Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měli by se ozvat ti,kteří se cítí uraženi. Platí jedno přísloví o potrefené huse. Že by ona diskutovaná kavárna a studenti, kteří nejsou schopni zvládat maturitu?
    • Na to už jsem odpovídal.Nechci se opakovat.
    • Kdo by měl být v tomto problému potrefen?Prezident nereprezentuje republiku tak,jak by měl.Jeho úlety jsou stále více nehasitelné.Chcete-li konkrétní osobu,jsem to já,žiji na venkově,mám maturitu a jsem vysokoškolák.A cítím se uražen.
    • Mě tedy Zeman jako prezident uráží. Takovou funkci přece nemůže dělat kdejaká mstivá pavlačová drbna.
      A to nejsem z Prahy, ani kavárník a student už taky dávno ne ...
      Ovšem tady se někdy cítím jak "páté cenové bez ubrusů", samej sprosťák, ředitel Zeměkoule, frustrát a podobná skvělá individua *15*
  • ObcanHaveI
    Všimli jste si, že náměstí, letiště, lavičky .... se vždy pojmenovávají po největších sviních?
    • aSI TO MÁŠ NĚJAK POPLETENÉ.hAVEL NIKOHO ,KROM BOLŠEVIKŮ A PITOMCŮ neurážel a to abni taková duševně nezralá individua jako jsi ty a tobě podobní.,zatímco postkomanč Zeman uráží každého,kdo nesdílí,ty jeho demagogivké názory a bonmoty.
      • ObcanHaveI
        Tak ses nám tu duševně zesral a dál? .... abni, demagogivké... ubožáku
    • Nevšiml, ještě jsem meslyšel o lavičce zeman, o ulci zeman, .....
      Určitě se ale najde místo pro označení po té nechutné kreatuře - např. místní veřejné toalety, skládka toxického odpadu, mrchoviště, ......
      • slovo.Co? Píšeš nám z kafilerie, co? Tam ležíš ty i se svými zparchantělými rodiči. Přeci takového spratka mohla vrhnout jen zparchantělá matka.
    • ObcanHavel
      všiml jsem si takové zajímavosti, že po sviních se pojmenovávají většinou za jejich života když jsou u moci, po významných a vážených osobnostech se pojmenovávají z úcty většinou posmrtně
  • Jak - nerikal jednou neco o samopalu Vz. 56...
    • vanhorne
      "neco o samopalu Vz. 56..."
      Kdy a kde blbnul se samopalem Vz. 56 ?.
      Tady ta skvrna na presidentskem kresle a ostuda Ceskeho naroda, blbne a vyhrozuje Kalasnikovem.
      „Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta - a to jsou svobodné volby, které v daném případě budou za rok. Vypadáte mladě, takže roku 2017 se zcela určitě dožijete. A pak existuje nedemokratická cesta - a ta se jmenuje kalašnikov,“ prohlásil Zeman podle ČTK v pondělí na mítinku v Tišnově u Brna (více o cestě prezidenta po Jihomoravském kraji čtěte zde).
      Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/jak-se-zbavit-sobotky-zeman-zminil-kalasnikov-nevkusne-rekl-chovanec-12v-/domaci.aspx?c=A160126_113607_domaci_kop
      • Neřekl nic co by nebyla pravda.Jen hlupák to nepochopí.
  • Terazky: „A otázky leninismu stě čítal?”
    Kefalín: „Ano. Dvakrát, soudruhu majore.”
    Terazky: „A, mezi nama, rozumíte tomu?”
    Kefalín: „No, to myslim, že velmi dobře... Rozumim, soudruhu majore!”
    Terazky: „To rozprávajtě svojej starej matěri. Ja som majorom a neviem z teho nič.”
  • to je jednoduchý - Novičok
  • Proč nenapíší pravdu,článek byl dávno nalezen v Čapkově vile a byl zveřejněn v časopise "Přítomnost" ročník XV.V Praze 28.října 1938.Mám i fotografie ale kamkoli to pošlu ke zveřejnění nedočkám se odpovědi ani žádné reakce,natož zveřejnění.
    • Když se kouknu na internet do archivu tak - Přítomnost ročník 1938 28.října nevyšla...
      • ObcanHavel
        alespoň jste tomu dala šanci, kdyby náhodou jednou někdo z nich nelhal, tak třeba příště *4*
  • Jediné řešení... jeho jméno nevyslovovat, nemluvit o něm a nemluvit s ním... Působí fakt jako rozvědčík východní mocnosti..
    • Takže vy znáte jediné řešení a nepoužíváte ho. Nu, není to poněkud neužilé?
      Přinášíte i jinak do diskuse zajímavé podněty. Podaří-li se vám objevit, co to tak asi je rozvědčík, zase si něco přečtu.
    • A ty jsi čí rozvědčík?
  • Pan prezident nikoho neuráží, jenom říká pravdu a ta jak známo blbečkům nevoní.
    • "Alenko",on neříká pravdu.On říká "svou pravdu" v rozporu se stanoviskem vlády ČR.Ta je pro stanovisko státu rozhodující.Vláda nemůže do nekonečna žehlit úletní stanoviska občana Zemana,momentálně ve stavu prezidenta.Je čas hodnotit,zda je ve své funkci oprávněně.
  • Chrchel Vaškuj nasjal celému národu do huby a nechal rozkrast republiku,humanitarne bombardovat děti! Kdo je víc??
    Proto se smaží se Stalinem v jednom hrnci! Zdar ČT žumpa
  • Jak zastavit knížecí prdy a Kalouskovy průjmy horem i spodem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit