi 22. a 17. je 19. století.

  • Křiváci mezi námi. Nejen soudruzi.To on vám někde na pokraji republiky kandiduje Daniel Herman. Hnůj všech hnojů. Ten Herman co zajel před rokem na sraz Sudetoněmeckého landsmanšaftu. A tam řečnil o sblížení, možná jednom společném státě.... Tento špinavec se dere nyní do sněmovny. ALE neuvěříte. Tady hnoje kolaborantského podporují veřejně a nahlas Svěrák,Kubišová ...Kousky do kterých by to nikdo neřekl.Stáří sice vede k demenci. Ale až tolik?

  • Josef Chmela je filius? Nebo snad jeho sekretář? V USA jsem byl, ale žádnou step jsem tam neviděl. Naopak jsem si připadal jako ve 22. století, tak daleko jsou před ostatním světem.

  • josef.chmela

    A já ti už několikrát radil, že máš navštívit psychiatra a zabalit si svých pár švestek a odtáhnout do své severoamerické stepní země zaslíbené a konečně přestat otravovat svými nesmysly slušné lidi.

  • Synu, už zase chceš "vystupovat" z EU, budoucích USE? Už jsem ti několikrát radil, sbal si čemodan a odejdi do své východostepní země zaslíbené.

  • mun.go

    K tomu, jak je situace vážná přidám odkaz na stránky sdružení jaderných vědců, kteří posunuli hodiny na dvě minuty před globální zánik. Ručička hodin tam byla naposled v roce 1953.

    It's 2 minutes to midnight

  • mun.go

    Toto byly jenom komunální volby - ne parlamentní. A znovu, jako už mnohokrát předtím, dopadly úplně jinak v Praze a jinak ve zbytku ČR. Odtržení Pražáků od zbytku republiky je stále markantnější.

    Pan Jégl je nepochybně kovaný Pražák, takže se jeho zúženému zornému úhlu nelze divit.

  • mun.go

    Neviděl bych Evropskou unii jako jediného viníka na vystřízlivění ze snů o tržní ekonomice.

    Od špatného začátku u nás v čele s Havlem a Klausem je to celé v režii velkých hráčů globálního kapitálu, jejich snahy zbavit se konkurence a získat v Evropě levnou pracovní sílu z trosek postkomunistických států. Počítali s tím, že čím větší rozvrat způsobí, tím lépe - a s pomocí námezdných přisluhovačů (lze k nim počítat i prodejná média a úplatné politiky) se jim to podařilo.

    Bohužel nyní je rozklížený celý svět a není cesty, jak situaci zlepšit. Proti velkým penězům a velké chamtivosti pomůže jenom velká katastrofa, která obrátí měřítko zpět k základním hodnotám.

  • 1) Současnému vedení situace asi vyhovuje. Žádná zodpovědnost, žádné rozhodování, prachy domů jisté.

    2) Jejich výsledky jsou odrazem jejich práce. Neumí zaujmout, nabídnout, prodat se. Zatímco např. o jednom ožralovi z TOP 09 je slyšet snad alespoň jednou týdně, komunisti jakoby neexistovali. 

    Nemám vůbec důvod je mít rád. Přesto jsem přesvědčen, že mají kapacitu minimálně na 15 - 20 %, stačilo by k tomu jen poukazovat na zlodějny politiků za posledních 25 let a zdůrazňovat to, v čem šla společnost za stejné období dolů (kvalita školství, soběstačnost v potravinách, úroveň armády atd. atd.) To by na tom ale museli pracovat, čehož zatím nejsou evidentně schopni.

  • josef.chmela

    Na rozdíl od vás dvou s vymytými mozky, já zde mluvím o tom o čem ví a mluví většina rozumného národa.

  • Z článku:

    Odpověď můžeme nalézt ve Filipově poznámce k novinářům krátce po volbách: "Ten výsledek je reálný odraz situace ve společnosti."Jinými slovy: Chyba je ve společnosti. Chybou jste vy – voliči! Komunisté "jsou s lidmi". Jenže lidé jsou nevděční, nejsou s komunisty.Co tedy s takovou společností dělat? Poslat na převýchovu do Severní Koreje?

    Autor předvádí základní školu manipulace domnívaje se, že píše pro frekventanty mateřské školy.

    Chyba je skutečně ve společnosti, která se nachází v krizovém období, které nikdo nezažil, neočekával a k němuž chybí teoretický aparát politikl a politologům obecně. Společnost čeká restart, o kterém nikdo nepochybuje, leč jehož podobu a průběh si dokáže představit jen málokdo, jak vidíme z aktuální kulturní produkce (ad Terminátora přes 2012 po Matrix a zase zpátky).

    Poznámka 1: Jedná se společnost, tedy velké množství lidí na velké ploše. Události v takových případech skuečně neprobíhají v řádu dnů. Vizte například: Egon Bondy, Severin, Votobia 1996.

    Poznámka 2: Z výše naznačeného úhlu ohledu lze nahlížet film Lidé na kře ( Václav Wasserman/Vilém Werner, Praha, 1937 ).


  • "Pak vám pošlou domů doktora se srpem (skalpel) a kladivem (narkóza),
    který vás zaručeně vyléčí ze snu o tržní ekonomice. Dáte jim ještě
    šanci?"

    To jste odhadl velmi špatně. Doktor již přišel a ze snů o tržní ekonomice nás vyléčil. Jmenuje se Evropská unie.

    Ostatně soudím, že z EU je nutno vystoupit.

  • je to ret@rd, nemůže za to
  • Bože můj, do  čeho si duši vrazil? Je možné, že ještě dnes může někdo vést takovéhle bláboly?

  • Nejen komunisti, ale nikdo nechce lidu nic nabídnout. Pouze své kandidáty, aby měli dobrá velká naplněná koryta. O tom tato politika je. 😈 Ovečky naletí na nereálné sliby a za gulášek či koblihu zvolí nové (staronové) papaláše. Nevěřím nikomu, absolutně nikomu. Protože vidím, o co těm šmejdům jde a jak se po volbách lidu svou neschopností a falší staví svými zadnicemi k jejich tvářím. 😈

  • Zakomplexovaný ubožák opět promluvil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit