Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bican , oni jsou opravdu hloupý. Výrok soudu byl , že se konkrétní článek nenašel , ale dalšíma doložemýma článkama bylo možné konstatovat , že se Peroutka snažil dávat Adolfa za vzor, tudíž byl poplatný dané době a to je postatné.Podaná žaloba nebyla na konkretní článek ale na způsob vychvalování Adolfa, což bylo doloženo. Tak se Bican už konečně probuď!!!! *8*
    • I Vás bych poprosil,abyste občanu Zemanovi doložil,že jiné články pana Peroutky vychvalování Adolfa dokládají.Jinak jste lhář a manipulovatel.
  • ObcanHavel
    Prezident musí být odvolatelný, tohohle zmetka brzy vyřídí zubatá, ale tak do budoucna by mohl být problém, kdyby přišel nějakej mladej, ambiciózní, co bude mít víc energie než za 10 minut došourat 2 metry k nočníku
    • Za těch 10 minut už nočník nebude potřebovat...
    • Zmetek byl tvůj otec, protože tě nenaučil chování , když jsi tak hrdinský, tak se postav s tím tvým hloupým názorem na ulici a zopakuj to a vsadím se , že do 5 min. se dočkáš resumé.
      • ObcanHavel
        otec mě vychoval dobře, proto se nikdy nemohu snížit k obdivu takové kreatury jako je Zeman, právě ono dobré vychování i vzdělání co mi poskytli mi v tom brání

        za názor se nestydím, klidně ho řeknu komukoliv na ulici do očí, čeho bych se měl bát, blekotajících důchodců?
    • Mirecek
      No, za zmetky lze považovat tvory jako jsi ty. Jinak jsem zažil, kdy kolega v práci neustále vyhlížel smrt chrchly a opilce Havla. Kolega umřel na infarkt a "duamatik" se tu dramaticky třepal ještě několik let. Třeba to proběhne tentokrát stejně......
      • ObcanHavel
        Tak nejhoršího prezidenta v dějinách ČR jsme si za Zemana určitě zažili, těžko říct, jestli ho historie označí za prolhaného zmetka, nebo nějak hůř, každopádně k němu nebude tak laskavá, jako k panu Václavu Havlovi. Zeman měl na výběr, mohl být dobrým prezidentem, ale zvolil si cesku skrz kremelský řitní otvor, cestu zla, lhaní, urážení a schvalování zločinů, zesměšňování národních hrdinů a hodnot, za to si zaslouží veškeré opovržení.
        • Ano zažili lháře Havla.Jak sliboval že nebudeme v žádném paktu a že na našem území už žádná cizí vojska.Nebo jak nechal své kamarády disidenty rozkrádat republiku.
          Naštěstí nám po něm zůstala jen lavička pro bezdomovce. *1* *1* *1*
          • ObcanHavel
            a mezinárodní letiště, ulice, náměstí, nějaké ty školy.. copak asi pojmenujeme po Zemanovi?

            jinak, tvoje území okupuje nějaká armáda, nezapomněl sis vzít ráno prášek? nebo žiješ v té části Ukrajiny, kterou okupují rusáci?
            • ObcanHavel
              nechybí, byla zmíněna v příspěvku nade mnou, který jsem pouze doplnil

              Vaška na nočním stolku nemám, ale měli jsme pískacího jako hračku pro psa *4*
            • Chybí ti tam lavička za 800.000,-. Ty máš dobře vygumováno. Nemáš taky Chrchlu na nočním stolku? *1*
    • naštěstí máme demokracii, tak si příště můžeme zvolit jiného. Každý si svobodně může volit koho chce....
      • ObcanHavel
        Ano, tak se pro příště prosím chovejte jako zodpovědný volič a nevolte prolhaného plesnivého kolaborantského zmetka jako je Zeman, a to ani v případě, že jste zakomplexovaný buran/vidlák/moravák co v životě nic nedokázal a nenávidí prazáky. Děkuji
        • jestli se ti tady nelíbí tak si sbal kufr a táhni za svými nacisty. Poslední půlstoletí přesídlili k CIA. Nikdo tě tady nedrží henlainovče. A jestli tady chceš být tak musíš respektovat NAŠI VOLBU A NAŠE ROZHODNUTÍ CIZÁKU.
          • ObcanHavel
            Rozhodnutí lůzy vypadá jak vypadá, respektovat špatná rozhodnutí opravdu nehodlám
            • soukmenovče.....inu myšlení nezměníš..... *15* ale můžeš mi na oplátku Sajmone říkat komunisto nebo rusofile.... *8* mně to nevadí a tobě se uleví a budeš mít radost
            • ObcanHavel
              Co máš pořád s těmi nacisty? Tebe to k nim nějak táhne chlapče, dej ale na mojí radu, drž se dál od nácků a komoušů, to jsou nejvetší špíny na týhle planetě
            • plnou hubu demokracie, ale když se vám to nehodí, tak najednou se vám nelíbí. To je jak ta zlodějka z Václaváku, stěžovala si že ji někdo ukradl tašku. A když se jí ptali, co v ní měla, tak třicet peněženek.....Jak se vám to hodí, tak poučujete druhé o poctivosti. A jak se vám to nehodí, druhé okrádáte..... *1* dík žes nám to potvrdil....
        • Ano cos dokázal ty?On byl předseda vlády a je prezident? Tys bezejmenná 0.O něm se budou děti učit o tobě ani prd.
          • ObcanHavel
            Vzhledem k tomu, že nemáš ani tucha o tom kdo jsem a co jsem dokázal, je tvůj příspěvek poněkud směšný, ovšem ani to není podstatné, protože tvůj pokus o osobní útok je postavený na chybné logice už od základu. O Hitlerovi a Mussolinim se také učí děti, jací to byli neschopní šašci a vrazi. Já si víc vážím člověka, který se celý život drží morálních zásad, dělá dobře svojí práci, stará se o rodinu, nikomu neubližuje, než někoho kdo je slavný a přitom je to zlý prohnilý parchant jako Zeman.
            • ObcanHavel
              jedině úplná nula jako ty může něco takového řešit *7*

              zuřit? prosímtě, já mám z místich zemánků usmrkánků akorát prču
            • jak závistivý nenávistný pokrytec tvého typu poučuje druhé o morálce. *2* *2* Nula jsi a nula zůstaneš....budeš jen stále bezmocně zuřit na netu....
  • Kdo uráží Zemana je na stejné úrovni jako on ,nebo pod ní.
    • No, nebo spis zcela obracene = kdo obhajuje Zemana je na stejne urovni, nebo. pod ni...
    • Urazit se dá něco/někdo co alespoň vzdáleně připomíná člověka.
      To ta zrůdná prolhaná křivácká podlá rusofilcka z pražského hradu rozhodně není.
      • jejda ty se zas pěkně rozčiluješ! To je nádhera. Tak obyčejná sprostá chamraď se nám dere, že by chtěla být slyšet?A takové krásné slovní obraty nám to tady naservírovalo? Tak s tím zkus ty obyčejná lůza něco udělat.
  • jeden chrchla už je pod drnem , druhej chrchla na hradě...jestlipak se najde třetí chrchla...asi Tubera , teda Kubera. Náš stát potřebuje svého chrchlu....
    • Neurážejte Českou republiku.
  • Chtěl bych připomenout,že článek zní "Jak zastavit prezidenta,když uráží lidi?"Kauza "Peroutka" je jen jednou z napaditelných čišících z titulku.K "Peroutkovi" toliko.Článek,o který se Zeman opíral,se nenašel.Ale v této diskuzi se ozvala řada přispívajících v tom smyslu,že pan Peroutka skutečně vyjádřil své sympatie k nacionalistickému hnutí v Německu a taky k Hitlerovi.Nechtěli byste tedy napomoci občanu Zemanovi konkrétním svědectvím?Jinak ho považuji za pomlouvače a osobu trestuhodnou.Ten článek se nenašel.
    Ale občan Zeman v prezidentské funkci uráží lidi z ČR i jinak:
    -vyjádřením k poloze ČR ve vztahu k problému "novičok"
    -ovlivňovací snahou předat hackera Nikulina do Ruska a nikoliv do USA
    -nejmenováním řádně vybraných profesorů VŠ
    -nejmenováním řádně vybraných soudců
    -nejmenování vládou vybraného generála
    Asi by se nalezli další,ale i tohle postačí k zamyšlení nad jednáním prezidenta.Senát by měl ty nejhorší prohřešky považovat za protizákonné a protiústavní jednání a podat žalobu u Ústavního soudu.Zajímavé strany tuto žalobu později podmínily souhlasem poslanecké sněmovny.
    Mám za to,že nazrál čas.
    • ivislo
      Ano dozrál čas aby jste nad sebou zapřemýšlel. Článek který se nenašel nedokazuje že nebyl napsán. Novičok-podvod na entou. Nikulin je Rus a patří do Ruska. Jmenováním Putny a jemu podobných by si znepřátelil lidi kteří přemýšlejí.ATD:
      • Přemýšlím nad sebou neustále.Souhlasím,že článek Peroutky o Hitlerovi mohl být skutečně napsán.Důkazů o Peroutkově příklonosti k Hitlerovi podali na tomto webu přispivatelé. Novičok není podvod.Vše ukazuje na pomstu Ruska za zradu.Nikulin je sice Rus,ale ublížil především Spojeným Státům,proto ho může soudit opět především USA.Jmenování Putny nepatří do jeho posuzování.V souladu s kladením věncům má odsouhlasit nejen Putnu,ale provést další soustů formálních skutečností.A taky bych mohl připojit další atd.
  • vanhorne
    Seznam.cz\Netočte to! Americkému vojákovi se nelíbilo, že kamera točí konvoj projíždějící Českem.
    Ten kameraman mel z pekla stesti, ze natrefil jenom na obycejneho vojaka, kteremu se to nelibilo. Natrefit na Zemana, tak by uz mozna byl v marnici.
    • Jasně větší blbost už jsi napsat nemohl *1* *1* *1*
      • vanhorne
        "Jasně větší blbost už jsi napsat nemohl"
        Pro vas, vy ubozi zemanoidi je vsechno blbost. Vudcovy podvlikacky prece voni po ruzich, ze?
        Plnou nahrávku se zvukem zveřejnil až pořad Newsroom ČT24, resp. jeho facebooková stránka. Zde, na záběrech točených ve Štrasburku, Zeman jasně říká: "Vyžeňte ho ven nebo ho zabiju."
        Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/203706-zeman-se-opet-ukazal-vyzente-ho-nebo-ho-zabiju-pustil-se-do-novinare/
        Takovych podobnych vyblitku vypustil z huby nejmene na kopu.
        • Miluju blbce jako ty který nemají argumenty ale jen urážky
          • vanhorne
            "nemají argumenty ale jen urážky"
            Hod tady nejaky argument at se poucim, clovicku milujici blbce.

            https://globe24.cz/domov/34279-zeman-se-pustil-do-sobotky-chovas-se-jako-svine
            http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/190000-zeman-vyvolal-poprask-v-zahranici-svetova-media-pisi-o-tom-ze-chce-likvidovat-novinare/
            https://www.nytimes.com/2017/05/15/world/europe/milos-zeman-journalists.html?
            Je toho vice na sklade, jestli mas zajem klidne se ozvi.
            • ObcanHaveI
              Ozvat se? Tobě? Každej tě tu má uprdele ty imbecilní emigrante! Starej se o svý mongoly debílku a neopruzuj v ČR!
  • ObcanHaveI
    Teplýmu Sajmonovi zase hrabe, prej "meslyšel o ulci", to je ale chromej blbec!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit