Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • se bojuje proti ŠMEJDUM a na druhou stranu se jim vše usnadňuje ,aby podvody páchali
    Amerika náš nový přítel a učitel Šmejdů. S Amerikou kupředu za novými zítřky ! hop hop do pr....skok.....
    • Velmi výstižné!
    • ... za tebou :)))
      • tam bude teplo, tam bude hej !
        • hej říká i oligarcha *3*
  • Nechápu, nikdo se nezabývá realitou, že vojáci berou drogy i kupují a prodávají, stejně jako někteří poslanci i senátoři, stejně jako lidé na ministerstvech, ale najednou se tady rozhoří mediální svinstvo o tom, že ten a ten to a to. Nikdo neřekne, že to je pravda. Za komunistů se říkalo, že tu feťáci ani prostitutky nefungují a neexistují. Dneska se bude tvrdit, že lidi neberou drogy v armádě či kdekoliv jinde??? Stejně bude nějaký pit...ec oponovat, ale je to stejné, jako že se v parlamentu nepije, přitom bouraček pod vlivem už jsme viděli dost a dost, ale soudruzi jsou tam pořád.

    Jinak souhlasím s názory na pana Stropnického. Tento skvost naši kinematografie nemá v politice co dělat a ještě na postu ministra je blitek do obličejů voličům, kdy si nějaká šmíra sedne na ministerské křeslo jen proto, že je s někým kamarád??? Není jediný, chemik to začal a už se vezou všichni. Mám nejraději Bendu, to je politik od narození a přitom je to tupec první kategorie. Jen tak dál, soudruzi.
    • Taky si myslím, že za nevinu některých našich zahr.vojáků by v případě drog nikdo nedal hlavu na špalek (a to včetně pí. Černochové). Afghánistán je největší vývozce opia na světě, takže dostat se tam k této droze nebude zřejmě nijak obtížné. A co dokáže stres (a konec konců i příležitost k rychlému obohacení), víme všichni. Nejsem si jist, že při příletu do ČR jsou tito vojáci nějak kontrolováni, takže přivézt si z mise nepozorovaně pár deka nebo kilo drogy nebude zase až tak velký problém. Nejspíše se něco takového doneslo postranními "kanály" i k tvůrcům tohoto seriálu a proto vznikla tato epizoda. Kdo ví ...?
  • čtěte příště, jak vojáci plivli na Stropnického. Museli zasahovat záchranáři a potápěči.
  • *1* *1* *1* to je holt ten konflikt zájmů, když máme kašpara ministrem obrany a ministra obrany kašparem...
  • To je celková garnitura a totální úpadek společnosti nastavený komunisty u komunistů a chátry kolem kulisáka a tzv.dramatika.Nebudeme chodit tak dlouho k volbám dokud tady bude tato navoněná bída rozkrádající tuto zem již 25.let.MUDr místo,aby léčil velký nárust rakoviny všeho druhu tak se cpe do zastupitelstev všeho druhu.Kdo umí léčí a kdo ne, leze do politiky a těch já si nevážím.A to menší zlo co jsem volil na Hrad bude žvanit o povinosti jít k volbám.Je to tady směšný absurdistán.Paktovat se s fašisty z Ukrajiny a ještě se montovat do věcí,kterým nerozumí.Bonmoty již nikdo nebere.
  • Stropnického vážně nemusím, naší armády si nevážím, ale ty nápady o omluvě, to už musel vyplodit zcela chorý mozek, Stropnický je herec, hraje role, když role přikazuje, aby někoho zabil - zavřeme ho? *9* *9*
    • ... tebe si určutě váží široké okolí :)))
      • ... opr.: určitě :)))
        • mne jo - a tebe?
          • ... to si piš :)))
    • ano , když zahraje to dobře. Soudce řekne, že bylo to věrohodné.
  • to je zrůda ještě větší než číro
  • Chce to aby se mladá generace,ve svém vlastním zájmu sjednotila,.Pak vyrazila do ulic a vše co se po komunistech prolhalo k moci,nejprve vykopala od koryt,pak co nejkrutěji odporazila na katovských mučírnách a znárodnila veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
    • my dva na to nemáme, kámo
      • Ty ne.Já jo.
        • :( vezmi mě s sebou, chci se na to podívat.
  • Stropnický je idiot,kterému podobní idioti pomohli k dobře placenému politickému korytu.
    • se obklopil pěkným xindlem jakej pán takovej krám není blbější národ na světě než češi taký howada se nenajdou ani mezi křováky češi mají zváštní schopnost zvolit tu největší svi......ano bude líp všem svi....zlodějům a babišovi........
    • ... a tobě nikdo nikam nepomohl, že :)))
  • Ježišmarjá - Žilková dělala Tele-tele - nebyl to útok na Poslaneckou sněmovnu!? To by chtělo okamžitě prošetřit - je to manželka ministra, to by si dovolit neměla! *1*
    • jo. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit